Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,518
4,792
113
İmar barışı adı altında bütün kaçak yapılar af edildi imar barışına başvuruda kişi beyanı esas alındı gelip kimse kontrol etmedi şimdi 1 2 sene sıkı tutulur ondan sonra yine eski düzene dönülür
Dostum suan kimseye birsey anlatamassjn insanlarin başına gelecek birşeyler sonra akillnacak.. bunun dışında yaw otogarda otobüs fiyatlari yükselmiş diyorlar (ist) bunun doğruluğu nedir acaba bilen warmi. Aw elin ermenistani yardim etmek istiyor bizim halkımız milleti nasil s.. derdinde aw böyle insanlarin ben..

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
FENERBAHÇE SK DEPREM YARDIM KAMPANYASI Her Destek Çok Önemli! Ihtiyac Listesi ve iletisim bilgileri icin: https://bit.ly/3JFkA6l M:0323028667351556 B002

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,653
25,418
113
Dostum suan kimseye birsey anlatamassjn insanlarin başına gelecek birşeyler sonra akillnacak.. bunun dışında yaw otogarda otobüs fiyatlari yükselmiş diyorlar (ist) bunun doğruluğu nedir acaba bilen warmi. Aw elin ermenistani yardim etmek istiyor bizim halkımız milleti nasil s.. derdinde aw böyle insanlarin ben..
İhtiyaç olan herşeyin fiyatı arttı şuanda inceleme başlatmışlar tabi nasıl incelerlerse artık

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,736
5,559
113
Atatürk havalimanı saldırısında hatırlamıyor musun civardaki otellerin ve taksicilerin yaptıklarını nasıl fiyat yükselttiklerini fırsat görünce insanlık umurlarında olmaz gavur dedikleri adamlar benzer olaylarda ücretsiz ulaşım,barınma sağlıyorken sorsan dindar düzgün insanız der bunlar

TheNightMare

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,758
1,977
113
Durum gittikçe vahimlesiyor. Allah yardımcımız olsun. Elden dua etmekten başka bişey gelmiyor.
Ama o binaları yapan müteahhit lerinde Allah bin belasını versin

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,978
3,507
113
Malatyadayjm durum çok ciddi nolur battaniye yollayın yetmşyor asla yetmiyor yardımlar yetişmiyor el feneri yollayın Allah rızası icin nolur bugün kupon vs yapmayın bir battanite atkı yollayın ısıtıcı corap bile olda yollayın yalvarıyorum

TheNightMare

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,758
1,977
113
Ya arkadaş şu binaya bak daha üç yıllık dışardan baksan ne kadar sağlam dersin. Tuzla buz olmuş. Malzemeden çalmış müteahhit rüşvet vermiş belediyeye ruhsat almış. Kolanda kıl gibi 4 tane demir. Allah iki yakasını bir araya getirmesin.
Daha nice böyle binalar.
Depremin sonuçları kader değil ihmaller sonuçları belirliyor.
Japonya'da deprem oluyor neden yıkılmıyor binalar.

Screenshot_2023-02-06-19-15-23-766_org.telegram.messenger.jpg

TheNightMare

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,758
1,977
113
Malatyadayjm durum çok ciddi nolur battaniye yollayın yetmşyor asla yetmiyor yardımlar yetişmiyor el feneri yollayın Allah rızası icin nolur bugün kupon vs yapmayın bir battanite atkı yollayın ısıtıcı corap bile olda yollayın yalvarıyorum
Kardeşim elimizden geleni yapacağız inşallah.
Allah yardımcınız olsun.

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,329
5,529
113
Screenshot_2023-02-06-20-25-48-179_com.android.chrome.jpg

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Tekstilden gidip battaniyeleri aldım şimdi belediyenin merkezine bırakıcam ordan toplanıp yollanıyor kral merak etme biz daha ölmedik

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,978
3,507
113
Kardeşim elimizden geleni yapacağız inşallah.
Allah yardımcınız olsun.
Abii Malatyada ulaşılmayan köyler var dilek yolları kapanmış minareler yıkıldı ne teyzeme gidebiliyorum bakmaya ne de bir yere kıpırdayabikiyoruz durum cok kötü eksi derecede tw

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,653
25,418
113
Bu hataya hala niye yardım gitmiyor Allah aşkına koskoca ülkede bu kadar mı yardım ekibi var

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,978
3,507
113
Tekstilden gidip battaniyeleri aldım şimdi belediyenin merkezine bırakıcam ordan toplanıp yollanıyor kral merak etme biz daha ölmedik
300 lira olmuş battaniye 300 yapmıslar ya bütün Teksillerde kalın battaniye tarsı olacak kumaşları overlok çekip yollayabilirsiniz kalınsa atkı şeklinde yapabılırsınız

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
Abii Malatyada ulaşılmayan köyler var dilek yolları kapanmış minareler yıkıldı ne teyzeme gidebiliyorum bakmaya ne de bir yere kıpırdayabikiyoruz durum cok kötü eksi derecede tw
Dostum elimizden geleni yapıyoruz 2 gün önce maas yatmıştı Allaha şükür helal olsun yaptık bir şeyler kendi çapımızda

abree

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
5,748
113
İSTANBUL KADIKÖYLÜ ARKADAŞLARA...
Yardım için merkezlere gidemeyecekler için evden de alıyorlarmış yoksa partiyle falan işim yok bilginiz olsun...

DUYURU

DEPREM BÖLGESİ İÇİN YARDIM KAMPANYASI BAŞLATIYORUZ

Deprem bölgesi için yardımlarınızı (Isıtıcı, battaniye, kışlık bot ve mont) ilçe binamıza getirebilir, +905324827573 no.lu telefonu arayarak adresinizden alabiliriz.

İlk yardımlar yarın 17:00'da gönderilecektir.

Adres: Hasanpaşa Mah. Saray Ardı Cad. No: 104 Toprak İş Merkezi D: 2 Kadıköy / İstanbul

DEVA PARTİSİ KADIKÖY İLÇE BAŞKANLIĞI B028

YuMii01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,984
4,851
113
Var mı Adana’dan hataya gidicek arkadaşlar belki faydamız olur benide götürsün varsa