Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet 6 Ay Geri Ödemesiz Kamu Kredisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lafontaine

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
136
38
28
Sen Rezalet bir ulkedeyiz diyeceksin. Bu ulkenin Cumhurbaskanina yatacak yerin yok diyeceksin.
Ben sessiz kalacam :)

Volkan3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
677
313
63
Kendi yazdiklarinia bakin ilk once olur mu.
Milletin anasina kufur eden bu sahsiyetsizi neden kimse banlamiyor? Bu forum boylemi oldu artik? Nickin gibi masal anlatma kovboy..55 yildir babam esnaf bende ayni sekilde sezon acilmasi icin beklioduk virus cikti dukkanlar kapali turizmle ugrasioruz ve kobiyiz..esnafa 25 bin dediler sevindik sonra ogrendikki daha once esnaf odasina kayit olmamis alacakmis...devletini savun devketini kotu yonetenleri savunma..kimsenin masum annesinede kufur etme adamlik ogren

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Kendi yazdiklarinia bakin ilk once olur mu.
Ben olağan süreci paylaştım esnaf arkadaşlarda varsa iş bu şekilde yürüyor sitem ettim bilgilendirdim. Sen gelip atladın lafa tahrik edici bir sözle ve senin seviyene inmeye hiç gerek yok zihniyetini değiştir öyle gel

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Milletin anasina kufur eden bu sahsiyetsizi neden kimse banlamiyor? Bu forum boylemi oldu artik? Nickin gibi masal anlatma kovboy..55 yildir babam esnaf bende ayni sekilde sezon acilmasi icin beklioduk virus cikti dukkanlar kapali turizmle ugrasioruz ve kobiyiz..esnafa 25 bin dediler sevindik sonra ogrendikki daha once esnaf odasina kayit olmamis alacakmis...devletini savun devketini kotu yonetenleri savunma..kimsenin masum annesinede kufur etme adamlik ogren
Aynı durum üstad anlamıyor hiç ve banlanması gerek

Lafontaine

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
136
38
28
Ben durduk yere kufretmem dostum rahat ol sen. Sıkıntıyı sadece sen cekmiyorsun. Bana kufur edene kufur ettim ben.

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,389
4,383
113
Esnaflik mi yapayim olur. Ikitelli Masko'ya beklerim geldiginde yaz buraya.Esnaf esnafa dertlesiriz :)
Bende ikitellide oturuyorum aykosanda çalışıyorum maskodaki esnaflarin hepsinin tuzu kuru hacim dışarda ucuz maskoda tavan herşey sanki başka bi cumhuriyet

Lafontaine

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
136
38
28
Ben olağan süreci paylaştım esnaf arkadaşlarda varsa iş bu şekilde yürüyor sitem ettim bilgilendirdim. Sen gelip atladın lafa tahrik edici bir sözle ve senin seviyene inmeye hiç gerek yok zihniyetini değiştir öyle gel
Yahu sen rezalet bir ulke dedin benim ulkeme ve Cumhurbaskanima yatacak yerin yok dedin gel bunlari acik bi meydanda soyle :)

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Yahu sen rezalet bir ulke dedin benim ulkeme ve Cumhurbaskanima yatacak yerin yok dedin gel bunlari acik bi meydanda soyle :)
Diğer ülkelerdeki gibi devlet yönetime laf edemiyorsun bunu biliyoruz çünkü adam kendine laf edileni direkt içeri attırıyor ki ben zaten sözümün arkasındayım bu adamın yatacak yeri yok..

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Hatta bu iki ibnede gelsin oyle klavyeden sallamak kolay :)
Al işte terbiyesi hiç bir şekilde düzelmiyor sanki kendine hakaret edilmiş gibi ebe amk çocuğu seni sana hakaret eden mi oldu veya devletine hakaret eden mi oldu yönetim şeklini eleştirdik karışma uza

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,389
4,383
113
Ya da ben geleyim aykosana yine cay icelim 1 metre mesafeden :)
2 haftadır çalışmıyoruz ayrıca ben esnaf değil ücretli çalışanım çay içmeye gelince ensaf ve sanatkarlar odasina uye olmayan adami zorda kaldı diye eleştiren biriyle çay içilmez güzel kardeşim bizde açtık herşeyi yaptik bizde üye olmadık oraya zaten o kadar cart curt varki kazancının yarısını devlet alıyor küçücük ev yemekleri ve pilavcı açtık sanki restoran acmisiz gibi para istedi devlet vergi pul stopaj kira malzeme eline bişey kalmıyor 2 sene sürmedi kapatmak zorunda kaldık geçen yıl bide oraya üye olup 700 odeseydik boşuna hizmet etmiş olacaktık o zaman zaten bu ülkede verginin onun bunun bittiği yok nefes alsan vergiye tabii tutuluyor

Lafontaine

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
136
38
28
2 haftadır çalışmıyoruz ayrıca ben esnaf değil ücretli çalışanım çay içmeye gelince ensaf ve sanatkarlar odasina uye olmayan adami zorda kaldı diye eleştiren biriyle çay içilmez güzel kardeşim bizde açtık herşeyi yaptik bizde üye olmadık oraya zaten o kadar cart curt varki kazancının yarısını devlet alıyor küçücük ev yemekleri ve pilavcı açtık sanki restoran acmisiz gibi para istedi devlet vergi pul stopaj kira malzeme eline bişey kalmıyor 2 sene sürmedi kapatmak zorunda kaldık geçen yıl bide oraya üye olup 700 odeseydik boşuna hizmet etmiş olacaktık o zaman zaten bu ülkede verginin onun bunun bittiği yok nefes alsan vergiye tabii tutuluyor
Simdi uye olmak icin can atiyor ya abi gormuyomusun

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Sırf banlan diye susuyorum derdim başımdan aşkın seninle uğraşamıcam veledi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...