Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yurtdışı Hayali

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,733
5,557
113
oturma ıznı dıyorum turıst vızesı demıyorum kral turıst vızesı 90 gun oturma ıznı 1 sene
yok biliyorum karadağı vs. istemiyor arkadaş belli oturum izninini kullanarak hemen batı avrupa ülkelerine geçip temelli orada kalmaya çalışma amacı var işi zor en iyisi karadağda kalmak :)

bellisarius01

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
89
59
18
Bu tarz basliklara guluyorum.
Okan hoca demisti, herkes bize gelmek istiyor saniyor taraftarlar diye.
Bu da o hesap
Ulen seni kim ne yapsin
Dunyanin en gelismemis egitimlerinden birini aliyorsun
Ingilizce yok bilen de konusamiyor.
Genc Nufus az oldugu icin adamlarda ayak takimi acigi olustugu oluyor.
Onda bile zor sıra gelir bizimkilere..
Ya öyle diyorsun da şimdi yaşamak istediğin ülkeye ayak bastığın gibi iltica hakkın dogmus oluyor kolay kolay geri gönderemezler yeterki o topraklara ayak basayım gerisi kolay

dancy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,853
15,693
113
Arkadaşlar malum Avrupa ülkeleri vize istiyor, vize alamadığım için başka bir yol denemek istiyorum
Denemek istediğim yol da Balkan ulkerine gidip ordan bir şekilde Avrupa ülkelerine gitmek istiyom mesela Bosna Hersekten Sırbistan'a kaçak girip ordan da diğer ülkelere gidilebilirmi ? Haritalardan bakınca yuruyerekde sınırlar geçiliyor sanırsam bilen biri aydınlatabilir mi
Ben eylülde evlendim,Kasım ayında ankaraya işlemler için gittim. Ocağın ilk haftası finlandiya oturma iznim çıktı.
Çokta uzun bir süreç değil.
Adamlar çalışmıyorsun ve dil kursuna gideceğim diye her ay 900 euro para veriyor.
Turkiyede yaşamın ne kadar zor olduğunu bu şekilde anlamış oldum.

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,389
1,476
113
Arkadaşlar malum Avrupa ülkeleri vize istiyor, vize alamadığım için başka bir yol denemek istiyorum
Denemek istediğim yol da Balkan ulkerine gidip ordan bir şekilde Avrupa ülkelerine gitmek istiyom mesela Bosna Hersekten Sırbistan'a kaçak girip ordan da diğer ülkelere gidilebilirmi ? Haritalardan bakınca yuruyerekde sınırlar geçiliyor sanırsam bilen biri aydınlatabilir mi
O ülkeleri oy ikbali için leblebi gibi vatandaşlık dağıtan vatan hainleri yönetmiyor dostum. Buçuk geçirmezler. Vatadandaşlığı geçtim kalabilmen bile çok zor

Türkiyeden Suriyelinin teki ülkemize hakaret ederek Yunanistana girmeye çalışmıştı. Herifi kış ayında donla bıraktılar telefonunu cüzdanını da alıp Türkiyeye geri postaladılar. Şu an kim bilir nerede hangi kızları taciz ediyordur. Bunların kültürüne göre saçı açık kadına tecavüz etmek bile gayri ahlaki değil

Son düzenleme:

bellisarius01

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
89
59
18
Karadağ
Ben eylülde evlendim,Kasım ayında ankaraya işlemler için gittim. Ocağın ilk haftası finlandiya oturma iznim çıktı.
Çokta uzun bir süreç değil.
Adamlar çalışmıyorsun ve dil kursuna gideceğim diye her ay 900 euro para veriyor.
Turkiyede yaşamın ne kadar zor olduğunu bu şekilde anlamış oldum.
Evlendigin kişi finlandiyali olduğu için oturma izni alman biraz kolaylaşmış ya bizim pek tipimizde yok ordan birini kendimize asik ettirip evlenmek hayal gibi gözüküyor

bellisarius01

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
89
59
18
O ülkeleri oy ikbali için leblebi gibi vatandaşlık dağıtan vatan hainleri yönetmiyor dostum. Buçuk geçirmezler. Vatadandaşlığı geçtim kalabilmen bile çok zor

Türkiyeden Suriyelinin teki ülkemize hakaret ederek Yunanistana girmeye çalışmıştı. Herifi kış ayında donla bıraktılar telefonunu cüzdanını da alıp Türkiyeye geri postaladılar. Şu an kim bilir nerede hangi kızları taciz ediyordur. Bunların kültürüne göre saçı açık kadına tecavüz etmek bile gayri ahlaki değil

Yunanistan'a pasaportu olan herkes girebilir aslında izmirden feribotla kapı vizesi uygulamasıyla ufak bir ücretlere adalara geciyorsun gerisi kolay zaten ama diğer Avrupa ulkerine gitmek inanılmaz zor ve gerçektende şiddet egilimliler

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,905
3,240
113
Bir kacakciyla anlasman lazim oda çok para 6000 7000 bin Euro istiyor 1 ay önce geldim şuan kamptayim mahkeme olacak sonra insafına kalmış alıp almamaları o kadar kolayda vermiyorlar siyasi dosyan olacak yada başka bir sebep olacakki seni kabul etsin

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,066
1,655
113
aynen her yer Türkiye ya valla adamı vururlar

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,389
1,476
113
Yunanistan'a pasaportu olan herkes girebilir aslında izmirden feribotla kapı vizesi uygulamasıyla ufak bir ücretlere adalara geciyorsun gerisi kolay zaten ama diğer Avrupa ulkerine gitmek inanılmaz zor ve gerçektende şiddet egilimliler
Emin misin. Ben oturma hakkı alabilmek için bile 250.000 euroluk yatırım istiyorlar diye okudum. Avrupaki en ucuz oturma hakkı veren ülke de 40.000 euroluk yatırımla Makedonya yazıyordu