Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Onay mesajından sonra kredilerden rakamı onaylayıp senin aktarman gerek sanırım acele etme adamların yandı sistemi beyni onay mesajın varsa verirler para rahat ol

Desstrection

sorarlarsa yok
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,775
1,014
113
Onay mesajından sonra kredilerden rakamı onaylayıp senin aktarman gerek sanırım acele etme adamların yandı sistemi beyni onay mesajın varsa verirler para rahat ol
Kredilerimde gözükmüyor bankaya gitmem lazım evrak diyor ne evrakiysa çalışmıyorum etmiyorum

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Takılma evrak olayına bence sen mobil bankaciliktan yokla ara ara onaylanan düşer dün sabahtan beri millet kafayı yedi

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Tüketici kredisine basvurmus un yanlış basvuru bu hocam bunda gitmeden bankaya vermezler paranı

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Tüketici kredisine basvurmus un yanlış basvuru bu hocam bunda gitmeden bankaya vermezler paranı
Ben daha mesaj almadım şahsım adına ben bir killandim söyledim de kardeşe tüketici onay aldıysa destek hayli hayli alirmis

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Sen normal kredi basvurmussun google a temel destek kredisi yaz ziraati bul ordan talep et bu normal bi kredi

amasya05

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
260
68
28
Bnm hesabım yok basvurmustum mesaj da gelmedi ne olacak acaba

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,436
3,988
113
Ziraat ile Vakıfbank a başvurmuştum 2 sinde.Ne bir haber ne bir mesaj hiçbir yok ikisinden de..

Dreamer

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
51
312
53
7500 talep ettim 3000 verdiler onaylandı çektim 10 gün sürdü

lampart_21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
508
110
43
Simdi baktim benimde olumlu olmus 7500 tl basvursum onaylanan 7500 kulanabileceginiz 3000 tl diyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...