Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,181
44,455
113
Adıyaman da evim yıkıldı 4 çocuk sokak tayiz yemek yok hava soğuk yardım edin kimseye ulasamiyorum
Abi bu tvde izlediklerimiz yalanmi yahumalatyada heryerde afad akut asker dolu nasil bi battaniye ekmek ulasmadi size 3 gundur.allah yardimciniz olsun

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,464
1,258
113
Abi bu tvde izlediklerimiz yalanmi yahumalatyada heryerde afad akut asker dolu nasil bi battaniye ekmek ulasmadi size 3 gundur.allah yardimciniz olsun
Dost daha biraz önce sadece ekmek su dağıttılar Adıyaman yıkıldı hepsi gözlerim dolu halde yazıyorum biliyorum yardım edemezsiniz ama dua edin lütfen

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,464
1,258
113
Dost daha biraz önce sadece ekmek su dağıttılar Adıyaman yıkıldı hepsi gözlerim dolu halde yazıyorum biliyorum yardım edemezsiniz ama dua edin lütfen

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,464
1,258
113

AkSakallıGandalf

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,463
2,869
113
Çok geçmiş olsun dostum Allah yardımcıniz olsun. Keşke daha fazlası gelse elimizden 🙏

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,769
5,575
113
@Magnumbet Destek teşekkür ederim Allah razı olsun 3000 TL destek için para yolladılar ayrıca barınma için yardım edecekler. Diğer firmalara yazıklar olsun
barınma ve yemek için buraları yazdılardı yakın olanlar varsa geçebilrisin Merkez Spor Salonu, Çok Amaçlı Spor Salonu, Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Beydağı Gençlik Merkezi, Fırat Gençlik Merkezi, Cimnastik Salonu, Hanımın Çiftliği Gençlik Merkezi, Eşref Bitlis Erkek Öğrenci Yurdu, İlhan Akıncı Erkek Öğrenci Yurdu, Battalgazi Kız Öğrenci Yurdu.

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
çok geçmiş olsun birinci gün adıyamandaydım şuan hataydayım hatay çok kötü durumda . herkes elini taşın altına koyuyor ama yetmiyor baya kötü burası

Tokmakci

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,307
5,590
113
çok geçmiş olsun birinci gün adıyamandaydım şuan hataydayım hatay çok kötü durumda . herkes elini taşın altına koyuyor ama yetmiyor baya kötü burası
Geçmiş olsun dost biz gelsek oralara faydamız olur mu izin verirler mi yardım etmemize tvlerde iş bilmeyenler gelmesin gibisinden konuşuyor

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
Geçmiş olsun dost biz gelsek oralara faydamız olur mu izin verirler mi yardım etmemize tvlerde iş bilmeyenler gelmesin gibisinden konuşuyor
Şuan 1 insan 1 insandır kim varsa gelebilen gelsin enkazlarin altı insanlar dolu

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
bende tip in üyesiyim onların vesilesiyle gidebildim işi bilen inşaatçı veya operatör lazım baya burdayız fakat sadece erzak dağıtımına yardımcı olabiliyoruz işi bilen kişilere ihtiyac var öyleleri varsa e devletten izin alıp gelebilirler

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
barınma ve yemek için buraları yazdılardı yakın olanlar varsa geçebilrisin Merkez Spor Salonu, Çok Amaçlı Spor Salonu, Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Beydağı Gençlik Merkezi, Fırat Gençlik Merkezi, Cimnastik Salonu, Hanımın Çiftliği Gençlik Merkezi, Eşref Bitlis Erkek Öğrenci Yurdu, İlhan Akıncı Erkek Öğrenci Yurdu, Battalgazi Kız Öğrenci Yurdu.
Şuan oralar tamamıyla dolu heryer ayrıca köylerde çoğu insan bizlerde köylerdeki evlerimize geldik ilk depremde evler yıkılınca ama ne yazık ki ikinci depremde köylerdeki evlerimizde yıkıldı karda kızda kıyamette kaldık

TobiasLinderoth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,452
939
113
televizyonlar maalesef birilerinin izin verdiği kadar yayın yapabiliyor. Twitch yayıncıları televizyon haberciliğinden çok daha iyi iş çıkarıyorlar 3 gündür. Yani maalesef televizyonda gördüklerimiz aşırı sınırlı

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
Belki inanmayanlar vardır internet erişimi çok düşük görseller atabilirim whatsaptan isteyene halimizin nasıl perişan olduğunu şuan 16 kişi sadece biziz 3 yaşlı 7 çocuk var ne ekmeğimiz ne suyumuz var karı ateşle eritip içiyoruz hali hazırda elimizde olan kuru ekmekleri yiyoruz durum gercekten köylerde bu kadar vahim sizler sadece şehir merkezlerini görüyorsunuz kiylerdeki evlerin hepsi yıkık enkazdan cikaramiyoruz kimseyi herkesi ölüme terk ettiler iki kardeşimiz soğuktan donarak hayatlarını kaybetti ve cenazeleri dışarıda karın altına gömdük

YuMii01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,984
4,851
113
Ya Adana’dan gitmek istiyorum nasıl gidebilirim @Shellac @Magnumbet Destek diğer forumlarda ekip gibi birşeyler kuruyorlar araç hazırlayıp forumdan insan yolluyorlar sizde organize etseniz kuran çarpsın duramıyorum yerim Adana ilçesindeyim çok sallandık tek düşüncem biz bu kadar korktuysak onlar ne yapıyordur orada. Birşeyler planlasak olmazmı aracım olsa aha şimdi gidicem. Burdan merkeze kendimi atarım anca ilerisine gidemem Adana. Yok mu forumda Adana’dan kimse gitsek

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Arkadaşlar Malatya'dayiz bizde evimiz yıkıldı Allah rızası için tanıdıklari olan varsa yardım için ekmek su bataniye sokaklardayiz getirsinler. Çoluk çocuk yaslimiz var Allah rızası için yardım edin kimseye ulaşamıyoruz afat 2 gündür not ettik gelecek diyor. Adım Mustafa avar
Telefonum 05421793526

Adresim Turgut Özal mahallesi Fatih caddesi no 5 Malatya/ Yeşilyurt

Allah rızası için ekmek su ve battaniye gücümüz kalmadı
Yardim edecekler lütfen bilgilendirsin.
Çok geçmiş olsun maşti arkasında depremzedelere ısınmak için bir yer ayarlanmış ve Malatya park'ın yanında çadır kent kuruluyor şimdilik buralara gidip düzenli yardım için bekleyebilirsiniz Allah yardımcınız olsun