Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

UFO

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,611
1,335
113
Bir ufosu eksikti awdünyasının ya bu Frank Hoogerbeets diye bir herif var namı diğer deprem kahini diyor geçen açıklama yapmıştı 13-14 Şubat'ta deprem olabilir diye. Bu adam Kahramanmaraş depremini 3 Şubat'ta bilmisti. Fikriniz ne , bu adam nasıl biliyor bu kadarını birde bu adam jeolog deprem uzmanı vs değil bildiğim kadarıyla gök bilimci ve stili de ayın, gezegenlerin hareketlirine göre yapıyormus bu tahminleri
Neresi için demiş

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,166
43,671
113
Ben bu deprem oldu olalı uyuyamıyorum, Düzce'de artçı olmuş saat 8 de 2 şiddetinde mi ne birde geçen İstanbul'da da artçı olmuştu, olursa İstanbul depremi Zonguldak'ta ne kadar hissedilir yıkım olur mu bilmiyorum ama ben 2-3 ay önce düzcedeyanlış bilmiyorsam 5 siddetinde mi ne sarsıldiginda 2 hafta etkisini üzerimden atamamistım. Çok korkuyorum bu olaydan olağanüstü korkuyorum şizofren gibi her an sarsılıyor gibi hissediyordum o Düzce'deki depremden sonra

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,017
44,909
113
Bir ufosu eksikti awdünyasının ya bu Frank Hoogerbeets diye bir herif var namı diğer deprem kahini diyorlar geçen açıklama yapmıştı 13-14 Şubat'ta deprem olabilir diye. Bu adam Kahramanmaraş depremini 3 Şubat'ta bilmisti. Fikriniz ne , bu adam nasıl biliyor bu kadarını birde bu adam jeolog deprem uzmanı vs değil bildiğim kadarıyla gök bilimci ve stili de ayın, gezegenlerin hareketlirine göre yapıyormus bu tahminleri
Dunyada depremi onceden bilecek hic bi teknoloji yok.herkes su zaman surda deprem olabilir diyor surekli.bozuk saat bile gunde 2 defa dogruyu gosteriyor.surekli surda su zaman deprem olck diyen tahminciler dolu hepsi fis cikiyor tabi fis cikdigi icin gundeme gelmiyor.bos isler inanma boyle seylere.boyle bi onceden bilme durumu olsa o insani havada kapar ulkeler

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Beyler dünyanın en büyük gücü Amerika'dir o casus balonun gündem olmasının nedeni de ilerde siz bizim hava sahamizi ihlal ettiniz diye gerekçe sunmak için izin vermişlerdir adamlar gece sictigimiz bölüm gramajini biliyor UFO felan hikaye keske olsa.ama

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,017
44,909
113
Ben bu deprem oldu olalı uyuyamıyorum, Düzce'de artçı olmuş saat 8 de 2 şiddetinde mi ne birde geçen İstanbul'da da artçı olmuştu, olursa İstanbul depremi Zonguldak'ta ne kadar hissedilir yıkım olur mu bilmiyorum ama ben 2-3 ay önce düzcedeyanlış bilmiyorsam 5 siddetinde mi ne sarsıldiginda 2 hafta etkisini üzerimden atamamistım. Çok korkuyorum bu olaydan olağanüstü korkuyorum şizofren gibi her an sarsılıyor gibi hissediyordum o Düzce'deki depremden sonra
Sizin orda fay hatti yokmus korkmana gerek yok.cevre illerde olursa olurmus oda sizi buyuk yikima itmez.ben istanbul maltepedeyim 1. Derece deprem bolgesi istanbulun en agir etkilenecek bikac semtinden biri bura.ben ne yapayim sokakda yatayim o zaman

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,166
43,671
113
Sizin orda fay hatti yokmus korkmana gerek yok.cevre illerde olursa olurmus oda sizi buyuk yikima itmez.ben istanbul maltepedeyim 1. Derece deprem bolgesi istanbulun en agir etkilenecek bikac semtinden biri bura.ben ne yapayim sokakda yatayim o zaman
Abi Allah yardımcımız olsun ya gerçekten çok kötü durumlar

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
58,088
25,913
113
Daha yeni çok doğru Bi yorum gördüm biyerde attığım şey için biri buysa nasıl tek parça halinde düşmüş diye yorum yapmış haklı Bi yorum aslında bunlar yine bi bokların peşinde ama neyse

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,611
1,335
113
Yanlış bilgi vermeyeyim İstanbul diye biliyorum
dostum 1. 7.7 ve 7.6 çok absürt büyük deprem bu gibi depremler tabi allah bilir de çok olası değil
İstanbul için yani oradaki fayin şuan için o büyüklükte depreme üretmesi zor büyüklük bakımından
Ama 6.5. 7.2 arası bir şiddet te az değil elbette
Bu fay olayı enterasan birşey bir yerde izlemiştim simdi bunlar kaya parçaları ve bunlar kırılıyor alttan büyük baskı oluyor şöyle düşünelim 3 ile 5 km uzunluk genişlik hakkında tam.bilgim yok ama baya geniş bir kayadan bahsediyoruz bunun kırılması ile oluşuyor istanbul uzerinde ki fay in çok daha küçük olduğu biliniyor yani o şiddete deprem bilimsel olarak zor.
Burada asil tehlike van in kuzeyi ve adana antalya ve daha aşağıları suriyenin guneyi civarı sanırım
Burada şuan yaşanan deprem enterasan 1. 7.7 çok büyük ama bunun 7.6 si açıklanmıyor o deprem o şiddet te o fay nasıl ürettiği konusu bunuda iste turkiyenin ilk depremde 3 m güneye kaymasi ve usteki elbistan dakini aşırı baskıda bıraktığını ve ondan olduğunu söylüyorlar

Ama ben bu deprem olayını biraz bilimin dışına çıkarıyorum biraz ilahi olarak bakıyorum

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,166
43,671
113
dostum 1. 7.7 ve 7.6 çok absürt büyük deprem bu gibi depremler tabi allah bilir de çok olası değil
İstanbul için yani oradaki fayin şuan için o büyüklükte depreme üretmesi zor büyüklük bakımından
Ama 6.5. 7.2 arası bir şiddet te az değil elbette
Bu fay olayı enterasan birşey bir yerde izlemiştim simdi bunlar kaya parçaları ve bunlar kırılıyor alttan büyük baskı oluyor şöyle düşünelim 3 ile 5 km uzunluk genişlik hakkında tam.bilgim yok ama baya geniş bir kayadan bahsediyoruz bunun kırılması ile oluşuyor istanbul uzerinde ki fay in çok daha küçük olduğu biliniyor yani o şiddete deprem bilimsel olarak zor.
Burada asil tehlike van in kuzeyi ve adana antalya ve daha aşağıları suriyenin guneyi civarı sanırım
Burada şuan yaşanan deprem enterasan 1. 7.7 çok büyük ama bunun 7.6 si açıklanmıyor o deprem o şiddet te o fay nasıl ürettiği konusu bunuda iste turkiyenin ilk depremde 3 m güneye kaymasi ve usteki elbistan dakini aşırı baskıda bıraktığını ve ondan olduğunu söylüyorlar

Ama ben bu deprem olayını biraz bilimin dışına çıkarıyorum biraz ilahi olarak bakıyorum
Ben bakmıyorum kral ne ilahi ne bilimsel bakmak istemiyorum, 4 şehirde yaşadım bu yaşıma kadar her yerde akrabam tanıdığım var marastaki depremde eski kız arkadaşımın üvey annesi vefat etmiş Adana'da babamın askerlik arkadaşı Hatayda ilk okul öğretmenimin eşi vefat etmiş acım büyük isyan etmiyorum ama yani huzurum kaçıyor vefat eden insanları görünce çok üzülüyorum ve benim karakteristik bir özelliğim bu , ben üzülünce hüzünden çok öfke doluyorum sinirleniyorum aglayamıyorum terso oluyorum, neden olan ne olursa olsun huzurumu kaçıran hiçbir şeye mantık çerçevesinde bakamıyorum daha çok öfkeleniyorum.

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,611
1,335
113
Cnn canli yayinda balon değil sekizgen bir sekil düşürüldüğü ve pentagon açıklama yapilacagini söyledi

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Bir ufosu eksikti awdünyasının ya bu Frank Hoogerbeets diye bir herif var namı diğer deprem kahini diyorlar geçen açıklama yapmıştı 13-14 Şubat'ta deprem olabilir diye. Bu adam Kahramanmaraş depremini 3 Şubat'ta bilmisti. Fikriniz ne , bu adam nasıl biliyor bu kadarını birde bu adam jeolog deprem uzmanı vs değil bildiğim kadarıyla gök bilimci ve stili de ayın, gezegenlerin hareketlirine göre yapıyormus bu tahminleri
Kanka yabancilar da bizden daha iyi sistem olduğu kesin bu adam o zaman 7 8 yer için soylemisti bu depremi biri tuttu