Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Vbet Slot Bilet Etkinliği - Sohbet Başlığı

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,164
3,826
113
Bana çıkmazsa vaziyet alın !Dağıtırım burayı 🤣🤣🙊🙊

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,162
9,583
113
Bizimde 50k hayat kurtarir 25 cikarsa yine kumara kaliyoz sıkinti
Hiç ödül çıkmama ihtimalide var bnm yüzdelik %3 ödül çıkma ihtimali ama yukarda arkadaş yazmış ilk ödüller 500 bilete çıkarsa şansımız yüzde 30 Lara kadar cikar

Labtek01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
450
134
43
Bakalım şimdi çekilişe ilk büyükten mi baslicaklar küçükten mi 200 biletle beklicem 25 gelirse 5 k da ben dağıtırım siteye 10 kişiye 500 TL

Labtek01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
450
134
43
Bu kadar bekliyoruz da çekilişi de inşallah bugün yaparlar gün içinde

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,164
3,826
113
Sağlam kaynaktan bana haber verilen bilgiye göre çekiliş en kısa zamanda yapılacakmış muhtemelen gün içinde🙈🙉🙊

Yusem42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,133
692
113
131 biletle de ben katıldım ne çıkarda sitede devam edip batmayı düşünüyorum 😅

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,162
9,583
113
Bilet için çok kaybedenlere üzgünüm ben turnuva ve bilet tarzı işlerde sırf bunlar için yatırım yapmiuorum olursa olur kafssindayim

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
19,481
12,425
113
Kişi başı tek ödül ve totalde 24 kisinin kazanacağını düşünürsek herkesin şansı var bakalım hayırlısı

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,162
9,583
113
Kişi başı tek ödül ve totalde 24 kisinin kazanacağını düşünürsek herkesin şansı var bakalım hayırlısı
Şans herzaman var ama yüzde olayı düşük heleki ilk ödüller az biletlilere çıkarsa kalanlara çıkma olasılığı dahada dusuyor

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,018
73,935
113
Bilet için çok kaybedenlere üzgünüm ben turnuva ve bilet tarzı işlerde sırf bunlar için yatırım yapmiuorum olursa olur kafssindayim
Kanka böyle bir etkinliğe bilet için yatırım yapılmaz yahu öyle oyunlar var 10 bin atsan 500 bilet toplarsın zaten onlar oynayan adamlardı 500 bilet alanlar

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,162
9,583
113
Kanka böyle bir etkinliğe bilet için yatırım yapılmaz yahu öyle oyunlar var 10 bin atsan 500 bilet toplarsın zaten onlar oynayan adamlardı 500 bilet alanlar
Aynn bende katıldım şans yawer gidince 200 bilet topladık yoksa biletle ugrasmazdim çok nadir turnuvalarda derecege girersem korumak için parada varsa öyle oynarim

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,018
73,935
113
Vbet 3 iş gününü sürekli veriyor böyle çekiliş vs durumlar da ona bakarsanız şuan bayram tatili iş günü de değil haftaya eklenmesi lazım
Olurda bir aksilik çıkarsa diye 3 gün süre veriliyor hep genelde ertesi gün eklenir

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
19,481
12,425
113
Şans herzaman var ama yüzde olayı düşük heleki ilk ödüller az biletlilere çıkarsa kalanlara çıkma olasılığı dahada dusuyor
Ben hiç bir sekilde min 100 bileti olmayan birine nedense cıkacağını düşünmüyorum kazanan 24 kisinin min 100 biletli olcağını tahmin ediyorum nedense