Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yüreğim Yanıyor

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,402
6,764
113
Adamın işi saglamsa birkaç çevre soruşturmasından sonra nikahları kiyiliysa alabiliyorlar kayınpederi ilgilendiğine göre çocukların babası bir boka bakmiyor
Sana şöyle diyim sende olsan torunlarını üvey babaya vermezsin ölür yinede vermezsin kanunla olacak iş değil bu öldürürler adami

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,292
1,088
113
Sana şöyle diyim sende olsan torunlarını üvey babaya vermezsin ölür yinede vermezsin kanunla olacak iş değil bu öldürürler adami
Muz cumhuriyetimi burası adam öldürmek kolaymi annesi alicak elemi vericek yaşında küçükse çocuğun herturlu alırlar. Suriyeli bu nasıl olsa diye kadını korkutuyordur kesin bu zirtolar

aslanlarkral

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,449
604
113
Genetiği bozuk bir ırktan ne vatana nede sana hayır gelir bunlar bugün ülkesini yarın seni bırak bunları ülkemizi bile satarlar boşver defolsun gitsin ülkede kızmı kalmadı 2 cocuklu kadına üzülesin...tek derdi evlenip kanla kazanılan toprakları basit oyunlarla vatandaşlık elde edip tapulamak bunların
Anlımdan öpmek istiyorum kardeşim benim

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
10 milyon mülteci asimile olamayıp vatanının bütünlüğünü tehdit edince yine böyle hümanist takılırsın. Dostum bunun acısı 20 30 yıl sonra çıkacak gelecek nesiller kulaklarınızı iyi çınlatır o zaman
Boşversene. Önce kendi ırkını, milletini düşünmek ırkçılık olmuş kimilerine göre. Irkçılığın tanımı buysa evet ben ırkçıyım arkadaş. Bizim eşlerimize kızlarımıza ..... gözüyle bakacaklar bende burada hümanistlik falan yapamam. Onlarla aramızda çok büyük kültürel farklılıklar var. Türkiyede kültür farklılıklarından dolayı ne olaylar ne kavgalar oluyor her gün ama bunları haberlerde bile göstermiyorlar millet şimdi bunlara iyice bilenmesin diye. Kimileri de hümanist hümanist takılsın işte. Hatta kimilerine göre orduya dahi gerek yok. Böyle uçmuşlar yani :)

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,402
6,764
113
Boşversene. Önce kendi ırkını, milletini düşünmek ırkçılık olmuş kimilerine göre. Irkçılığın tanımı buysa evet ben ırkçıyım arkadaş. Bizim eşlerimize kızlarımıza ..... gözüyle bakacaklar bende burada hümanistlik falan yapamam. Onlarla aramızda çok büyük kültürel farklılıklar var
Suriyelileri savunmuyorum ama türk halkida karilara kızlara bakıyor erkeğin doğasında var bu

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,815
621
113
o türkle evlenirsen ne dmeek biz suriyelilerin yanında ikinci sınıfmıyız. öpsün basına koysun seni

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Suriyelileri savunmuyorum ama türk halkida karilara kızlara bakıyor erkeğin doğasında var bu
Dostum kusura bakma. Onların kültürüne göre kadın = iki göz demektir. Bizim ortalama kültürel yapımız onlarınkiyle aynı falan değil. Bizim kültürümüzde taharrus mu var baca bazi mi var. Millet çoluğunu çocuğunu parka bahçeye salamaz hale gelmiş. Onların çoğunluğu da buranın suyunu ekmeğini yiyip birde üstüne bu ülkenin kurucu liderine ganiz küfürler savuruyorlar. Orta çağın ilerisine geçememiş insanları bizim milletle bir mi tutucaz şimdi. Ekonomi iflas etmiş, milli güvenlik bile tehdit altında. Hala önce benim milletim diyen insanlara ırkçısın diyenleri anlayamıyorum hiçbir zaman da anlayamicam

Son düzenleme:

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,695
698
113
Vay arkadaş adam derdini açmış ortalık zafer partisi grup toplantısına dönmüş. Kardeş sen de hemen yeşilçam'a bağlamışsın yok Allahtan dileğim canımı alsın falan filan. Geriye bakma önüne bak sana kız mı yok afkan din kardeşlerimiz de var.
Şaka bir yana sana kız mı yok. Hemen ölmeyi diliyorsun.

kaan73

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
79
25
18
Çocuklu karıyla evlenilirmi

Moderatör tarafında düzenlendi: