Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Beyaz TV de deprem uzmanı konuşuyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,345
113
Suan a haber izliyorum 1 kisi kurtarildi 1 kisiylede temas kuruldu suan ona ugrasiyorlar bina katlanmis resmen her kat arasinda 25 30 cm bosluk kalmis.oldurmeyen allah oldurmuyor o kdr boslukda sag kalmak buyuk sans

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,345
113
Senden deıl abı genel olarak dedım normal bısı degıl bu deprem
He ok.ben hataya hala ulasilamamasina cok tepkiliyimda bana diyosun sandim.aksam olmustu hala 1 kurtarma ekibi gitmemisti herkes agliyordu suan durum ne bilmiyorum ama hic bi canli yayinda hataydan canli yayin gormedim

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Suan a haber izliyorum 1 kisi kurtarildi 1 kisiylede temas kuruldu suan ona ugrasiyorlar bina katlanmis resmen her kat arasinda 25 30 cm bosluk kalmis.oldurmeyen allah oldurmuyor o kdr boslukda sag kalmak buyuk sans
O boşluklar işte hayat kurtarıyor koltuklar dolaplar vs yaşam üçgeni oluşturuyor deprem anında panik olup kaçamak lazım

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,345
113
5.5 yeni artci.artci dedigimiz bile basli basinca deprem

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
İnsanlar ölüyor insan canı hiçbir ülkede bu kadar ucuz değil

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,345
113
Arkadaşlar sizden rica ediyorum bakım ben kaç senedir üyeyim bakın kaç postum var shellaca sorun. Şu an elimizdekileri Kadıköye götürmek için 2 taksiye ihtiyacımız var. Herkes evine girdi benden 200 lira çıkamıyor şu an varda tanıdığınız onlar taşısın ya da lütfen şu taksi parasını veriyim birine alla aşkına ya deliricem
Benim imkanim olsa yardimci olurdum ama imkanim yok arabam olsa hemrn gelirdim

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Arkadaşlar sizden rica ediyorum bakım ben kaç senedir üyeyim bakın kaç postum var shellaca sorun. Şu an elimizdekileri Kadıköye götürmek için 2 taksiye ihtiyacımız var. Herkes evine girdi benden 200 lira çıkamıyor şu an varda tanıdığınız onlar taşısın ya da lütfen şu taksi parasını veriyim birine alla aşkına ya deliricem
Yeminle kuruş yok olsa direk atardım

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Şu on lira ekmek 30 lira battaniye 400 lira olmuş

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Arkadaslar yardim ekiplerini goturen ucaklarimiz bos donuyor, varsa tanidiklariniz yonlendirin ucaklara aliyorlar

Antep den gelmek isteyen olursa
Güler Timur
+90 507 753 02 41

Adıyaman dan gelmek isteyen olursa iletişim bilgisi.
Cengiz Özdemir
+90 532 131 53 45
THY; Adıyaman, Antep , Adana, Diyarbakır ve Malatya'dan İstanbul'a, Ankara’ya dönmek isteyenleri ücretsiz getiriyor, bu bilgiyi çevrenize iletebilirsiniz

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Okuyorum da Allah'ın gazabı bilmem ne saçma sapan şeyler, depremler insanlık tarihinden milyonlarca yıl önce, dünyanın oluşmaya başladığı ilk zamanlardan beri var olan bir olay. Kaldı ki sadece dünyaya özgü birşey de değil, bilinen hemen hemen bütün gezegenlerde olan bir doğa olayı yani Tanrı ile gazap ile ilgisi yok.
Ayrıca evet, yaşanan bu afet gerçekten de çok büyük, bilim insanlarının bile öngöremeyeceği şekilde gerçekleşti, 12 saat dolmadan 7 üstünde iki depremi kimse beklemiyordu, bu gerçekten dehşet verici bir durum. Ancak uzun yıllardır zaten o bölgenin patlamak üzere olduğunu, binaların, konutların v.s denetlenmesi gerektiğini söylüyorlardı. Bilim insanlarının bu uyarısını dikkate almayan hükümet ve tübitak yaşanan bu felaketin önüne elbette geçemezdi fakat bilançonun bu kadar ağır olmasının sebebi de onlardır. 99 depreminden bu yana yaklaşık 90 milyar liralık deprem vergisi toplandı, bu paranın akıbeti ne oldu? Sadece 350 milyon liralık bir yardım gittiği açıklandı zarar gören bütün şehirlere. Darbe girişimi olur halk savurur, afet olur halk birbirine yardımcı olur v.s v.s e devlet ne iş yapar kardeş? Sağlık parayla, eğitim parayla, hukuk parayla, evlenmek boşanmak bile parayla nerede kaldı sosyal devlet anlayışı? Bu hükümet hiçbirşeyi doğru yapamamıştır ve sorumlusu da büyük çoğunlukla bu hükümetindir. A partisi B partisi, a ittifakı B ittifakı diye ayırmıyorum. Olurda hükümet değişirse sistem değişmeyeceği için birşeylerin değişeceğini düşünmüyorum. Her toplum hak ettiği şekilde yönetilirmiş, biz oy vererek, oy vermesekte gerektiği gibi ses çıkarmayarak bu şekilde yönetilmeyi hak ediyoruz. Herkese geçmiş, yaralılara şifa, ölenlerin yakınlarına baş sağlığı diliyorum...

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,717
9,892
113
Kanka nerden nereye gidilcek ben bı sorusturayim İstanbul'da değilim ama olan çıkar illa