Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Uyuyacağım gözlerimi kapıyorum 50 tane seneryo geliyor aklıma deprem olursa naparım diye birinci kattayım bide balkonlar camlar demir parmaklıklı yatakta yatıyorum giyinik falan yatmayı düşünüyorum iyice psikolojim bozuldu
Biz dönüşümlü yatıyoruz ben günde 3-4 saat uyuyarak geçiriyorum. Sabah olursa uyanık olayım diye gece de nöbet :) Aklımızı oynatacağız artık nasıl bir psikoloji bu bilmiyorum sürekli tetikte olmak insanı acayip yoruyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,446
113
Uyuyacağım gözlerimi kapıyorum 50 tane seneryo geliyor aklıma deprem olursa naparım diye birinci kattayım bide balkonlar camlar demir parmaklıklı yatakta yatıyorum giyinik falan yatmayı düşünüyorum iyice psikolojim bozuldu
Herkeste benzer durumlar var bende dahil ve yasadigim bina min 50 yasinda belkide 60dan fazladir.2 bina birlesik ve 30 daire var ama icimi herahlatan durum en ust katdayiz olecegimiz varsa oluruz tabiki ama en azindan ust katda olmak avantaj gibi

Naparuk

SAMSUNSPOR♥️🤍
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,649
1,295
113
Üstad ben pazartesiden beri yeni geldim Adıyaman'da memlekete gerçekten heryer ceset kokuyor battaniye kaldırım dediğim şey ceset çıktı canlı sesi alıyoruz sese kadar gidiyoruz bizi hemen çıkarıyorlar sizin işiniz bitti diyorlar sonra kamera karşısına çıkarıp biz çıkardık diyorlar sağ kalanlar yıkılan evlerin başında bekliyor bizim gibi kim gittiyse kolundan tutuyorlar cenazemizi çıkaralım diyorlar ama artık olay insan gücünden çıktı kepcelerle işlem yapılıyor artık kepçe bakarken buldu buldu cesedi bulamadıysa alllah kerim belkide bu hayatımda gördüğüm en korkunç manzaraydı rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,446
113
Charlie hebdo'nun ulkemizdeki deprem ile ilgili paylasimi bu olmus Screenshot_20230211-055539_Chrome.jpg

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,446
113
Yununlarin samimiyetine hic inanmiyorum.cok kahpe insanlar onlar.

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Charlie hebdonun yaptığı serefszliktir tabiki ama 2015 te iki Türk o gazateyi basıp 11 kişiyi öldürüp 11 kişiyi yaralamıştı nefret ederler bizden iki lavugun yüzünden

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,446
113
Cok cahiliz abi neler donuyor dunyada yahu hic biseyden haberimiz yok.oysaki surekli haberleride takip ediyorum.
Maras depreminden 24 saat once kagithanede 3.3 deprem oluyorki kagithanede fay hatti yokmus (haarp teknolojisine inanmiyorum)
Ulkemiz tarihinde en buyuk deprem oluyor o aksam yunanlar denizlerimizde tatbikat yapicam ayagina geri cekilin diyor bizimkilere
Amerikan donanmasina ait ucak gemisinin bizim marmara denizinde ne isi vR anlamadim.
Ve buyuk resime bakdigimda surekli bu magduriyet ve zayif oldugumuz ani siyasetle darp etmeupye beter etmeye calisanlar var surekli bi kaos cikartma cabasi var milleti galayana getirme cabasi var sonuncusuda hatayda baraj patladi muhabbeti, bunlar cok bilincli ve hedefi olan durumlar amac ortaligi oyice karistirip ulke yonetimi krizi iadre edemedi diye darbe cikartilmaya calisiliyor gibime geliyor, surekli yalan bilgilerle sosyal medya uzerinden ortalik karistirilmaya calisiliyor.
Bunlar gercekten insanlik disi seyler abi nasil turksunuz lan siz kahpe herifler

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Cok cahiliz abi neler donuyor dunyada yahu hic biseyden haberimiz yok.oysaki surekli haberleride takip ediyorum.
Maras depreminden 24 saat once kagithanede 3.3 deprem oluyorki kagithanede fay hatti yokmus (haarp teknolojisine inanmiyorum)
Ulkemiz tarihinde en buyuk deprem oluyor o aksam yunanlar denizlerimizde tatbikat yapicam ayagina geri cekilin diyor bizimkilere
Amerikan donanmasina ait ucak gemisinin bizim marmara denizinde ne isi vR anlamadim.
Ve buyuk resime bakdigimda surekli bu magduriyet ve zayif oldugumuz ani siyasetle darp etmeupye beter etmeye calisanlar var surekli bi kaos cikartma cabasi var milleti galayana getirme cabasi var sonuncusuda hatayda baraj patladi muhabbeti, bunlar cok bilincli ve hedefi olan durumlar amac ortaligi oyice karistirip ulke yonetimi krizi iadre edemedi diye darbe cikartilmaya calisiliyor gibime geliyor, surekli yalan bilgilerle sosyal medya uzerinden ortalik karistirilmaya calisiliyor.
Bunlar gercekten insanlik disi seyler abi nasil turksunuz lan siz kahpe herifler
Ecevit dönemini belki hatırlarsın dolar 1.3 lira Türkiye çok saygın bir ülkeydi üretirdi ben o zamanlari özledim şimdi yönetim yüzünden hiç saygınlığı kalmadı ülkenin Ortadoğu'dan beter hale geldik

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,446
113
Ecevit dönemini belki hatırlarsın dolar 1.3 lira Türkiye çok saygın bir ülkeydi üretirdi ben o zamanlari özledim şimdi yönetim yüzünden hiç saygınlığı kalmadı ülkenin Ortadoğu'dan beter hale geldik
Dolar 1.3 lira dedigin zamanlar liradan 0'larin silindigi zamandan bahsediyorsn hatirliyorum.simdi yine 1 tane sifir silinse dolar 2 liraya dusucek ama 10 sene sonra yine 20 olcak sifir silmeyle olck isler deil.sabit tutmak gerek cogu ulkede euro dolar sabit 1000de1 bile nadiren oynuyor

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Dolar 1.3 lira dedigin zamanlar liradan 0'larin silindigi zamandan bahsediyorsn hatirliyorum.simdi yine 1 tane sifir silinse dolar 2 liraya dusucek ama 10 sene sonra yine 20 olcak sifir silmeyle olck isler deil.sabit tutmak gerek cogu ulkede euro dolar sabit 1000de1 bile nadiren oynuyor
Sifirlarla bı alakası yok reis o.zamanlar Türkiye bişey ihraç etmiyordu herşeyini kendi üretiyordu köprüler devletin yollar devletindi herseyimizi sattık yabancılara onlarda bize dolar la kiralıyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,446
113
Sifirlarla bı alakası yok reis o.zamanlar Türkiye bişey ihraç etmiyordu herşeyini kendi üretiyordu köprüler devletin yollar devletindi herseyimizi sattık yabancılara onlarda bize dolar la kiralıyor
Hayatimla ilgili tek umidim 2023du kendi petrolumuzu cikartma vs.eger bu islerde bos cikarsa ölene kdr surunmeye dvm baskada umidim yok.egerki petrol gercekden varsa ve cikartmamiz konusunda onumuze bi engel konmazsa ekonominin duzelecegini ve yasam sartlarımizin duzelecegini dusunuyorum

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Hayatimla ilgili tek umidim 2023du kendi petrolumuzu cikartma vs.eger bu islerde bos cikarsa ölene kdr surunmeye dvm baskada umidim yok.egerki petrol gercekden varsa ve cikartmamiz konusunda onumuze bi engel konmazsa ekonominin duzelecegini ve yasam sartlarımizin duzelecegini dusunuyorum
Neden 2023 peki hiç araştırdın mi herkes 2023 diyordu