Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yarın Sabah Büyük Gün

Kaneko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,091
427
83
Bayat ekmek ten sıkıldım sıcak istiyorum diyosun yani tam yerindesin 500 🍞 yap 100 🍞 ver 250 🍞 çek diyorsun yanii 😂😂
Yok ya kornerdi skoru kart sayısı gol sayısı
50 freebet kovalıyoz
Ekim ayında ayıptır söylemesi kıbrısta slot çeviriyorduk
Şimdi izmarit topluyom yoldan
Allah belanı versin kumar :D

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,284
749
113
Yok ya kornerdi skoru kart sayısı gol sayısı
50 freebet kovalıyoz
Ekim ayında ayıptır söylemesi kıbrısta slot çeviriyorduk
Şimdi izmarit topluyom yoldan
Allah belanı versin kumar :D
Kıbrıs deme bana askermiydin yoksa direk para ezmeyemi gittin:) parayi bi bulsam direk gitcem girne gozumde tütüyo

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,842
3,468
113
9 mayısda da ben buluşacam kısmet olursa Tekirdağa gidecem o zamana kadar paramız bitmezse kumar s...mezse 😁😁

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,842
3,468
113
Trakya kızları iyidir ama çok kafanı ağrıtır haberin olsun
Kesinlikle haklısın şimdiden herşeye karışıyor valla bilmiyorum bakalım bir gidim göreyim ayı mı kurt mu 😁 bu arada konuya gel başkan o çevrimi bitirmemiz lazım valla iyi para gelirse ilaç gibi olur

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
Kesinlikle haklısın şimdiden herşeye karışıyor valla bilmiyorum bakalım bir gidim göreyim ayı mı kurt mu 😁 bu arada konuya gel başkan o çevrimi bitirmemiz lazım valla iyi para gelirse ilaç gibi olur
Hangi konu görmedik ki görsek gelirdik

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,996
4,184
113
dostlar konusunu açmıştım daha önceden bi kızla dateye çıktım hatırlayanınız olur yarın sabah kahvaltıya çıkartıyorum ilk kahvaltımız olcak kızla ciddi düşünüyoruz yine biraz taktik veren olursa sevinirim😀
kızın başını yakma,,sorduğun için söylüyorum,önce kumarı bırak ,yada kızı bırak...ikisi bir arada felaket getir ömrüne,,

Kaneko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,091
427
83
Kıbrıs deme bana askermiydin yoksa direk para ezmeyemi gittin:) parayi bi bulsam direk gitcem girne gozumde tütüyo
denk geldi bi gittik gördük
slotlar her yerde çöp :D
ama şansı olana grand düşüyor 2-3 trilyon :D

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,893
6,695
113
dostlar konusunu açmıştım daha önceden bi kızla dateye çıktım hatırlayanınız olur yarın sabah kahvaltıya çıkartıyorum ilk kahvaltımız olcak kızla ciddi düşünüyoruz yine biraz taktik veren olursa sevinirim😀
Taktik maktik yok 🤣🤣🤣 kumarı bırak hayatı yaşa sev sevil . 😊

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,508
2,141
113
Ciddi düşündüğün kızı ciddi olmayan bir tavırla burda konu açarak taktik mi istiyorsun? Neyin taktiğini istiyorsun? Özel hayatını internete dökecek kadar düşme sana tavsiyem budur. Ha çıkıp birde forum ailem gibi bir yer edebiyatı yapacaksan eğer o topa da hiç girme. Konunu tamamen kapat sildir. Özel hayatın sana kalsın. Tavsiyemi dinle

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,996
4,184
113
Ciddi düşündüğün kızı ciddi olmayan bir tavırla burda konu açarak taktik mi istiyorsun? Neyin taktiğini istiyorsun? Özel hayatını internete dökecek kadar düşme sana tavsiyem budur. Ha çıkıp birde forum ailem gibi bir yer edebiyatı yapacaksan eğer o topa da hiç girme. Konunu tamamen kapat sildir. Özel hayatın sana kalsın. Tavsiyemi dinle
Nokta......

Yusufsato1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,206
1,058
113
Özeli geneli yok bu işin adam iyi yapmış konu açmış. Forumdaşın karısı hepimizin... yengesi sonuçta.