Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Silinen Haciz Dosyaları

Yunus159

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
257
82
28
Arkadaşlar 2 bin TL altında borçlar siliniyor benim Turkcell dün ödenmiş bugünde dosya kapanmış vodafon Bizim haberimiz yok diyor varmı kapanan bilen

babaerdo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
156
747
93
bu kurumlarda borç kalıyor dost sadece yasal takibe düşmüyorsun

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Bunlar hepsi hikaye
Vergi borçları da silinmişti söz de kyk burs borçları
Sozde sildik ettik dediler vergi dairesine gittim 30 tl silmişler Allah razı olsun 50 kişi vardı o gün hepsi sövüp gitti vergi dairesinden
Dostum bu kokuşmuş hükümetin a dediğine inanma alayının çoluğu çocuğu ingilterelerde amerikalarda lüx içinde bizde burda sürünüyoruz onlar yaşasın diye seçim olmadan düzelmez bir iş yaparken dini kullanan kimseye inanma

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Dostum bu kokuşmuş hükümetin a dediğine inanma alayının çoluğu çocuğu ingilterelerde amerikalarda lüx içinde bizde burda sürünüyoruz onlar yaşasın diye seçim olmadan düzelmez bir iş yaparken dini kullanan kimseye inanma
Pek parlak gelecek görmüyorum ben
Gençler isssiz Millet perişan zengin daha zengin oldu fakir daha fakir orta kesim diye birşey kalmadi
Memur bile kartlarla ayakta duruyor kredi çekiyor
Ev almak hayal oldu araba almak da o yolda ilerliyor
Maaşlara zam vererek milletin gözünü boyuyorlar
Isterse asgari ücret 20 bin olsun
Alım gücü bitti enflasyon yüksek kredi faizleri yüksek şuan iyi diyeceğin birşey yok Allah sonumuzu hayır etsin Bizden sonraki nesil daha sanssiz

Emrullahkayabasi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,247
468
83
Benimde Turkcell var halen takipte silinmedi

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,728
3,518
113
Banka borçları dahil mi buna?

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,893
835
113
Arkadaşlar 2 bin TL altında borçlar siliniyor benim Turkcell dün ödenmiş bugünde dosya kapanmış vodafon Bizim haberimiz yok diyor varmı kapanan bilen
Üstad deprem bölgesinde mi ikamet ediyorsun. Benim de durum aynı 3 hafta önce fark ettim ama depremden dolayı icralar durdurulmuştu o yüzden heralde diye düşündüm

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,892
1,511
113
benimde geçen sene 4 5 tane vardı şimdi girdim 1 tane kalmış gerisi bişey kapsamında kapandı falan yazıyor ama eminimki 3 4 sene sonra faiziyle isterler :D