Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,445
113
Büyük ihtimalle aynı odada sohbet ediyorlardı.Deprem olunca hepsi panikten bir araya geldiler birbirine sığınmak için.Binada çökünce böyle oldu :( Gerçekten çok acı çok
Valla bilemem ama yorumlari okudum biri bunlar ayak yapiyor vs yazmis hakli olabilir sirf o bolgeye dikkat cekmek icin cekilmis bi video olabilir insallah oyledir.yani ben bu kdr insanin bi araya gelme ve ayni hizaya dizilmesine pek ihtimal veremedim ama olurmu olur.

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Yagmacilarin uydurduğu birşey ek tsk ve polis ekipleri sevk edilmiş

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Geberelim gidelim bu kadar çocuk ölüyorsa harbiden geberelim

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Geberelim gidelim bu kadar çocuk ölüyorsa harbiden geberelim
Reis neler var hastaneye böyle sığmamış gördüm ben biri paylaşmıştı video ceset torbaları hastane koridorlarına dizmiş ler dışarıya dizmiş ler o kadar çokki iyiki yüzlerini görmedim insanda ömür boyu yara bırakır ezilenler var parça parça olanlar var insan düşündükçe kahroluyor onların oturduğu bina neydiyse senin benmim oturduğum bina da aynı önlem alınmıyor bu kaçıncı resmen göz göre göre öldü o çocuklar bebekler anneler babalar uyarmışlarda adamın çalışmasını eline verip kabul etmemişler TV de anlattı çıktı adamlar kanal kanal gezip o gün dinleseler bunlar olmazdı bu adamların hepsi katil göz göre göre katliam yaşandı İstanbul içinde uyarıyorlar hala dinleyen yok tabi şimdi uyardıkları için söylemiyorum 3 4 yıldır uyarıyorlar bu adamları neden kimse ciddiye almıyor destek vermiyor devlet bunlara akıl alır gibi değil

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
120.saat 6 7 gün daha arama kurtarma devam eder sonra enkaz kaldırma işlemine geçilir en kötüsü de o 99 depremi belgeseli izlemiştim kepçe darbeleriyle parçalanan uzuvlar.. hatay da yaşayan arkadaşımla konuştum bugün şehir ceset kokuyor diyor Allah hepsinin yardımcısı olsun

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Reis neler var hastaneye böyle sığmamış gördüm ben biri paylaşmıştı video ceset torbaları hastane koridorlarına dizmiş ler dışarıya dizmiş ler o kadar çokki iyiki yüzlerini görmedim insanda ömür boyu yara bırakır ezilenler var parça parça olanlar var insan düşündükçe kahroluyor onların oturduğu bina neydiyse senin benmim oturduğum bina da aynı önlem alınmıyor bu kaçıncı resmen göz göre göre öldü o çocuklar bebekler anneler babalar uyarmışlarda adamın çalışmasını eline verip kabul etmemişler TV de anlattı çıktı adamlar kanal kanal gezip o gün dinleseler bunlar olmazdı bu adamların hepsi katil göz göre göre katliam yaşandı İstanbul içinde uyarıyorlar hala dinleyen yok tabi şimdi uyardıkları için söylemiyorum 3 4 yıldır uyarıyorlar bu adamları neden kimse ciddiye almıyor destek vermiyor devlet bunlara akıl alır gibi değil
Depreme çare bulunmaz ama tedbir almak mümkündür.
Tedbiri alabilipte almayan hükümet bu canların bu vefat eden çocukları vebali bunlardan birgün mutlaka çıkar herşeyi görüpte hala hükümet diyen dangalaklar var. Bu ölen insanların bu ölen çocukların vebali sizindir ve birgün mutlaka burnunuzdan fitil fitil çıkar

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Dostum halk bilinçsiz herşeyden önce bu ülke ne depremler gördü kim biliyor Allah aşkına fay hatlarını hangi fay diri hangi fay aktif şu deprem olana kadar kim biliyordu oradan fay geçtiğini hangimiz ilk okulda deprem de ne yapılır dersi aldık halk bilinçsiz bu kader değil bu bile bile ölüme göz yummaktır 1 senelik apartman yıkılıyorsa buda cinayettir

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Tedbiri alabilipte almayan hükümet bu canların bu vefat eden çocukları vebali bunlardan birgün mutlaka çıkar herşeyi görüpte hala hükümet diyen dangalaklar var. Bu ölen insanların bu ölen çocukların vebali sizindir ve birgün mutlaka burnunuzdan fitil fitil çıkar
Buna kader diyorlar 8.9 büyüklüğünde deprem kimsenin burnu kanamıyor neden çünkü adamlar güveniyor binalarına bitmesini bekliyorlar kimse panik olmuyor

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Dostum halk bilinçsiz herşeyden önce bu ülke ne depremler gördü kim biliyor Allah aşkına fay hatlarını hangi fay diri hangi fay aktif şu deprem olana kadar kim biliyordu oradan fay geçtiğini hangimiz ilk okulda deprem de ne yapılır dersi aldık halk bilinçsiz bu kader değil bu bile bile ölüme göz yummaktır 1 senelik apartman yıkılıyorsa buda cinayettir
İnşaatı yeni bitmiş binalar tuzla buz olmuş 1 yıllık bile değil

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
İnşaatı yeni bitmiş binalar tuzla buz olmuş 1 yıllık bile değil
Yanında ki muhendisler binası tek bi zarar bile görmemiş işte bunu yapan adam da buna onay veren de bunlara fırsat veren yöneticiler de katil

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Uyuyacağım gözlerimi kapıyorum 50 tane seneryo geliyor aklıma deprem olursa naparım diye birinci kattayım bide balkonlar camlar demir parmaklıklı yatakta yatıyorum giyinik falan yatmayı düşünüyorum iyice psikolojim bozuldu

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Uyuyacağım gözlerimi kapıyorum 50 tane seneryo geliyor aklıma deprem olursa naparım diye birinci kattayım bide balkonlar camlar demir parmaklıklı yatakta yatıyorum giyinik falan yatmayı düşünüyorum iyice psikolojim bozuldu
Hangi ildesin