Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
Size bende bisey soyleyim 1 nisanda vakifa basvurmustum internetten iste klasik degerlendircez diye sms geldi bidaha bisey yoktu ama dun herkes baska forumlarsa vakifbank onaylarini paylasinca ulan dur bakayim suna bi dedim tekrar basvurdum ve tekrar basvurumu aldi..zaten 1 inde basvurdugum basvuru ekranindan cok farkliydi degistirmisler belkide 1indeki basvurum gumlemisti...ayni durum ziraattede var bekleyenleri cogu 1 nisanda basvurmus..ben anlamiorum hane gelirinde 4800 yazanlarmi ararsin 1 gun once basvuru yapip alanmi dersin resmen kaos ne diyim

Mesutt38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
847
142
43
Benim kredi onaylanmadı ya.
Cebimde paramda yok.
İşimde yok.
Evde yiyecek te kalmadı.böyle şans mı olur yq

Beybolu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,010
300
83
Size bende bisey soyleyim 1 nisanda vakifa basvurmustum internetten iste klasik degerlendircez diye sms geldi bidaha bisey yoktu ama dun herkes baska forumlarsa vakifbank onaylarini paylasinca ulan dur bakayim suna bi dedim tekrar basvurdum ve tekrar basvurumu aldi..zaten 1 inde basvurdugum basvuru ekranindan cok farkliydi degistirmisler belkide 1indeki basvurum gumlemisti...ayni durum ziraattede var bekleyenleri cogu 1 nisanda basvurmus..ben anlamiorum hane gelirinde 4800 yazanlarmi ararsin 1 gun once basvuru yapip alanmi dersin resmen kaos ne diyim
Bende denemiştim dün daha önce başvurunuz var uyarısı çıktı

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,644
2,642
113
Ziraat 10k yi 3k ya düşürmüştü.

Şimdi yine 10k başvuru gözüküyor. Benimki gibi olan var mı?

ronaldo29

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
170
52
28
Herkes aynı durumda 3k 5k 7k dalga geciyolar aq tamm vermiceklr diyorum tekrar 10k oluyo3/1 belki almistir o da belki ne diyelim elden bisey gelmez

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
ulan harbiden 3-4ünde başvuranlara dönüş yapılmış 1inde başvuranlar bekliyor hep nasıl bi saçmalık bu tekrar da başvurulmuyor başvuru var diye saçma sapan işler

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Başvurularin yuzde 70 i ayin 1 inde yapildigi icin ki buna bende dahilim , 1 inde basvuranlardan bekleyen olmasi cok normal. Üstüste kagitlari sirayla koysaniz ilk koydugunuz kagit hep en altta kalip en son okunur maalesef , sistem bu şekilde işliyor sanirim.

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
6 nisanda başvurdum bekliyorum halâ.. mobil bankacılik disinda internetten basvurupda onaylanan varmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...