Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 10 Bin Liralık Destek Kredisi Olumlu Sonuçlanan Var Mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karayel55

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
90
66
18
Bir icrası olanlara kesinlikle cikiyor buna inanın artık valla 3 bankaya da başvurdum hangisinden gelirse

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
burada kactane hicrası olupta 10 bin 5 bin alan var arkadas musteri temsilcileri gene robot gibi soylemıs geciştirmis Seni
Bilmiyom vala baskan sinir etti beni kadına ne soruyosam olumsuz konusuyo kardeşim diyom icrası olupta çıkan var sen icrasi olana cikmiyo diyon nasıl olcak diyom bizim bankamız bu kriterlere bakiyo diyo bende Vakıfbank'tan başvurdum kadınla konuştuktan sonra pişman oldum keşke halkbank veya ziraaattan basvursaydim

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,200
44,325
113
Bilmiyom vala baskan sinir etti beni kadına ne soruyosam olumsuz konusuyo kardeşim diyom icrası olupta çıkan var sen icrasi olana cikmiyo diyon nasıl olcak diyom bizim bankamız bu kriterlere bakiyo diyo bende Vakıfbank'tan başvurdum kadınla konuştuktan sonra pişman oldum keşke halkbank veya ziraaattan basvursaydim
digerlerinede basvura bılıyorsun bırtanesı veriyor sadece

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
Arkadaşlar içinizi rahatlatacak şeyi soyleyim bende 1 nisanda başvurdum kara listedeyim icra var puan görünmüyor bile şimdi vakıftan telefon geldi sms gelmedi krediniz onaylandı bankaya gelip kullanabilirsiniz dedi hatta icram da vakifbanktaydi daha yeni bitti maaştan kesiliyordu simdide var vodofone ev kur denizbank 5 adet icra var ama onaylandı kac tl onaylandı bilmiyorum ama nasıl öğrencem onuda bilmiyorum ama onaylandi

kalpszzz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
806
309
63
İkametgahnz ayrı yerlerde ise alır..aynı evdeysenz alamaz
Kaç gündür bunı öğrenmeye çalışıyom aga, benim peder başvurmuş, benim ikametim ayrı reşitim tabi, bekarım ama, buda başvurduya ikimizden biri elenirmi, kaç gündür, deli oldum ya, iptalde ettirmiyo. D kesin dediğin gibimi aga

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Beyler Vakıfbank'tan kredim onaylandı ama mobil bankaciliktan nasıl cekcem bilen arkadaşlar yazsin

crazyboy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
666
151
43
Benimde 1 nisan başvuru numaram 135 le başliyor , baska bi yerden arastirdim bugüne kadar hic 133 134 135 le baslayan basvurular degerlendirilmemis ama bugun sabah bu numara ile baslayan basvurular sonuclandirilmis ama bende hala tık yok
Ben de 1 nisanda başvurdum 135 ile başlıyor hala değerlendirmede

Kabraxis35

Üye
Yeni Üye
31
5
8
Kimisi arıyorlar demiş banka numarasindan arıyorlar demi normal şahıs nosundan değil bi numara aradı meskule attim şimdi ariyom ulaşılamıyor diyor

gradson

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
412
46
28
Vakifbankda krediyi nasil kulliliyor onay aldik ama bilgisi olan yazabilirmi?

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Normal sabit numaradan mi aradilar
Evet kendi numaralari 444 ile başlayan ama tekrar arayamiyon aradıkları numarayı benim onaylandi kredim mobil bankaciliktan çekmeye calisiyomolmuyo diğer numaraları 0850 olan onu ariyom şuanda 27 dakika oldu bağlanmaya calisiyom

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
beyler bu vakıfbank mobıle nasıl gırecegız hesap yok bırsey yok vardı ama onceden ıcralık o hesap kapanmıstır nasıl bulacaz o hesabı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...