Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Zıraat Bankası Onay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brfdrmz

Tek Golden Yatan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,463
1,336
113
arkadaşlar öğrenci olanlar ben cimere şikayet edcem şimdi öyle bi kural yokken birden getirdiler
15 gün olmuş değerlendirmede yazıyor red desinler bari umutlanmayalım

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,828
3,076
113
arkadaşlar öğrenci olanlar ben cimere şikayet edcem şimdi öyle bi kural yokken birden getirdiler
15 gün olmuş değerlendirmede yazıyor red desinler bari umutlanmayalım
bunlar vermek istemiyorlar gelene geçene kredi vermeyecekler sözde açtılar bak habere bile çıkmıyor unutuldu gitti, ben de başvurdum 2 hafta olacak nerdeyse sonradan kararla alınmayacaksa başvurmazdık

mchael41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
233
20
18
beyler atıyom ziraat 3 bini onayladı vakıf yada halkbanka baswursam ordanda cıkarmı kredi

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Sanki öğrenci olmayana verdilerde öğrenci olanı kaldı 10 gündür değerlendirmede açım aç iş yok para yok bırak bunları geçtim evde ekmek yok maskeye başvurduk yok erzak başvurduk yok kredi miredi yok yok yok yok yok yok yok yok yok yok yok yok yok allah belasını versin yok yedirdiniz bana kafayı yok İşte yok
Belediyeye basvvur Erzak icin

emrah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
645
175
43
DUN ONAYLANDI YAZIYORDU BUGUN DEĞERLENDİRMEDE YAZIYOR

mchael41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
233
20
18
Sanki öğrenci olmayana verdilerde öğrenci olanı kaldı 10 gündür değerlendirmede açım aç iş yok para yok bırak bunları geçtim evde ekmek yok maskeye başvurduk yok erzak başvurduk yok kredi miredi yok yok yok yok yok yok yok yok yok yok yok yok yok allah belasını versin yok yedirdiniz bana kafayı yok İşte yok
waliligi kaymakamlıgı ara birader illa bişeyler yaparlar

Hdemir46

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
360
95
28
onay mesajı gelmedi, https://www.ziraatbank.com.tr.. bu link e tıkladığımda kredinin onayını gördüm, kullanma onayı verdim, yarın sabah hesabınıza geçecektir mesajı geldi, zıraat hesabım yok, bankaya gitsem alırmıyım? 3.k vermişler bu rakam değirmi mesaj gelmeyen arkadaşlarmz linke tıklayın inşallh sizinde çıkmıştır,
Benim şuan geçikmiş kredi borcum var önceden de icralık oldum çıkarmı aceba reis

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Devletimize tsk ederim kredi hala yok 1 sene sonra cvp gelirse ne ala malum cumaertesi pazar gunleri yasak var guvenlik olarak dogalgaz firmasinda calisiyorum.ulasimda sıkıntı sorumlum arabasi olanlar nobete gelir olmayanlar gelmesin diyor ama ucretsiz izin telefondan 170 i aradim konuyu anlattim isverinizin keyfine kalmisiniz nasil isterse oyle yapar devletimizin özel sektore yaptirimi yok diyor neyspalim ölmedigime üzülmeye basladim çunku hergun insan ölürmü soylucek sey bulamiyorum

Hdemir46

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
360
95
28
Sonunda olumlu dedi ve çektim 5k başvurdum ve aldım 5k geri ödemesi 5.6 falan herkes alacak inanın benim başka bankaya borcum var gecikmeli ben bile aldiysam

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,440
3,997
113
2 gün önce olumlandi , bugün sabah gelen hesabınıza yatırıldı mesajıyla ATM ye gittim ve 2965 olarrak çektim.Kesinti var 35

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,191
6,931
113
Sanırım bi ben kaldım almayan . Acayip ihtiyaç var. Borç ödemem lazım fatura var .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...