Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Twitterda gündem yağma.
Parfüm telefon beyaz eşya ne ararsan var aw
Bulduklarını tertemiz dövüyorlar

Enkazdan çıkan Kadının biri anlatıyordu denk geldiniz mi bilmiyorum iki kişi gelmiş kadın yardım istemiş olan oldu bize telefon vs lazım diyip toplayıp gitmişler

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Twitterda gündem yağma.
Parfüm telefon beyaz eşya ne ararsan var aw
Bulduklarını tertemiz dövüyorlar

Enkazdan çıkan Kadının biri anlatıyordu denk geldiniz mi bilmiyorum iki kişi gelmiş kadın yardım istemiş olan oldu bize telefon vs lazım diyip toplayıp gitmişler
Bize düşman lazım değil biz kendi kendimizi bitiririz bu cehaletle

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Hayatimla ilgili tek umidim 2023du kendi petrolumuzu cikartma vs.eger bu islerde bos cikarsa ölene kdr surunmeye dvm baskada umidim yok.egerki petrol gercekden varsa ve cikartmamiz konusunda onumuze bi engel konmazsa ekonominin duzelecegini ve yasam sartlarımizin duzelecegini dusunuyorum
Reis bu kadar göçmenle ekonomi düzelmez mümkün değil ülke şartları düzelse bile arkaşın dediği gibi saygınlık kazanmak zor olur ülkede saygı diye birşey kalmamışken saygın olmak imkansız bırak petrolü ülkenin altı komple elmas olsa düzelmez bu zihniyetle bu ülke dinle yönetilmemesi lazım ülkenin bilim ile eğitim ile adalet ile yönetilmesi lazım böyle olsaydı bu kadar insan ölürmüydü ölmezdi ozaman neymiş ne kadar petrol çıksın altın çıksın kafa yapısı değişmediği sürece boş gelen parayı yine kullanamazlar cehaletlerinden heba olur gider yada biri çalar gider.

alexaki

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
130
37
28
Vefat sayısının kaça ulaşacağını tahmin eden var mı arkadaşlar? Durum hiç iyi gözükmüyor

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
281
63
Beyler konu ile alakası yok da bu ay ki sosyal yardım parasını alan varmi 850tl ödemeyi

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,476
18,634
113
Arkadaşlar buradaki kardeşlerimizden deprem bölgesinde olan varmı bildiğiniz tanıdığınız yardıma muhtac aile afada ahbab a gerekli kuruluşlara yardım yaptık hamd olsun ama birebir iletişime geçecemiz bir iki aileye de faydamız dokunsun inşallah

Tokmakci

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,307
5,590
113
Arkadaşlar buradaki kardeşlerimizden deprem bölgesinde olan varmı bildiğiniz tanıdığınız yardıma muhtac aile afada ahbab a gerekli kuruluşlara yardım yaptık hamd olsun ama birebir iletişime geçecemiz bir iki aileye de faydamız dokunsun inşallah
Helal dostum

Tokmakci

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,307
5,590
113
Yağmacılara duyurulur Ankaragücü (gecekondu grubu) yardım tırlarını çıkartmış

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,770
5,574
113
11 yillik laptop bozuldu tel cop gundemden uzak kaldik bugun sag cikartilanlarin sayisi artar umarim

Tokmakci

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,307
5,590
113
Üniversiteler yaza kadar tatil edildi uzaktan eğitim olacak

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Lozan anlasma bitecegi icin kendi madenimizi ve petrolumuzu cikartip kullanabilcegimiz gibi pazarlayabilcegizde.buda bicok konuda disa bagliligimizi kesecegi gibi pazarimizada can getirir diye dusunuyorum
lozan ın herhangi bir tarihi yok dost o sadece bir uydurma iyi araştırmanı öneririm hatta bunu meclis başkanına bile sordular öyle bişey yok dedi kim uyduruyor bunları dedi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,445
113
lozan ın herhangi bir tarihi yok dost o sadece bir uydurma iyi araştırmanı öneririm hatta bunu meclis başkanına bile sordular öyle bişey yok dedi kim uyduruyor bunları dedi
Ne yani sonsuz anlasmami yapilmis?bunu hangi zihniyet yapabilir?akil aliyormu.ben hic arastirmadim ama kendimi bildim bileli 2023da biticek diye biliyorum

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Ne yani sonsuz anlasmami yapilmis?bunu hangi zihniyet yapabilir?akil aliyormu.ben hic arastirmadim ama kendimi bildim bileli 2023da biticek diye biliyorum
yok reis öyle bişey yok araştır bak internette herşeyi bulursun sadece bir anlaşma var ortada süresi falan yok yani petrol çıkacak gibi saçmalıkları boşver yani

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,445
113
yok reis öyle bişey yok araştır bak internette herşeyi bulursun sadece bir anlaşma var ortada süresi falan yok yani petrol çıkacak gibi saçmalıkları boşver yani
Hmm.bu sene bence yapicaklar cikartma islemi ama cok sacmaymis yahu sinirsiz anlasmami yapilir?bu anlasmayi imzalayan kim?oda akpli deildir heralde