Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,776
5,576
113
Onların kim satıyorsa sosyal medya da paylaşın haber kanallarına video çekip atın
2016 Atatürk Havalimanı saldırısında fahiş zam yapan civardaki otelleri,taksileri ifşa ettiler kıytırıktan para cezasıyla kurtardılar o dönem bazıları ceza bile almadı yaptırım olmazsa fırsat gördü mü yapıyorlar işte hayattaki tek hedefi daha fazla para olanlar

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Bu arada @Magnumbet Destek teşekkürler baya yardımcı olmuşsunuz başka yerlerden de gördüm sizin gibi bürolar inşallah hep olur bu sefer zor olacak ülke için ama buda geçecek

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,522
4,792
113
Söyle birseyde war 99 golcuk ve duzce depreminde insanlar disarda cadirlarda kalirken kendi mahallemden bilirim ist bagcilar kirazli geceleri insanlarin ewleri soyuldu o zamanlar bankada para tutmak olaylari yoktu insanlar maaslarini elden alıyordu duzceden akrabalarim taa o zmaan anlatmisti enkazdan cikan insanlarin ellerrini keserek alinan altinlarmi dersin.. böyle insanlarla ayni dünyada yaşıyoruz rabbim orda olanlara çok büyük sabir wersin..

Amovic

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
80
20
8
Söyle birseyde war 99 golcuk ve duzce depreminde insanlar disarda cadirlarda kalirken kendi mahallemden bilirim ist bagcilar kirazli geceleri insanlarin ewleri soyuldu o zamanlar bankada para tutmak olaylari yoktu insanlar maaslarini elden alıyordu duzceden akrabalarim taa o zmaan anlatmisti enkazdan cikan insanlarin ellerrini keserek alinan altinlarmi dersin.. böyle insanlarla ayni dünyada yaşıyoruz rabbim orda olanlara çok büyük sabir wersin..
insan değiller ya

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,811
25,539
113
@Stone birader hakaret mi edelim hoşunamı gidiyor zevkmi alıyon attığım şeylere gülüyon hala insan ol biraz insan

Melih6860

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
822
298
63
Ayrıca adiymanda herkese ulaşıldı bende 2 satte ordayim kardeşim de senin yanlışın var bence

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Adıyaman da evim yıkıldı 4 çocuk sokak tayiz yemek yok hava soğuk yardım edin kimseye ulasamiyorum
İletişim numarası, adres vs bilgilerini paylaşırsan daha kolay yardımcı olabiliriz. Çok geçmiş olsun

Melih6860

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
822
298
63
Ayrica yemek filan var orda suan suan önümde bir sürü tir var yardima gelen Adıyaman'a zaten yardim çoktan ulasti

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
Arkadaşlar Malatya'dayiz bizde evimiz yıkıldı Allah rızası için tanıdıklari olan varsa yardım için ekmek su bataniye sokaklardayiz getirsinler. Çoluk çocuk yaslimiz var Allah rızası için yardım edin kimseye ulaşamıyoruz afat 2 gündür not ettik gelecek diyor. Adım Mustafa avar
Telefonum 05421793526

Adresim Turgut Özal mahallesi Fatih caddesi no 5 Malatya/ Yeşilyurt

Allah rızası için ekmek su ve battaniye gücümüz kalmadı
Yardim edecekler lütfen bilgilendirsin.

Magnumbet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,056
2,114
113
Adıyaman da evim yıkıldı 4 çocuk sokak tayiz yemek yok hava soğuk yardım edin kimseye ulasamiyorum
Arkadaşlar Malatya'dayiz bizde evimiz yıkıldı Allah rızası için tanıdıklari olan varsa yardım için ekmek su bataniye sokaklardayiz getirsinler. Çoluk çocuk yaslimiz var Allah rızası için yardım edin kimseye ulaşamıyoruz afat 2 gündür not ettik gelecek diyor. Adım Mustafa avar
Telefonum 05421793526

Adresim Turgut Özal mahallesi Fatih caddesi no 5 Malatya/ Yeşilyurt

Allah rızası için ekmek su ve battaniye gücümüz kalmadı
Yardim edecekler lütfen bilgilendirsin.
@Kaplan02 , @kdr44

Çok geçmiş olsun :(
Su, ekmek gibi temel ihtiyaçlara erişebileceğiniz bir yer var mı oralarda?
Olduğunuz yerden hareket edip etrafınızdaki mağdurlara yardımcı olabilir halde misiniz kişisel olarak?
Lütfen özel mesaj yoluyla iletişime geçiniz bizimle.

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
@Kaplan02 , @kdr44

Çok geçmiş olsun :(
Su, ekmek gibi temel ihtiyaçlara erişebileceğiniz bir yer var mı oralarda?
Olduğunuz yerden hareket edip etrafınızdaki mağdurlara yardımcı olabilir halde misiniz kişisel olarak?
Lütfen özel mesaj yoluyla iletişime geçiniz bizimle.
Yazdım Allah razı olsun lütfen