Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
3 babkayada basvur vardi. 3 ün 1 ini bile alamicaz heralde

Blitzgod

Üye
Yeni Üye
43
10
8
arkadaşlar ben tam anlayamadım lütfen aydınlatırmısınız beni icrası olan bankalardan hiçbir şekilde kredi çekemeyen de alabiliyor mu bu krediyi ?

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
arkadaşlar ben tam anlayamadım lütfen aydınlatırmısınız beni icrası olan bankalardan hiçbir şekilde kredi çekemeyen de alabiliyor mu bu krediyi ?
alabiliyor dostum. tanidiklar var acik takipte kredi karti ve krediden dolayi . vakifbankdan onay aldi.

ay0668

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
217
43
Maaş müsterisiyle alakasi yok arkadaslar ben ziraat maas musterisiyim 1 de basvurdum hala sonuclanmadi adam benden sonra basvurmis ona onaylanmis neye gore verdiklerini bilmiyorum ama artik piskolojim bozuldu gece ruyamda adamin biri diyor basvurun yok tekrar sms gonder diyor yataktan bi kalkisim vardi ki anlatamam :))

huseyin38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
218
41
28
arkadaşlar bana şimdi mesaj geldi 3000 onay diye halkbanktan
onayladım hesabıma geçti

huseyin38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
218
41
28
halkbanka başvurdum 1 inde dünde ziraatten başvuru yaptım en son çıldırınca :)

Nigar12

Üye
Yeni Üye
33
2
8
Arkadaşlar birisi bu konuya açıklık getirirse çok sevinirim şimdi SMS ile başvuru yaptım kimisine gelmiş başvurudan sonra mesaj istediğiniz tutarı belirlemek için tıklayın bana gelmedi o mesaj nasıl oluyor

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Arkadaşlar birisi bu konuya açıklık getirirse çok sevinirim şimdi SMS ile başvuru yaptım kimisine gelmiş başvurudan sonra mesaj istediğiniz tutarı belirlemek için tıklayın bana gelmedi o mesaj nasıl oluyor
Vakıftan başvuranlara geldi sadece o bildiğim kadarıyla

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
Hesabım yok sms ile başvuru yaptım 1 inde olumlu olmusuz birşey yok

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Twitterdan gördügüm kadariyla olumsuz dönüs yok ancak genellikle icraliklara 3000 vermişler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...