Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sivasspor Penaltı Pozisyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ugur48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,081
597
113
kardeşim bunu da sen kullanırsın sezon sonu buda sana gider :) biriniz pembe biriniz yeşil birbirinze hallenirsiniz :)
Haha oğlum karşı argümanın bu mu :) Bizim attıklarımızla cevap verecek kadar dağarcığı dar olan adamla tartışıyoruz .

Bu da bizim ayıbımız olsun cevap verilmeye değecek adam varsa gelsin :)

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,879
50,714
113
Açın fenere verilen yanlış penaltıları konusalım hadi :)

Atknctn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
975
610
93
Haha oğlum karşı argümanın bu mu :) Bizim attıklarımızla cevap verecek kadar dağarcığı dar olan adamla tartışıyoruz .

Bu da bizim ayıbımız olsun cevap verilmeye değecek adam varsa gelsin :)
ya bak dalgana kardeşim çoluk çocukla uğraşcak vaktim yok benim

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
bu selpakla sezon sonu götünü silersin kardeşim benim :) he bide bunun pembesi vardı sanırım onu kullanırsın :)
Sen takımının oynadığı bu futbolla fener ile sezon sonuna kafa kafaya girebileceğini felan düşünüyor musun :D lan valencia atmış 12 gol gs atmış 16 gol. 13 maç 35 gol azıcık kafanızı kullanın kafanızı bırakın şu cüneyt arkın repliklerini

Ugur48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,081
597
113
Bu sezon Süper Lig'de rakiplerine maç başına en az şut fırsatı tanıyan takım olan Fenerbahçe (7), çıktığı son sekiz lig maçının altısında gol yemedi.

Bunu da hakemlere bağlarlar şimdi :)

En fazla gol atan takım çıktığı son 8 maçın 6'sında gol yemeyen takım bunların hepsi hakemlerden :)

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,193
44,462
113
Bırak aq futbol bilgisi olmayan adamlarla futbol konusulmaz kudursunlar :)
Aynen cekemeyenler var ve bu muhabbetler hic bitmez umutcugum o yuzden fazla olaylara girmeye gerke yok.bu sene fenerde cok olagan ustu durumlar olmazsa sampiyon fener bjk 2. Gs 3. Gerisi antep basak konya ts siralanirlar ama fener bayagi bi puan farki koyar 4 5 hafta belkidemdaha eeken sampiyonlugu yazdirir.valla bjk gs sapmiyon oldugu zaman ben hic kudurmuyordum burdaki bazi arkadaslar gibi camurda atmiyordum adamlar oynuyordu kazaniyordu biz kotuyduk onlar iyiydi.ama simdi biz daha iyiyiz hem ligde hem avrupada iyi isler cikartiyoruz.hakli olduklari bi konu var onuda es gecmeyelim sivasin ofsayt olmayan 2 pozisyonuna ofsayt calindi.yani sirf fenere saldirmak icinde konu acmak olmus suan olan seyler.
Bukemedigin bilegi opuceksiniz arkadaslar bu isler boyle.

X-RAY

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,795
6,971
113
Salın beyler artık şampiyon olsunlar. 3 bjk 3 gs trabzon başakşehir. Ara sıra fb de şampiyon olsun. Ayrıca şu an en iyi futbolu oynayan fb.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,193
44,462
113
Bu sezon Süper Lig'de rakiplerine maç başına en az şut fırsatı tanıyan takım olan Fenerbahçe (7), çıktığı son sekiz lig maçının altısında gol yemedi.

Bunu da hakemlere bağlarlar şimdi :)

En fazla gol atan takım çıktığı son 8 maçın 6'sında gol yemeyen takım bunların hepsi hakemlerden :)
Bide bu kdr riskli oynuyorken.ya lafin kisasi 13 mac oynadi 12 gol yedi 12 golun 3u umraniye 4u karagumrukten geri kalan 11 macta 5 ol yemis.bu sistem ve dizilisle bnce cok iyi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,193
44,462
113
He bu arada jesusu begeniyorum ama sevmiyorum cok şhovmen abi adam o huyundan dolayi kil oluyorum ona

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,887
940
113
Bir Fenerbahçeli olarak rahat bşr şampiyonluk olacağını düşünmüyorum herşey her an değişebilir,Galatasaray elbet toplayacaktır,hücum olarak en iyi futbolu oynadığımız açık ve net umarım böyle devam eder,iki büyük vardır Fenerbahçe ve Galatasaray bu böyledir,hakeden şampiyon olsun..

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,193
44,462
113
Bir Fenerbahçeli olarak rahat bşr şampiyonluk olacağını düşünmüyorum herşey her an değişebilir,Galatasaray elbet toplayacaktır,hücum olarak en iyi futbolu oynadığımız açık ve net umarım böyle devam eder,iki büyük vardır Fenerbahçe ve Galatasaray bu böyledir,hakeden şampiyon olsun..
Fikrine katilmiyorum kardes, avrupada rakiplerimizi bilemedigim ve cok guclu rakipler oldugu icin bisey diyemem ama ligde cok rahat olucak hersey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...