Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

UFO

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Sizin orda fay hatti yokmus korkmana gerek yok.cevre illerde olursa olurmus oda sizi buyuk yikima itmez.ben istanbul maltepedeyim 1. Derece deprem bolgesi istanbulun en agir etkilenecek bikac semtinden biri bura.ben ne yapayim sokakda yatayim o zaman
Abi yeni yeni faylar var fay hattı yok demek yanlış turkiyenin her yeri deprem riski var

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Uzmanlara göre son bi İstanbul depremi kaldı ondan sonra 300 400 yıl faylar da hareketlenme olmaz diyorlar kırılacak nokta kalmadı çünkü

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,015
44,907
113
Ben hala inanasım gelmiyo dediğim gibi günde me düşmek için yapar bunlar kansız çünkü
Valla politik durumlarda herkesten herseyi beklerim.bak bikac ulkede daha ayni mevzu varmis belkide hepsin bunlari gonderen abd ama sirf sulhe cekmemek icinde ilk basta bizde goruldu ve dusurduk hesabi yapiyiyorlarki dier ulker onlardan suphelenmesinler diye 😉 he bide suan dunyada gundem turkiye ve suriye sirf gundemde kalmak ve dikkat cekmek icinde yapilmis olabilir
Bu arada ufo demek uzayli demek deil ufo tanimlanamayan ucan nesne olarak bilinir

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
58,088
25,913
113
Valla politik durumlarda herkesten herseyi beklerim.bak bikac ulkede daha ayni mevzu varmis belkide hepsin bunlari gonderen abd ama sirf sulhe cekmemek icinde ilk basta bizde goruldu ve dusurduk hesabi yapiyiyorlarki dier ulker onlardan suphelenmesinler diye 😉 he bide suan dunyada gundem turkiye ve suriye sirf gundemde kalmak ve dikkat cekmek icinde yapilmis olabilir
Bu arada ufo demek uzayli demek deil ufo tanimlanamayan ucan nesne olarak bilinir
Neyse biz şu iki günü Bi atlatalımda uyuyamıyoruzda rahat rahat 😂

muhtar62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
391
66
28
Bende yaklaşık 1.2 saat önce Fransa nice civarında bir ufo gördüm arkadaşlar dünyanın 4 bir yanında ufolar dolanıyor

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Bu ülkede celal Şengör gibi bir profesör var adam dünyanın en iyi jeologu ama dinlemiyorlar adamı Naci görür de baya iyi ama tedbir yok

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,222
863
113
Ben bu deprem oldu olalı uyuyamıyorum, Düzce'de artçı olmuş saat 8 de 2 şiddetinde mi ne birde geçen İstanbul'da da artçı olmuştu, olursa İstanbul depremi Zonguldak'ta ne kadar hissedilir yıkım olur mu bilmiyorum ama ben 2-3 ay önce düzcedeyanlış bilmiyorsam 5 siddetinde mi ne sarsıldiginda 2 hafta etkisini üzerimden atamamistım. Çok korkuyorum bu olaydan olağanüstü korkuyorum şizofren gibi her an sarsılıyor gibi hissediyordum o Düzce'deki depremden sonra
Hocam psikiyatriste gidip ilaç yazdırcan... Bizim üst kattaki çocuğun osurugu zaten 2.5 şiddetinde... 2'lik depremden falan bir şey çıkmaz....

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,931
3,249
113
Ben hala inanasım gelmiyo dediğim gibi günde me düşmek için yapar bunlar kansız çünkü
Hiç belli olmaz kainat geniş bir evren şahsen ben inaniyorum Allah tala Kuran'da yazmis cinler insanlar melekler hayvanlar bitkiler ve başka bir canlıdan daha bahsetmislerdi