Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Vbet Slot Bilet Etkinliği - Sohbet Başlığı

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,162
9,583
113
Çekiliş çıkmıyorsa çıkmıyor daha 6 senedir forumun çekilişleri kabul edilmiyor hile olduğu düşünülüyor vallahi senede 2 defa ya çıkıyoruz ya çıkmıyoruz
3 sene evvel shellac kendi konusunda 60 kişiden 1 kişiye çekiliş yaptı baktım penaltı çıktı galatasaray571 o zaman
Dm yandı shellac yazdı dost sen çıktın ilk çekilişte ama bir daha cektım dedi sana da göndericem insanlar yanlış anlamasın dedi biraz daha samimi konuştuğumuz için konularda
Shellac dostumla sırrımızı seneler sonra ifşa etmek zorunda bıraktınız beni
Aynn neyse ben plaja gidiyorum yola çıktım Şi diğer siteden ödeme gelsede mağdur olmasak cepte 500 TL var sadece :D yetmeyebilir

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,018
73,935
113
Dost sen de abartma her çekilişte görüyorum seni en fazla adı çıkanlardansın
Ben mi aç bak bana son 6 ayda 3 tane çıkmış çekiliş at bir görelim bana şans parası gelir konulardan etiket çok atılır onunla karıştırıyorsun sen çekiliş çıkmaz doğru düzgün burayla alakalı değil genel olarak çekiliş şansı yok

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
45,345
21,638
113
Benim uyuz olduğum nokta 40-50k çevrim yapıp para nasıl 3 bin olmaz bir gün videoya çekip atıcam foruma
Hadi vbette normal ödemeler aldık
Başka yerde oynadım 3 gün evvel 2 kere 100 2 kere de 50x le başladı oyun fterime attım ss leri 100x düşüyor 90x le bitiyor oyunlar vallahi cıldıracam böyle artık
Öyle eniste bu kadar cok kim oynasa vururdu bir kac defa anlamadim ki neyi yanlis yapiyoz

kataki

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
165
65
28
Bu akşam rüyamda ak sakallı elinde yildirimli bir dede gordum bir eliyle V V yapiyordu 50 bin bende gençler haberiniz olsun

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
45,345
21,638
113
Valla ip olayı konuşuyorlar çok bazı max alan arkadaşlar farklı sehirlerdeyken denk geldiğini söylüyor
Sully vurdu bak bir ara daha vurmustu öyle bisey gorsek yeterdi zatende göremiyoz ki ip aynen olabilirde bizim ip ye ne olmuski bize niye odemesin hep kayip

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,018
73,935
113
Sully vurdu bak bir ara daha vurmustu öyle bisey gorsek yeterdi zatende göremiyoz ki ip aynen olabilirde bizim ip ye ne olmuski bize niye odemesin hep kayip
Bilmiyorum valla kanka can sıkıcı oluyor çok uzun süre bir şey gelmeyince

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,320
2,885
113
Ben mi aç bak bana son 6 ayda 3 tane çıkmış çekiliş at bir görelim bana şans parası gelir konulardan etiket çok atılır onunla karıştırıyorsun sen çekiliş çıkmaz doğru düzgün burayla alakalı değil genel olarak çekiliş şansı yok
Dost son 6 ay falan bilmem ama çekiliş listelerinden hatırladığım isimlerdensin şansın yüksek, kime sorsan çıkmıyor diyor orası ayrı, ben de geçen bir payfix etkinliğinden kazandım ondan önce de bir papara çekilişi var daha öncesini sorsan bilmem ama çıkınca çıkıyor hiç bir zaman da modlara şikayette bulunmam kendimi de şanslı görüyorum bazen ama senin kullanıcı adını gördüğümden dedim ki bu adama da çıkmıyorsa diğerleri isyan çıkarır :D

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
19,494
12,434
113
Olum herkes bana cıksın şu kadar bu kadar diyo sonra hayalet gibi kaybolmayalım fjdjdjdjd

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,018
73,935
113
Dost son 6 ay falan bilmem ama çekiliş listelerinden hatırladığım isimlerdensin şansın yüksek, kime sorsan çıkmıyor diyor orası ayrı, ben de geçen bir payfix etkinliğinden kazandım ondan önce de bir papara çekilişi var daha öncesini sorsan bilmem ama çıkınca çıkıyor hiç bir zaman da modlara şikayette bulunmam kendimi de şanslı görüyorum bazen ama senin kullanıcı adını gördüğümden dedim ki bu adama da çıkmıyorsa diğerleri isyan çıkarır :D
Sen bence yanlış hatırlıyorsun ben kendimden ziyade arkadaşlar bile yazıyor bana sende hiç şans yok diye kullanıcı adı değiş onla mı alakalı falan diye geçen 1 kez 500 çıktı işte uzun süre sonra ben göz önündeyim diye benle uğraşan çok o yüzden 1 çıkarsa 1000 gözükür bize gelen neyse durum öyle işte çokta lazım değil çekilişler genelde 200 civarı oluyo 10 sn de yok ediyoruz zaten

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,018
73,935
113
Ne en fazla adi cikmasi kardes.afamda cekilislerde gram sans yok.cole dusse kutup ayisi öper onu 😁
Ömer’le karıştırıyor bence oraya Galatasaray571 yazdım ya ömerin şansı var çekilişlerde adam 3 biletle 250 bin aldı daha ne olsun forum çekilişlerinde de şansı kötü değil

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,430
4,958
113
Herkes olmayan 50 yi dagitiyor. Bana cikarsa eniste banko 1 k,diger 4 kisiyede 1 er k 😀🤣