Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 6 Ay Geri Ödemesiz Kamu Kredisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,655
2,643
113
Bence çok umitlenmemek lazım, vermeyecekler

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Arkadaşın kredi notu 1150 halkbank 25bin tl kredi verdi ilgilenenlere duyurulur

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Çoğu kişiye çıkmıyor ben cok ümitli degilim ama başvuru kaybolmuş . 9 ay önce yaltigim basvuru duruyor bugünkü kaybolmuş

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
25 bin kobilere veriliyor.is yerimi var

Starbrust

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
50
5
8
Vakifbank destek hanegeleri tckn destek ne yazmamiz lazım ne kadar kredi onumu yazcaz

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,903
6,705
113
Beyler eğer olumlu sonuçlanırsa hesaba mi yatıyor para yoksa bankaya mi gidiyoruz işlemler için. Bizde ki bi umut işte başvurduk değerlendiriliyor

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
8490AA28-1800-44B2-B77A-E27451B2F7BC.jpeg Rezalet bir ülkeyiz kartlarım kredilerim patladı kiralarımı ödeyemez hale geldim ilk defa kredi başvurusu yapayım dedim onaylandı ama esnaf sanatkarlar odasına kayıt olmam gerekiyormuş sağdan soldan topladım 735 tl. Dün geldim sabah çok erken gelin sıra alın dediler sıradakiler bugün sabah 7 de esnaf sanatkarlar sicil müdürlüğünün önündeydim. Bir curcuna herkes iç içe çay ocağında sıra ismini yazıyorsun 90. Kişiyim memura sordum öğleden sonrayı bulur dedi bu nedir kardeşim sanki bedava böyle sistem mi olur 25 bin çekicez 29 ödücez 4 bin zaten vereceğiz. Sanatlara veriyoruz oraya benzin yakıyoruz 30 a gelecek bari sistemi düzgün yapın gece 3 de gelip sıra alan var daha neler yahu sıra numarası dağıtılırken curcunaya bakın corona filan umrunda değil insanların yeterki borçlarımı kapatayım diyor. Ah ah yatacak yerin yok sözüm ona malum kişi...

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Eğer aranızda esnaf var ise kredi çekmeyi planlıyorsanız ve esnaf odasına kaydınız gerekiyor sa daha önceden yoksa saat en az gece 4.5 de gelin benden söylemesi :):mad:

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
Bir benmi basvuramadim bilgilerimi giriyorum yukleniyor issareti ckiyor ve oyle kaliyor sayfa burdaki linkten girdim olmuyor

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Sen esnaflik yap esnaf odasina kayitsiz calis sonra rezil ulkeyiz yok malum kisi cart curt yap birak bu isleri
Kardeşim esnaflık yapan herkes zorunlumu 735 tl oraya ödemeye ? Bir yararı var mı bana yıllık aidatından haberin yok tabi boş boş konuşursun kredi çekme olayı olmasa şuan sanatkarların önünü bomboş olurdu. Ve bu devlet istese kredi çekmek için sanatklara kayıt olma şartı koymaz. Çünkü zor bir süreçten geçiyoruz 735 tl büyük bir para şu dönemde dükkanı açıyoruz günlük 30-40 lira bilmediğin konular hakkında boş konuşma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...