Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Vallahi şimdi gördüm adamın saat 02:40 gibi kredi si onaylanmış.bizde yok bişey daha

gurkan018

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
793
844
93
Bende sunu merak ediyorum 3 bankayada basvuran varmi acaba :)

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Şimdi sıkıntıdan müs. Hizmetlerini aradim o gicik temsilcilerin tersine gayet açıklayıcı cevaplar verdi helal olsun o kişiyede.

İcra takibi şartı yok tek şart her aileden tek kişi ve 5 bin tl altı gelir olmasi ancak kişinin durumuna göre farklı tutarlarda aktarım sağlanıyor dedi ki bu 3000 olayının bundan dolayı mı cikti dedigimde evet yanıtini aldim

3 4 gün sürermi diye sorduğumda hayir net süre veremiyorum ancak Çok uzun sürmeyecek kısa sürede sonuçlanacak dedi ki bence pzrtesiye kadar sonuçlanacak ve sali yada carsamba günü de ülke geneli sokaga cikma yasagi ilan edilecek bugün bunun sinyalini verdiler.

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Tamamen konuyla alakasız ama sokağa çıkma yasağı ilan edilince çıkan ekmek fırınınin önündeki kavga videosunun sebebi firincinin ekmeği 5 liradan satışa sunmasıymış . Varsa Allah onun bin türlü belasını versin aq ccgu

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Şimdi sıkıntıdan müs. Hizmetlerini aradim o gicik temsilcilerin tersine gayet açıklayıcı cevaplar verdi helal olsun o kişiyede.

İcra takibi şartı yok tek şart her aileden tek kişi ve 5 bin tl altı gelir olmasi ancak kişinin durumuna göre farklı tutarlarda aktarım sağlanıyor dedi ki bu 3000 olayının bundan dolayı mı cikti dedigimde evet yanıtini aldim

3 4 gün sürermi diye sorduğumda hayir net süre veremiyorum ancak Çok uzun sürmeyecek kısa sürede sonuçlanacak dedi ki bence pzrtesiye kadar sonuçlanacak ve sali yada carsamba günü de ülke geneli sokaga cikma yasagi ilan edilecek bugün bunun sinyalini verdiler.
hangi banka Barışş

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
benim arkadaş benden sonra başvurdu vakıfbank a ona 10 bin çıktı ben 1 nisanda başvurdum ziraate hala beklemede o_O
Ben 3 ünede başvurdum ayin 1 inde ama ziraatte hesabim var ve vakiftan msj falan gelmedi o yüzden ziraati önemsiyorum. Arkadasinin sicil falan nasildi ?

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Ben 3 ünede başvurdum ayin 1 inde ama ziraatte hesabim var ve vakiftan msj falan gelmedi o yüzden ziraati önemsiyorum. Arkadasinin sicil falan nasildi ?
icrası filan yok sanırım sigortalı çalışıyor maaşı da vakıfbanka yatıyor ondan mı hemen onay aldı acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...