Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yüreğim Yanıyor

aslan717117

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
931
471
63
Yaşın kaç nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama kayinpederinin amacı çok saçma ve sevdiğin kız bu adam ile hiçbir bağlantısı yok ve istese dava açabilir avukat ile görüş alıkoyamaz çocukları çünkü kadın bekar
Yaşım 30 İstanbul'da yaşıyorum.
Küçük kızı nasıl yaptıysa kendi üzerine almış. Evlenirsen çocuğumuzu kaçırdın diye mahkemeye veririm demiş.

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,402
6,764
113
Yaşın kaç nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama kayinpederinin amacı çok saçma ve sevdiğin kız bu adam ile hiçbir bağlantısı yok ve istese dava açabilir avukat ile görüş alıkoyamaz çocukları çünkü kadın bekar
Saçma değil hickimse torunlarına üvey anne veya üvey baba istemez ha oldu diyelim torunlarını kendi korumasina almak istiyor

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,895
6,697
113
Çocuk var işin içinde. Unutup hayatına devam etmekten başka çaren yok. Şimdi olmasa bile eğer devam edersen ilişkiye ileride yine zarar göreceksin.

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,750
5,570
113
çocuklu biriyle evlenmeye kalkarsan ölmeyi göze al değer mi değmez kafanda tart ona göre devam et bu eski kayınpeder eski kocası akrabaları musallat olur sana kesin

kir678

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
736
720
93
Zaman herşeyin ilacı kral umarım kısa sürede atlatirsin üzücü bir durum

Alican57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
765
546
93
Boş yorum yapan tayfa online yine

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,686
5,829
113
Hayatta evlattan anadan babadan başka herkesin yeri dolar takma kafana 1 yıl sonra burda olursan bu konuyu okuyup gülüp gecersin

Kürşat1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
874
246
43
Genetiği bozuk bir ırktan ne vatana nede sana hayır gelir bunlar bugün ülkesini yarın seni bırak bunları ülkemizi bile satarlar boşver defolsun gitsin ülkede kızmı kalmadı 2 cocuklu kadına üzülesin...tek derdi evlenip kanla kazanılan toprakları basit oyunlarla vatandaşlık elde edip tapulamak bunların
Irkçılığın bir akıl hastalığı olduğunu biliyormusun?

Kralcorci3

Bugün var Ya Yarın?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
282
148
43
Vur masaya al çocukları da suriyi de götür dayı beklemekle anca vakit geçer kaçır gitsin kaçaklar zaten 🤣

Not : ( ben kaçırdım 10 senedir mutluyum) 😊

llgnncr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
584
222
43
Al çocukları hatunu bas git Türki cumhuriyetlerden birine kimse bulamaz sizi tertemiz yaşarsınız

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Irkçılığın bir akıl hastalığı olduğunu biliyormusun?
Ülkemde mülteci istemiyorum diyenlere ırkçısın demek daha da anormal bir durum bence. Kültürlerimiz bile çok farklı onlarla. Onlar için saçı açık bir kadın bile tecavüz edilebilir kadındır. Bunların taharrus, baca bazi gibi birtakım kültürleri var biraz internette gezinirsen anlarsın ne olduğunu. Ülkemizdeki yobazlar yetmiyormuş gibi birde bunlarla uğraşmak istemiyoruz. İnsancıllık, hümanistlik bir yere kadar

Son düzenleme:

Esmermelek296

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,988
2,761
113
Beyler düzgün yorum yapın bu arkadaş içinde acısını dayanamayıp buraya aktardı bir nebze içini rahatlatmak için ama bazı arkadaşlar dalga geçer gibi yorum yazmış kimse kendisi yaşamadan bunun ne olduğunu bilemez.
birbirinizi çok sevmişsiniz ama bence bırakma peşini hemen koyverme kendini savaşman lazım dost ben yerinde olsam seviyorsa beni bende bırakmam kızın tarafı böyle dediyse sen niye bırakıyorsun kadın çaresiz kaldı diye böyle seçim yapmak zorunda kaldı gerekirse kaçır kadını ve çoçuklarını bas nikahı vekalet sen alırsın mahkeme yollarıyla pes etme dost

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,292
1,088
113
Nikahinizi kıyın diger coxugun velayetini de beraber alın bişey olmaz kayınpederi ne bok oluyormuş seviyorsan bırakma dost