Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Temel İhtiyaç Destek Kredisi

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
Kredi kullanıp yetmedi diyerek cekemeyenlerin hakkını sırasını gasp edenleri şiddetle kınıyorum
Yetmedii yetmez tabi 2500 tl sini kumara yatırıp kaybedersen yetmez bi 3 daha çek yine yetmez
katılıyorum boyle yapanlarada agır konusmamak ıcınde zor tutuyom kendımı dalga gecer gibi burada yetmedi diyenler yokmu ama ıste bırsey demıyoz

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Bence bu hafta içinde tolu red gelecek. 30 günde neyi araştırıyorsun ki? zaten bütün herşey ekranda görünüyor vereceksen ver mvermeyeceksen red gönder bitsin gitsin. alan aldı krediyi alamayanlar benim kendi şahsi fikrim fazla ümitlenmesin.

ubasoll13

BEDEL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,595
599
113
Öğrenci adama yok kredi miredi
Öğrencinin kredi neyine anası babası başvuracak kardeşim çoluk çocuk oyuncagina cevirdiniZ iyice haaa
Kardeşim bi sor bakalım anne baba var mi sağ mi diye bilip bilmeden yorum yapma

Arslnnnnn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,016
10,549
113
Sanırsam bilerek değerlendirme yazıyor red gelmiyor. Tekrar tekrar başvuru yapmiyalim diye. Yoksa bu kadar gün sürmez.

eymenim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
798
567
93
Bekleyenlerden açık takibi, icrası olan var mı dostlar? Benim vakıftan açık takibim var 17 gündür bekliyorum. 2 şer üçer hün arayla üç bankaya da başvuru yaptım üçü de beklemede

Ysysysys11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,506
277
83
Ben de ziraatten 3 aldim ama yetmedi .vakıf ve halkbankasindan da başvuru yaptım .bi kaç yerde 2 bankadan da kredi çıktığını okudum .Bir umut başvurdum bakalım
Bende oyle yaptım sonuç ne olacak bakalım öncelik hiç alamayanların olsun tabikide

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,783
6,765
113
valla bana da gelse para iyi olurdu , ama çok aman aman ihtiyacım olmadığı için başvurmak istemedim. benden daha çok ihtiyacı olan insanlar vardır onlara çıkmasını engellerim gibi bir düşünce oldu. umarım gerçekten ihtiyacı olup evine barkına çoluğuna çocuğuna harcayacak insanlara çıkar.

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
Beyler ben 4 Aydır işsizim. Avukatlık olmuştum 5-6 sene önce çalışırken bile kredi kartı vs vermiyordu maaş aldığım banka. Şansa az önce vakıfa bakim dedim 3000₺ çıkmış. Müşteri değilim internetten üyelik açtım ama en yakın şubeye kimliğiniz ile gitmeniz lazım diyor. Başka yolu yokmu parayı almamın

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
Beyler ben 4 Aydır işsizim. Avukatlık olmuştum 5-6 sene önce çalışırken bile kredi kartı vs vermiyordu maaş aldığım banka. Şansa az önce vakıfa bakim dedim 3000₺ çıkmış. Müşteri değilim internetten üyelik açtım ama en yakın şubeye kimliğiniz ile gitmeniz lazım diyor. Başka yolu yokmu parayı almamın
nereden hesap actın link paylasa bılırmısın dostum sana zahmet @mehmetmyk

Steelheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
103
24
28
ATM den alabilirsin parayı

kyzn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
527
48
28
Bana da Ziraat den 5000 çıktı 10 gün önce kredi kullandirim talebi verdim hala sms gelmedi 10 gündür de sms bekliyorum

mehmetmyk

01 MYK 01
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
2,435
113
@kyzn sen sözleşmeleri kabul ettin mi peki? Babama 10000 çıktı sözleşme kabul ete tıkladım. 2 saat içinde SMS geldi para ziraat hesabına yattı

Wanda3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
133
30
28
valla bana da gelse para iyi olurdu , ama çok aman aman ihtiyacım olmadığı için başvurmak istemedim. benden daha çok ihtiyacı olan insanlar vardır onlara çıkmasını engellerim gibi bir düşünce oldu. umarım gerçekten ihtiyacı olup evine barkına çoluğuna çocuğuna harcayacak insanlara çıkar.
Canına kurban senin..

kyzn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
527
48
28
@kyzn sen sözleşmeleri kabul ettin mi peki? Babama 10000 çıktı sözleşme kabul ete tıkladım. 2 saat içinde SMS geldi para ziraat hesabına yattı
Kabul ettim yarin sabah para hesabiniza aktarilicaktir sms ile bilgilendiriliceksiniz yazdi hala sms gelmedi musteri temsilcisi de sms bekleyin diyor basvuru sorgulamadan baktigim zaman da kredi kullandirim talebi alinmistir yaziyor