Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 6 Ay Geri Ödemesiz Kamu Kredisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Sen esnaflik yap esnaf odasina kayitsiz calis sonra rezil ulkeyiz yok malum kisi cart curt yap birak bu isleri
Ayrıca yaptıkları sisteme bir bak 150 kişi aynı alanın içinde bundan kim sorumlu devlet sorumlu orda corona riski çok yüksek böyle sisteme karşıyım kardeşim tuzun kuruysa orası ayrı ..

Farukbey07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,167
4,681
113
Kardeşim esnaflık yapan herkes zorunlumu 735 tl oraya ödemeye ? Bir yararı var mı bana yıllık aidatından haberin yok tabi boş boş konuşursun kredi çekme olayı olmasa şuan sanatkarların önünü bomboş olurdu. Ve bu devlet istese kredi çekmek için sanatklara kayıt olma şartı koymaz. Çünkü zor bir süreçten geçiyoruz 735 tl büyük bir para şu dönemde dükkanı açıyoruz günlük 30-40 lira bilmediğin konular hakkında boş konuşma.
Òyle ama 25 bin 6 ay ertelemeli eşit taksitli üstüne 4 bin fazla ödücen 750 tl yi çok görme bunu 2 sene önce yapmak isteseydin 25 i 40 bin olarak öderdin artı erteleme gibi bişeyde yoktu

Farukbey07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,167
4,681
113
Ayrıca yaptıkları sisteme bir bak 150 kişi aynı alanın içinde bundan kim sorumlu devlet sorumlu orda corona riski çok yüksek böyle sisteme karşıyım kardeşim tuzun kuruysa orası ayrı ..
Bence acelesi yoksa bi kaç gün bekle olay sıcak olduğu için herkes akin ediyor

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Òyle ama 25 bin 6 ay ertelemeli eşit taksitli üstüne 4 bin fazla ödücen 750 tl yi çok görme bunu 2 sene önce yapmak isteseydin 25 i 40 bin olarak öderdin artı erteleme gibi bişeyde yoktu
Tamam buna lafım yok zaten ama sistem kötü orda corona kapma riski çok yüksek internet sistemi yapsınlar randevu alalım öyle gidelim tek tek içeri alsınlar. Gece geliyorsun çay ocağına ismini yazdırıyorsun saatlerce bekliyorsun bu devletin işi kimse kusura bakmasın işleyiş bu şekilde olmamalı ve esnaf olan %80 oda kaydı yoktur boş yere kimse aidat ödemek istemez ve zorunlu kılmamalıydı diğer ülkeler para veriyor halkına bizimki borçlandırarak veriyor ve zahmetli

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Tuzu muzu bosver . Bagkurunu odemek icinde boynuna sarilmiyorlar esnafin ama emeklilik zamani gelince de yok taksit yapin yok taksiti odeyemedim yapilandirma yapin. Bos konusan kim yaw ?
Sen bir esnaflık yap o zaman anlarsın kardeş bağkurun ödemesinin mümkün olmadığını aylık 1.000 küsür tl kira faturalar e bide borcun varsa ... küçük esnafa değer vermiyor bu ülke kendin de biliyorsun koyu bir akpli olduğun için savunacak yer arıyorsun ama savunulacak yeri kalmadı boş yere uğraşma

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Bence acelesi yoksa bi kaç gün bekle olay sıcak olduğu için herkes akin ediyor
Bekledim zaten ama dükkan sahibim ve ev sahibim beklemiyor düğün için çektiğim kredi Akbank beklemiyor erteliyor ama bilmem kaç bin üstüne faiz biniyor faturalar ertelenmiyor be dükkan iş yapmadığı için mecburum başka çarem kalmadı

Cumali

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
429
156
43
enerjini boşa harcama bu kafadakiler laftan anlamaz, işi tıkırında olanlar işi yürümeyenleri anlamaz, hileyle kandırmayla aldatmayla işi götürenler onunda tabağına bi kepçe dolduruyor herhalde, aynı haram tencereden yemek yediği kesin.

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,101
637
113
Benimde akşam kaybolmustu başvuru zirraat mobilde şimdi geri gelmiş değerlendirmede yazıyor

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Esnaflik mi yapayim olur. Ikitelli Masko'ya beklerim geldiginde yaz buraya.Esnaf esnafa dertlesiriz :)
Esnafsın ama demekki Akp den bir destek bir çıkarın var ki rahatsın böyle savunabiliyorsun hangi esnafa gitsem kan ağlıyor ödemelerini yapamıyor onun yanında yer almayanlar ölsün gebersin adamdaki mantık bu o yüzden seninle dertleşecek değilim bu zihniyetteki bir İnsanla asla 1 dk yer almam çünkü düz mantık ne desem boş

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
senin seviyene inmeyeceğim, kötü söz daima sahibinindir, bir daha bana yazarsan kendime saygımdan ötürü sana cvp vermeyeceğim
Boşver üstad anlamazlar anca ipin ucu ona değerse anlar. Benim kayınço koyu bir akpliydi tayyibe laf ettirmezdi. şimdi corona olaylarından sonra işinden oldu hiç bir şeyini ödeyemiyor. Sokağa çıkma yasağı gelmediği için bağış topladığı için her gün sövüyor tayyibe nerden buna oy verdim diye

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Bak kardesim akpartiyle gobegim bir kesilmedi.
Benim gozumde devlet onceliktir.
Erdogan Hakan Fidan Abdullah Catli Deniz Gezmis Mahir Cayan gibi adamlar var bu ulkede.
Ölmüslere oy veremiyoruz anliyor musun?
Göbeğin bir kesilmemiş ama sonradan iyi bağlanmış belli laf ettirmiyorsun

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Ben nice savunanlar gördüm sonradan her gün söven sende onlardan biri olacaksın. Bir gün bu söylediğimi unutma ne zaman ? İpin ucu sana değdiğinde..

Cumali

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
429
156
43
Haram yiyorsun diyorsun kendine saygindan mi tanimadigin birine haram.yiyorsun diyebiliyorsun.
Ki bunu yuzyuze birine soylesen adami sikerler bunu biliyorsun
Uslupsuz ölçüsüz saygısız herif , haramzadeleri savunan kişilerin haram yediklerinden kuşku duymaktan daha doğal ne var. ulan bi yürü git ayak takımı solak serserisiz kulubenin yolunu şaşırmış it, bi daha siker mikerli konuşursan o elindeki telefonu baban sana aldı diye, babanı pişman etiririm.

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
E tamam iste sen haram yirosun diyorsun tanimadigin birine bende diyorum senin daha dogal ne var ? herif sen tahrik et ondan sonra kufur ediyon diye agla
Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev yasaktır.

Türkçe bilmiyorsan eğer veya okuman yazman yoksa burda işin yok ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...