Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Süper Lig Alev Yeri

Xxmannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,153
2,210
113
Allah belanı versin fener.
Bi taraftar daha kaybetti. Bu saatten sonra fenerle falan işim olmaz. Yeter la 7 yıldır perişan ettiler bizi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,345
113
Olanlar inanılır gibi değil bjk maçından sürpriz bekliyordum ama bizim maçta yenilmemizi beklemiyordum inanılmaz gerçekten

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,345
113
bizim kekolar (BJK) kimseyi yenicek durumda değil. dağıldık iyice. 10 kişi takımı yenemediğin gibi gol yiyorsun bide....

Bizim başkana da burdan selam olsun. Artist artist açıklamalar yapıyordu 2 maç önce... şimdi tansiyon hapı içiyodur muhtemelen.
O g.t olmayı hak etti haftaya averaj kascam diye ugrasicak GS Handi yapar

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,043
44,100
113
Son Hafta Göztepeye Vurruz Sesi Tt arenadan gelir

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,305
28,015
113
Hala Sampiyon Gs Demeye utanmıyormusunuz
Dost sampiyon Galatasaray diye bi soz gecmedi neden ortami geriyorsunuz sizi anlamiyorum Bjk haftaya yenilmiycek yada berabere bitmiycegine dair vahimi indi yada arada 6 puan fark varda bizmi goremiyoruz besiktas olur Galatasaray olur tebrik eder geceriz

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Galatasaray bik den 3 fazla fark atması lazım valla her sey zor ama Bjk eksikleri falan göz önüne alındığında Gs fazla atar ama ne olur görcez bakalım

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,150
6,016
113
Ne galatasarlıyım ne bjk li ama lalicte gitti BJK 3puan alamaz göztepede şampiyon gs olur

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Galatasarayin tek dezavantajı kırmızı kart ve penaltı jokerlerini bir maçta kullandı Malatyaya joker kalmadı :)

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Beyler derin Galatasaray is başında bu dk dan sonra besiktas unutsun sampiyonlugu

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,860
50,602
113
Ben basından beri dedim bjk sampiyonlugu haketti diye ama bjk teknik direktoru olsun taraftarları olsun orası burası cok oynamaya basladı erkenden inş ellerinde patlamaz

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,043
44,100
113
Dost sampiyon Galatasaray diye bi soz gecmedi neden ortami geriyorsunuz sizi anlamiyorum Bjk haftaya yenilmiycek yada berabere bitmiycegine dair vahimi indi yada arada 6 puan fark varda bizmi goremiyoruz besiktas olur Galatasaray olur tebrik eder geceriz
Gs Sampi Geliyormu Diyen Var orada Namı deger Tokatcı Yazı yazmıs orada Gormuyon mu Dost