Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Temel İhtiyaç Destek Kredisi

akincibeyi17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,192
383
83
Nisan 2 den beri değerlendirmede. kamu denetçiliği kurumu şikâyet formu doldurdum bugün. 3 banka için

batestuta

Üye
Yeni Üye
38
8
8

Ekli dosyalar

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
hatalı işlem neden diyor ki şimdi dikkatimi çekti

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Herkeste Hatalı işlem yazıyor. Çok red var ama vakıfbanktan sadece
ilk basvurdugum zaman telefon almak ıcın basvurmustum. telefon aldım bır sekılde daha sonra cok sagolsun bır arkadasım aldı. ıhtıyacım kalmamıstı kredıye ama salgın ısıde uzadı sımdı ıhtıyacım oldu calısmıyorumda. 30gunu gectı ne ses ne seda var kredıden. bugunde ıs gorusmesıne gıttım bayram sonrası ıse baslıyacagım sımdı hıc gerek kalmadı. ne ıcram var ne acıkta takıbım vs. vermezlersede vermesınler daha ama cok ıhtıyacı olanlara allah yardımcı olsun ev kırası verenlere gundelık calıanlara bu salgın yuzunden ısınden olanlara allah yardımcı olsun.. devletımız tamamen sınıfta kaldı bır kredıyı bıle halkına veremedı ıhtıyacı olmasa bu kadar kısı basvuru yaparmı gerı odemelı para bırde sankı hibe ediyorlarda 40gundur mıllet beklıyor kredıyı yazık vallahı.

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,874
833
113

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Vakıfbanktan red alanların, ziraat başvuru var mıydı? Varsa vakıftan önce mi yaptınız? Belki vakıftan red verdiler ziraatte onay kesinleştiği için ne yapalım umut edeceğiz daha :)

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Vakıfbanktan red alanların, ziraat başvuru var mıydı? Varsa vakıftan önce mi yaptınız? Belki vakıftan red verdiler ziraatte onay kesinleştiği için ne yapalım umut edeceğiz daha :)
kesın dıye dusunme yınede buyuk ıhtımalle ziraatte ısleme alındı vakıftan red yıyenlerınkı benım tahmınımce

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
halkbank ve vakıfbank ziraatbankasının yarısı kadar vermemıstır belkı kredı cogunluk ziratten aldı heralde kredıyı

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
kesın dıye dusunme yınede buyuk ıhtımalle ziraatte ısleme alındı vakıftan red yıyenlerınkı benım tahmınımce
İnşallah öyledir yok ya zaten insanda iştah bırakmadılar 30 gün oldu benimde başvuralı her şeyden bir anlam cıkarır olduk paranın yarısı psikiyatriye gidecek zaten

Worlddown

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
119
14
18
Vakıf kıyım yapmış resmen, ziraatte red etse bi rahatlasa ortalık

Muslera27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,684
4,443
113
Vakifbanktan 3 bin tl çektim direk onay verdi Bankaya Gidip Çektim 1 dk da

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,626
928
113
Bu sorgulama ekranındaki yazı değişmiş hatalı işlem yazıyor bu ne demekki birde dün vakıftan mesaj geldi ilk defa bilmem kaç nolu başvurunuzun incelemesi devam etmektedir olumlu olumsuz size cevap verilecektir diye 39 gün sonra gelen bir sms oda devam ediyor yazıyor herhalde ellerine yeni geçti benim form

Ekli dosyalar