Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Vbet Slot Bilet Etkinliği - Sohbet Başlığı

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,842
15,280
113
bayram olduğu için 3 gün toplu hesaplandı vbet çalışanları ile bodrum katta site yönetenler aynı değil onların özlük hakları var her gün hesaplanması ile üç günlük hesaplanması arasında bir fark yok eksik hesaplanmadığı sürece ayrıca emin olabilirsin vbeti genel anlamda sevmem şirket politikaları bana nedense hep ters düşüyor 😅 desteğe ben tıklayınca anında bağlanıyor bugüne kadar hiç beklediğimi görmedim. bilet konusunda eğer çekilişi forum yapacaksa zaten bana çıkmaz çünkü hep aynı kişilere çıkıyor eğer vbet yapacaksa da gönlüm rahat şekilde sonucunu beklerim her ödülü eklemek 1 dakika demek kolaya kaçmaktır bu çapta işlem hacmi olan bir sitede en ufak şeyin elli tane onayı izni vardır diye düşünüyorum maksat heyecan olsun ya zaten 50k kafadan kaybetmişim bilet ayağına ödül önemli değil amaç eğlenmek olsun 😓😅🥹
Barancım sana güzel bişey çıkarsa payımız ne olacak ordan

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,294
113
Çekiliş ne zaman süresi belli oldumu

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,294
113
Ödüller sırasıyla gitmesi bir avantaj ilk 3 4 ödül 500 er biletli olana çıkarsa diğer turlarda 500 çıkan kişiler siliniyor. Herkese hayırlı olsun şimdiden

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,818
9,936
113
50 çıkmaz 25 cikarsada 2 kişiye vbet adına dagitacam 25 den asası kurtarmaz Cuma günü 17 k ödeme var :D

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,447
4,001
113
Bana çıkmazsa vaziyet alın !Dağıtırım burayı 🤣🤣🙊🙊