Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet TJK At Yarışları

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,518
4,792
113
Selam dostlar bugünki BURSA yarışları için tuttuğunuz atlar warsa 15..20 ye kadar yazarmisiniz değerlendirme yaparak bi kupon yapalım..

@Dogukan59 burdaysan bi el at :)

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
birader 80lerde mi yaşıyoz at yarışı nedir varmı onu hala oynayan benim babam ergenliğinde oynuyordu onu yanlış anlama bro sana demiyorum hani genel anlamda

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,518
4,792
113
birader 80lerde mi yaşıyoz at yarışı nedir varmı onu hala oynayan benim babam ergenliğinde oynuyordu onu yanlış anlama bro sana demiyorum hani genel anlamda
Haci sen nerde yasiyon yaw 80 lerde 1 yaris warsa suan günde turkiyede yani 3 ayri sehirde koşu oluyor :) haci teknolojiden kafamizi kaldırıp hayata bi bakalim yaw sen hiç ganyan bayi önünden gecmedin galiba futbol bile şuan at yarışı kadar sewilmiyir 😀

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Haci sen nerde yasiyon yaw 80 lerde 1 yaris warsa suan günde turkiyede yani 3 ayri sehirde koşu oluyor :) haci teknolojiden kafamizi kaldırıp hayata bi bakalim yaw sen hiç ganyan bayi önünden gecmedin galiba futbol bile şuan at yarışı kadar sewilmiyir 😀
dostum 4cü ayak 10 numara yeşil elmayı çok tutuyorum sen tek atamazsın ama mutlaka yaz o atı bide kafada 5 numara

NashNash

Very İmportant Person Ayikiyun mu
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
38,302
19,886
113
2.Ayak İbrişim Hanım 3.Ayak Hayalet Şehir bunları yazabiliyırsan yaz üstad

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
bugün beşli yapmayı düşünüyorum bursa 2ci ayak
Kafada 5 i herkes yazmis suan arastiriyomda.. tabela 2 ye ne diyon topram
şansı çok ama ben sürdirek atları tek atmıyorum agf de yüzde 50 üstündeyse tek asla atmam o yüzden çok büyük paralar kaçırdım 1.05 kale attan izmirde karataşı yazmadım 175 milyar gitti kuponu bularsam atarım :D

cenkkocak34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,410
1,982
113
Selam dostlar bugünki BURSA yarışları için tuttuğunuz atlar warsa 15..20 ye kadar yazarmisiniz değerlendirme yaparak bi kupon yapalım..

İkinci ayak 11 no agassi mutlaka yaz kuponuna
Üçüncü ayak 2 benim güvendiğim tek
Dördüncü ayak sıkıntılı yarış 1 ve 10 numara yi değerlendir derim
Son ayakta 2numara komşu ozcan ve 10 numara farnelli sürpriz değerlendir dostum

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
ben yazayım mı tuttuğum atları

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
o zaman herkes yaptığı kuponları sallasın bende bir beşli sallayayım bugün içeri atmam lazım gaziden beri para bulamıyoruz

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113

Sen kuponu yapınca haber versene bizde yapalım hıc anlamam

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,518
4,792
113
o zaman herkes yaptığı kuponları sallasın bende bir beşli sallayayım bugün içeri atmam lazım gaziden beri para bulamıyoruz
Yaw dün 2.li yakaladim bi kac yoksa bizde cok werdik bu ara dün kingberkay cok tuttum ikilisi haric 6li 5li hicbirsey bulamadim yaw

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
COOL SEASON / MR OZZY
KING AREL / BUKALEMUN
İBRİŞİM HANIM
MAVİ DENİZ / CANIM ÇITIR