Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Ya Adana’dan gitmek istiyorum nasıl gidebilirim @Shellac @Magnumbet Destek diğer forumlarda ekip gibi birşeyler kuruyorlar araç hazırlayıp forumdan insan yolluyorlar sizde organize etseniz kuran çarpsın duramıyorum yerim Adana ilçesindeyim çok sallandık tek düşüncem biz bu kadar korktuysak onlar ne yapıyordur orada. Birşeyler planlasak olmazmı aracım olsa aha şimdi gidicem. Burdan merkeze kendimi atarım anca ilerisine gidemem Adana. Yok mu forumda Adana’dan kimse gitsek
AFAD gönüllü programlarına başvur düzenli bir şekilde gidilmezse yardım etmek yerine daha zorluk oluyor bir kargaşa çıkıyor sana bir fotoğraf atıyorum ben oraya başvurdum en kısa zamanda deprem bölgesine intikal edeceğiz başvurunu yap seni de mutlaka arayacaklardır biz arama kurtarma için değil belki en az kaldırma ve ceset toplama için gideceğiz

Herbokolog

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Saha Gönüllüsü

Ekli dosyalar

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Aga nasıl gittin sen nerden gittin Ahmo kardeşim
kardeşim van tip örgütüyle gönüllü olarak gittim dün iş makinası ve operatör lazım inşaat şirketleri kaç gündür ölü taklidi yapıyor hatay çok kötü merkez böyleyse ilçeleri köyleri düşünemiyorum

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
Burada amacımız tek
Çok geçmiş olsun maşti arkasında depremzedelere ısınmak için bir yer ayarlanmış ve Malatya park'ın yanında çadır kent kuruluyor şimdilik buralara gidip düzenli yardım için bekleyebilirsiniz Allah yardımcınız olsun
Dost gidebilecek araçlarımız yok yollar yok benzin mazot satışları yasak ve maddi imkanlar yok

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,181
44,454
113
televizyonlar maalesef birilerinin izin verdiği kadar yayın yapabiliyor. Twitch yayıncıları televizyon haberciliğinden çok daha iyi iş çıkarıyorlar 3 gündür. Yani maalesef televizyonda gördüklerimiz aşırı sınırlı
Goruntuler cok kotu gercekten iclet acisi.yani simdi devletede bisey diyemiyorumki ayni anda 10 sehirde birden cok buyuk yikim oldu bunlara ayni anda yetismeleri mumkun deil ama hatay icin cok gec kalindi.hala daha cikarilanlar var az once benim kizim kadar bi cocuk cikdi 3 yaslarinda ustunu cirpiyor guluyor ama buyuk ihtimalle kimsesi kalmadi o mahfetti beni 😢

brfdrmz

Tek Golden Yatan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,463
1,336
113
Arakadaşlar evim gitti ben eşim 4 yaşındaki oğlum dışardayız ayağımızda ne ayakkabı ne çorap var donarak ölcez yardımlar gelmiyor ekmek yok su yok Allah için yardım yola gidecez maddiyat yok Allah için yardım

umut1391

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
334
65
28
Gaziantep de evim yıkıldı ama çok şükür ölümüz yok gaziantep'te olan ve yemek şu battaniye ihtiyacı olanlara barınma için yardımcı olacağım bizler bir birimizin yarasını sararak toparlayacağız

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,181
44,454
113
Depremde bu kdr yikimin ve ölümün olmasinin suclulari gerekli malzemeyi kullanmayan muteahitler denetlemelerde usulsuzluklere goz yumanlardir binlerce insanin katili kendileridir allah sizinde caninizi almistir umarim geberesiceler evlerin haline bak.taş gibi dursn binalarda var onlarin muteahitlerindende allah razi olsun

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
Konuyu aktif tutalım arkadaşlar şuan maddi manevi desteğe ihtiyaçimiz var bir ekmek bir ekmektir lütfen

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
inşaatçı veya operaöt olan arkadaşalr illaki vardır hatay a acil işi bilen kişiler lazım yakıt lazım bazı yerlerde vinç var kullanabilecek kişiler yok

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,769
5,575
113
inşaatçı veya operaöt olan arkadaşalr illaki vardır hatay a acil işi bilen kişiler lazım yakıt lazım bazı yerlerde vinç var kullanabilecek kişiler yok
kayseride bayağı var vinç operatörü yönlendirilse tehlike bölgesi diye göndermiyor olabilirler

Kaplan02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,464
1,258
113
Durumumuz kötü ekmek su var sadece

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
kayseride bayağı var vinç operatörü yönlendirilse tehlike bölgesi diye göndermiyor olabilirler
heryerde paylaştık dost şuan için işi bilenler lazım devlet eli çok eksik haksız da değiller 10 şehir az değil hatayda şuan binlerce kişi hala enkaz altında ve süre baya geçti bugünde çıkanlar çıkar çıkamayanlar için herşey için çok geç olur yardımcı olacak kişiler ikinci el elbise yollayacagına erzak yollasın dağıtımı yapıyorduk ikinci el don bile çıktı kim napsın donu allah aşkına

Herbokolog

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Arakadaşlar evim gitti ben eşim 4 yaşındaki oğlum dışardayız ayağımızda ne ayakkabı ne çorap var donarak ölcez yardımlar gelmiyor ekmek yok su yok Allah için yardım yola gidecez maddiyat yok Allah için yardım
Çok geçmiş olsun. Şehir lokasyon iletişim no vb detayları iletebilir misin

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,769
5,575
113
heryerde paylaştık dost şuan için işi bilenler lazım devlet eli çok eksik haksız da değiller 10 şehir az değil hatayda şuan binlerce kişi hala enkaz altında ve süre baya geçti bugünde çıkanlar çıkar çıkamayanlar için herşey için çok geç olur yardımcı olacak kişiler ikinci el elbise yollayacagına erzak yollasın dağıtımı yapıyorduk ikinci el don bile çıktı kim napsın donu allah aşkına
sandalet,abiye gönderenler var hiç gönderme daha iyi

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,437
3,990
113
Herkes , imkanı varsa depremzede bir aileyi yanına alıp en azından yaz aylarına kadar misafir etmeli Ben de eşimle konuşup anlaştım irtibata geçip bir aileyi Manisa' ya davet edeceğim Gün birlik beraberlik günüdür.Bu boynumuza borçtur.