Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yüreğim Yanıyor

aslan717117

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
931
471
63
Merhaba arkadaşlar
Arada böyle konu açanlar oluyor bu sefer ben acayim dedim.

Ben bir kızı çok sevdim kız Suriyeli ama bir görseniz güzelden de güzel huyu güzel yüzü güzel kalbi güzel. Birbirimizi sevdik. Sonra gittik ailecek istemeye istedik verdiler. Bu kız daha önce bir evlilik yaptı 2 tane biri 2 biri 4 yaşında kızları var. Kızları Urfa'da eski kayınpederinde kaliyor. Neyse aradan zaman geçti hergun daha çok sevdim. Gecehafta cuma günü kızlarıyla görüntülü konuşurken küçük olan kızı anne gel beni buradan al demiş. Bundaki de ana yüreği basti gitti Urfa'ya çocuğun birini vermişler eğer digerinide almak istiyorsan o Türkle yani benle evlenmeyeceksin demiş eski kayınpeder. Kızda mecburen çocuğunu seçti. Bugün son kez evlerine gittim yüzüğü bana verirkenki yüz ifadesini akan göz yaşlarını toprağın altına girsem üzerimde otlar bitse yine unutamam. Yüreğim yanıyor arkadaşlar hemde öyle bir yanıyor ki Allah'tan ölmeyi diliyorum sadece. Ben ne yapacağım. Ben nasıl unutacağım. İçimdeki yangını nasıl söndüreceğim. Kalbim sızlıyor bana dua edin

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,598
2,940
113
Zamanla alışacaksın yapacak birşey yok

Arsenal

North London
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,289
1,022
113
Merhaba arkadaşlar
Arada böyle konu açanlar oluyor bu sefer ben acayim dedim.

Ben bir kızı çok sevdim kız Suriyeli ama bir görseniz güzelden de güzel huyu güzel yüzü güzel kalbi güzel. Birbirimizi sevdik. Sonra gittik ailecek istemeye istedik verdiler. Bu kız daha önce bir evlilik yaptı 2 tane biri 2 biri 4 yaşında kızları var. Kızları Urfa'da eski kayınpederinde kaliyor. Neyse aradan zaman geçti hergun daha çok sevdim. Gecehafta cuma günü kızlarıyla görüntülü konuşurken küçük olan kızı anne gel beni buradan al demiş. Bundaki de ana yüreği basti gitti Urfa'ya çocuğun birini vermişler eğer digerinide almak istiyorsan o Türkle yani benle evlenmeyeceksin demiş eski kayınpeder. Kızda mecburen çocuğunu seçti. Bugün son kez evlerine gittim yüzüğü bana verirkenki yüz ifadesini akan göz yaşlarını toprağın altına girsem üzerimde otlar bitse yine unutamam. Yüreğim yanıyor arkadaşlar hemde öyle bir yanıyor ki Allah'tan ölmeyi diliyorum sadece. Ben ne yapacağım. Ben nasıl unutacağım. İçimdeki yangını nasıl söndüreceğim. Kalbim sızlıyor bana dua edin
takma kafana dost onların cehaleti sizi ayırmış fakat dünyanın sonu değil yıpratma kendini hayat devam ediyor

aslan717117

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
931
471
63
Çocuğu aldıktan sonra tekrar evlenin
Kardeş çocuk urfadayken kayınpeder kimlik almış kendi üzerine almış nasıl yaptıysa yapmış bunu çocuğu eğer evlenirsen çocuğu senden alırım bir daha göremezsin demiş.

burak1345

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,048
225
63
Genetiği bozuk bir ırktan ne vatana nede sana hayır gelir bunlar bugün ülkesini yarın seni bırak bunları ülkemizi bile satarlar boşver defolsun gitsin ülkede kızmı kalmadı 2 cocuklu kadına üzülesin...tek derdi evlenip kanla kazanılan toprakları basit oyunlarla vatandaşlık elde edip tapulamak bunların

aslan717117

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
931
471
63
Genetiği bozuk bir ırktan ne vatana nede sana hayır gelir bunlar bugün ülkesini yarın seni bırak bunları ülkemizi bile satarlar boşver defolsun gitsin ülkede kızmı kalmadı 2 cocuklu kadına üzülesin...tek derdi evlenip kanla kazanılan toprakları basit oyunlarla vatandaşlık elde edip tapulamak bunların
Yav he he

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
kardeş biz ülkelerine dönsünler diye uğraşıyoz sen aşık oldum diyon