Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Sonsuz Rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Siyah beyaz kusura bakma aksam ki ust oyna dememe kendi adima uzldum kusura bakma insallah oynadigin maclar gelir aksamki zararini cikarirsin

yehuyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
728
326
63
Siyah beyaz kusura bakma aksam ki ust oyna dememe kendi adima uzldum kusura bakma insallah oynadigin maclar gelir aksamki zararini cikarirsin
reis tam ilk kupon tuttuğuna göre dün akşam benfica diye bağıran arkadaşı çağırın yazacaktım sen geldin, hadi bi maç söyle ama ısrar et

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Sorma aslinda kendi sansimi denemek icin soyledim dusun yani nasil bir sansim var dun verilen bonusla 100 misli kupon yaptim bir tek belcika liginden eupon macindan yattim oyle bir sansizim ki oyle boyle degil

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Normalde basket maci yuzde yuz ust olmasi lazim ama ne kismetse burda macin olmamasi icin cok isteyen oldugu icin mac oyle boyle olmadi bende aslinda pisman oldum soyledigime

yehuyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
728
326
63
sıkma canını olur öyle şeyler, hem zaten kuponu koysada bu yine iftar çadırına gidecekti değişen bişey olmadı

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Yani siyah beyaz kaybetti tek kelime etmedi herkeze iyi aksamlar dedi hen fazla bu bana fazla dokundu kendimi sucluymusum gibi hissettim gercekten biliyorum herkez burda birseyler kazanmak icin cabaliyor aslinda kolayda para kazanmiyoruz calisarak bununda farkindayim ondan dolayi bir daha agzimi acmam

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Iftar cadirinda iftari acmayi seviyor anlasilan yada toplumla birlikte olmayi seviyor

Abera6810

Petit Çok Konuşur
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
715
470
63
belki iftar çadırını o ayarlamistir hayirseverlik

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
Start maçına gole girecekler tahminim 1 gol daha olur fazla yüklenmeyin o na

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Yalniz onu bunu bilmem bu siyah beyaz ciddi anlamda bu oyunu biliyor yada maddi olarak iyi oldugu icin boyle rahat oynuyabiliyor ben sahsen kupon yaparken cok fazla dusunuyorum gelcek mactan bile endise ediyorum olurmu diye belkide cok fazla kaybimiz oluyor ondan dolayi boyle olabiliyor ben sahsen oynadigi maca bu sekilde oynasam kesin macta birak golu tac bile olmaz

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Neyse bu aksam insallah fazla fazla kazanir hekeze hayirli iftarlar arkadaslar

Sedatgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,209
1,152
113
:D yetimin hakkı değil o ayrıca iftar çadırı demeyelim ak parti lokantası ora iyi ki gitmiş gardaşm helal olsun sana zaten fakire yine yok emin ol gidenlerin %95 i zevki sefa ;)

yehuyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
728
326
63
bu şimdi yandaki amcanın tabağına gözü dikmiş, dayıı şunları yiyecek misin diye soruyordur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...