Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yurtdışı Hayali

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,389
1,476
113
Pekçok Avrupa ülkesinde ve Amerikada da işsizlik çok ciddi boyutlarda. Hayat hiçbir yerde kolay değil. Üstelik siz oralara gittiğinizde direk yabancısınız. Kültürüne, alışkanlıklarına, dillerine herşeylerine. Hiç kolay değil tutunabilmek

Bir hevesle gidip te dönen çok. Ama size gidip te başarılı olanları gösteriyorlar hep

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,424
3,984
113
haritalardan bakınca yürüyerek de sınırlar geçilyor mu :D kanka sen bizim ülkeye bakma afganları suriyelileri alıyor da o adamlar da gelirken çok zorlu yollardan geliyorlar ve sürüyle geliyorlar tek başına dağlarda kurda kuşa yem olursun en azından yanına bi yüzük bi de sam diye birini al en kötü filmini yaparlar asfkalf
Oralardan elini kolunu sallayarak geçmek için yüzük değil büzük lazım

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,065
1,654
113
başlıkta belirttiğin gibi anca hayal olur şanslıysan olur yoksa kesin yakalarlar sınır dışı ederler

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,065
1,654
113
Pekçok Avrupa ülkesinde ve Amerikada da işsizlik çok ciddi boyutlarda. Hayat hiçbir yerde kolay değil. Üstelik siz oralara gittiğinizde direk yabancısınız. Kültürüne, alışkanlıklarına, dillerine herşeylerine. Hiç kolay değil tutunabilmek

Bir hevesle gidip te dönen çok
amerikada sadece 35 40 milyon evsiz var ve Türkiye nüfusunun yarısı demek nerdeyse herkes güllük gülistanlık sanıyor avrupayı amerikayı ama bir de gerçek yüzü var bu işin işte

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,389
1,476
113
amerikada sadece 35 40 milyon evsiz var ve Türkiye nüfusunun yarısı demek nerdeyse herkes güllük gülistanlık sanıyor avrupayı amerikayı ama bir de gerçek yüzü var bu işin işte
Keza Fransada işsizlik çok ciddi boyutlarda. Yunanistan, Bulgaristan, Gürcistan, Ukrayna, Rusya falan zaten leş

bellisarius01

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
89
59
18
Emin misin. Ben oturma hakkı alabilmek için bile 250.000 euroluk yatırım istiyorlar diye okudum. Avrupaki en ucuz oturma hakkı veren ülke de 40.000 euroluk yatırımla Makedonya yazıyordu
Oturma izni almak başka bişi dostum öyle ilticaya başvurup gerisini Allah havale edicem

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,871
4,067
113
Elimde bir imkan yetki olsa canım Türkiye'mden gitmek istiyenleri uçağa doldurur sınır dışı ederdim...ülkeyi sevmeyip ülkeye hainlik yapanlarida toplar, ülkemdeki havayı suyu ve devletin parasını alanlarida Akdeniz'e dökmek isterdim..sii olun gidin derdim...işte yok imkan MK..hayal sadece :((

kinguz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
437
81
28
Keza Fransada işsizlik çok ciddi boyutlarda. Yunanistan, Bulgaristan, Gürcistan, Ukrayna, Rusya falan zaten leş
Doğru ama eksik leş gibi bulgaristan gelip buradan alışveriş yapıyor çünkü burasi daha leş durumda hak hukuk adalet filan hic saymıyorum, batik durumda olan herhangi bir avrupa ülkesi bile şuan bizim 5 kat filan önümüzdedir. Ha avrupada yaşamanın zorluğu abartili ırkçılığa maruz kalırsınız, yani oranin 5. Sinif vatandaşı gibi olursunuz

bellisarius01

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
89
59
18
Elimde bir imkan yetki olsa canım Türkiye'mden gitmek istiyenleri uçağa doldurur sınır dışı ederdim...ülkeyi sevmeyip ülkeye hainlik yapanlarida toplar, ülkemdeki havayı suyu ve devletin parasını alanlarida Akdeniz'e dökmek isterdim..sii olun gidin derdim...işte yok imkan MK..hayal sadece :((
S. Gidemiyoruz bile cidden tikandik kaldık burda işin korkunc tatafida bu

kinguz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
437
81
28
Reis imkan yok ben o parayı onlara vereceğime kaçak giderim daha iyi ki kaçak gidecek o kadar paramda yok bahsedilen tutarlar 10k dolar
Sana sacma gelecek bir tavsiye vereyim. Ben su an ciddi ciddi düşünüyorum. Siyasi bir suç işle aslında suç olmayan ama bizim ülkemizde suç olan bir sey yap. Örnek şu en son sokak röportajında söyledikleri yüzünden hapse atılan kadin muhtemelen ilk mahkemede serbest kalacak ama dava devam edecek. Bu fikir özgürlüğüne müdahaledir, dava dosyası ve mahkeme belgeleriyle almanya abd gibi ulkere iltica basvurusunda bulunursun. Kabul edilme ihtimali %99 filan ve iltica olunca sana imkanlarda sunuyorlar baska ulkeden geldiğin icin bir nevi bizim araplara yaptığımız toleranslar gibi düşün :)

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,389
1,476
113
Doğru ama eksik leş gibi bulgaristan gelip buradan alışveriş yapıyor çünkü burasi daha leş durumda hak hukuk adalet filan hic saymıyorum, batik durumda olan herhangi bir avrupa ülkesi bile şuan bizim 5 kat filan önümüzdedir. Ha avrupada yaşamanın zorluğu abartili ırkçılığa maruz kalırsınız, yani oranin 5. Sinif vatandaşı gibi olursunuz
Daha düne kadar Yunanistanda Atmler de 100 euro üstünde para verilmiyordu dostum. İspanya, Fransa, İtalya gibi ülkelerde de işsizlik çok fazla. Amerika zaten malum

Ben de dediğin şeyi anlayamıyorum mesela. Muhalefet sürekli bunu pompalıyor. Yahu Türkiyede dolar, enflasyon yükselince ürün ve hizmetlerin fiyatı da yükseliyor. Hatta enflasyon doların daha önünde yükseliyor. Elin Bulgrarı, Gürcüsü için nasıl ucuz pazar oluyormuşuz. Anlayan bana da anlatsın. Örneğin bir İngiliz 1.000 sterlinele 10 yıl önce yaptığı tatili gene 1.000 sterlinle yapıyor. Onlar için fark etmiyor ki. Çünkü dolarla birlikte enflasyon da yükselince zaten ürün ve hizmetlerin fiyatı da en az aynı oranda yükseliyor

Asgari ücret desen eskiden de 500 euroya denk geliyordu, gene aynı paraya denk geliyor

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,488
4,572
113
Arkadaşlar malum Avrupa ülkeleri vize istiyor, vize alamadığım için başka bir yol denemek istiyorum
Denemek istediğim yol da Balkan ulkerine gidip ordan bir şekilde Avrupa ülkelerine gitmek istiyom mesela Bosna Hersekten Sırbistan'a kaçak girip ordan da diğer ülkelere gidilebilirmi ? Haritalardan bakınca yuruyerekde sınırlar geçiliyor sanırsam bilen biri aydınlatabilir mi
O kadar dedim ballyi fazla çekme diye