Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Yurtdışı Hayali

bellisarius01

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
89
59
18
Sana sacma gelecek bir tavsiye vereyim. Ben su an ciddi ciddi düşünüyorum. Siyasi bir suç işle aslında suç olmayan ama bizim ülkemizde suç olan bir sey yap. Örnek şu en son sokak röportajında söyledikleri yüzünden hapse atılan kadin muhtemelen ilk mahkemede serbest kalacak ama dava devam edecek. Bu fikir özgürlüğüne müdahaledir, dava dosyası ve mahkeme belgeleriyle almanya abd gibi ulkere iltica basvurusunda bulunursun. Kabul edilme ihtimali %99 filan ve iltica olunca sana imkanlarda sunuyorlar baska ulkeden geldiğin icin bir nevi bizim araplara yaptığımız toleranslar gibi düşün :)
Çok riskli 😂 ömrümüzü yerler

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,735
5,557
113
ingilizcesi olan lahmacun,pide ustası arıyor ingiltere gibi ülkeler bizden aklını çalıştıran gidip kalıyor orada bu işlerin ustası olan biri olsam çok rahat giderdim mesela

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,735
5,557
113
Alçı boya ustalarına da ihtiyaçları vardır bence
onu bilmem ama dediğim gibi gerekli sertifikaların varsa bu işlerde uzun süreliğine alıyorlar öyle bir yıllığına falan değil talep var usta yok çünkü adamlarda hele ingilizcende iyi sevideyse işin hazır olarak başlarsın işlemlerinde uzun sürmez

bellisarius01

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
89
59
18
onu bilmem ama dediğim gibi gerekli sertifikaların varsa bu işlerde uzun süreliğine alıyorlar öyle bir yıllığına falan değil talep var usta yok çünkü adamlarda hele ingilizcende iyi sevideyse işin hazır olarak başlarsın işlemlerinde uzun sürmez
Mükemmel

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,905
3,240
113
Elimde bir imkan yetki olsa canım Türkiye'mden gitmek istiyenleri uçağa doldurur sınır dışı ederdim...ülkeyi sevmeyip ülkeye hainlik yapanlarida toplar, ülkemdeki havayı suyu ve devletin parasını alanlarida Akdeniz'e dökmek isterdim..sii olun gidin derdim...işte yok imkan MK..hayal sadece :((
Kim ülkesini sevmez haninlik yapar hiç kimse bülbülü altın kafese koymuslar ah vatanım ah vatanım demiş iktidar partisi başta olduğu sürece herkese kaçmak ister çünkü adamlar bişey diyemiyorsunki hemen ceza veriyorlar canım ülkeyi soyup soğana çevirdiler Türkiyeyi bu hale getirenler siyasi partiler ve yanlış yönetim yapmaları iş yok adalet yok muhalefet oldun mu hapis cezası veriyor terk edip ne yapacan peki

Zalihaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,079
354
83
Ya zaten Almanya yada Fransa dusunuyorum sadece Bosna hersek gidebilcegim en yakın ülke oluyor
Fransa'ya gitmen için 2 yol var kardeşim bende düşünüyorum oraya bu yollardan giden 2 arkadaşımda var yani oranın şartları kesinlikle buradan kat kat iyi sadece ilk 1 yıl sıkıntı çekeceksin inşaat işi vs gibi günlük para kazanılan yerlerden sonra rahat edersin düşünürsen ulaş paylasayim

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,450
4,424
113
Avrupa'da napacan git İstanbul da yapı merkezine başvurunu yap boyaciysan seni Afrika angolaya gönderirler aylık 2500 Euro
+ Afrika ortamları kızları güzeldir Afrika diyince kuru çöl gelmesin aklınıza

bellisarius01

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
89
59
18
Fransa'ya gitmen için 2 yol var kardeşim bende düşünüyorum oraya bu yollardan giden 2 arkadaşımda var yani oranın şartları kesinlikle buradan kat kat iyi sadece ilk 1 yıl sıkıntı çekeceksin inşaat işi vs gibi günlük para kazanılan yerlerden sonra rahat edersin düşünürsen ulaş paylasayim
Tamam

bellisarius01

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
89
59
18
Avrupa'da napacan git İstanbul da yapı merkezine başvurunu yap boyaciysan seni Afrika angolaya gönderirler aylık 2500 Euro
+ Afrika ortamları kızları güzeldir Afrika diyince kuru çöl gelmesin aklınıza
Niyetimiz Avrupa 😊 teşekkür ederim yinede

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,948
44,323
113
Ben eylülde evlendim,Kasım ayında ankaraya işlemler için gittim. Ocağın ilk haftası finlandiya oturma iznim çıktı.
Çokta uzun bir süreç değil.
Adamlar çalışmıyorsun ve dil kursuna gideceğim diye her ay 900 euro para veriyor.
Turkiyede yaşamın ne kadar zor olduğunu bu şekilde anlamış oldum.
Hadi la ordsn burdaykende 5 parasizdin ordada 5 parasizsin hammina 😁 arada tek fark var orda geldigi gun kar tanesi gibi eriyip yok olan bi 900 €

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,450
4,424
113
Moskova'ya git boşver
Rusya'ya almazlar kolay kolay bu gidişle hiçbir ülke almayacak gidebileceğmiz tek ülke insanlık dışı Afganistan Pakistan ırak İran Bangladeş bu başımızdaki pislikler başımızdan gideydi Arap seviciler

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,897
10,644
113
Rusya'ya almazlar kolay kolay bu gidişle hiçbir ülke almayacak gidebileceğmiz tek ülke insanlık dışı Afganistan Pakistan ırak İran Bangladeş bu başımızdaki pislikler başımızdan gideydi Arap seviciler
Benim pasaportta damga var olmayan şey orada yaşayacak kadar para 😅

Canberatgursoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,720
1,066
113
Sicilin bozuk değilse Ukrayna'ya alabilirim seni