Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Vbet Slot Bilet Etkinliği - Sohbet Başlığı

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,018
73,935
113
Ben son 10 çekilişte iki ismi 4 defa gördüm bu normal mi @Enişte nasıl bir algoritma bu 🤭
Adamın şansı var abi öyle bir zamanda beğeniyor çekilişte o numaraya denk geliyor ismi yav 29 kere çektim diyorum çekilişi kendim bir liste yaptım 4 sene evvel acaba kaçta çıkacak diye 29 da çıktı alt tarafı 20 kişilik bir listeyi kopyaladım forumdan
Yani olmadı mı olmuyor 😃

SİYAHGECE

GÖZLERİNİN KARASINA AŞIK OLDUM
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,897
15,878
113
Adamın şansı var abi öyle bir zamanda beğeniyor çekilişte o numaraya denk geliyor ismi yav 29 kere çektim diyorum çekilişi kendim bir liste yaptım 4 sene evvel acaba kaçta çıkacak diye 29 da çıktı alt tarafı 20 kişilik bir listeyi kopyaladım forumdan
Yani olmadı mı olmuyor 😃
O zaman zorlamaya gerek yok şunun surasinda ne kaldı güneşi görmeye ☀

SİYAHGECE

GÖZLERİNİN KARASINA AŞIK OLDUM
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,897
15,878
113
O da cekilis bende bilmiyom cok ondan sordum enisteye
Geçen gün site içi mesai geldi ondan sorim dedim.ben bu çekiliş zannediyrdm
Merhaba, Sezer

VBET'in Milyoner Piyangosu'nda 1,000,000₺ kazanmak için çok çaba harcıyorsunuz.
16.06.24 tarihine göre, 10 biletiniz var!

Oynamaya devam, milyonu veya diğer büyük ödüllerden birini kazanma şansınız devam ediyor!

Daha fazla bilet toplayın ve kazanmak için günlük maksimum 30 bilete ulaşın.

Enişte

🚫Hesabı kullanmıyorum
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,018
73,935
113
Bana çıksın sen ve ben toplamında 141 kez ters takla atarım 😄
Valla 25 beni bu ay kurtarır gecen sene hazıranda bi 50 bin artı para kullandık bın pişman olduk her ay 3.500 faiz takıyorlar bir süredir de ödeyemedik şu belayı atsak başımızdan belki şansımız açılacak