Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Almanya Yolcusuyum

teoman8785

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
516
139
43
Herkese selamın aleyküm dostlar.Uzundur kovaladığım bir iş vardı şükür hayırlara vesile oldu.Anne tarafımın tamamı Almanyada ikamet etmekte.Hepsi Türklüğe yakışır restorant sahipleri 😄 Dayım sağolsun vesile oldu Almanyaya gidip orada kurulu bir restoranta bakacağım Allah izin verirse.Bugün pasaport ücretlerini falan hallettim yarınada randevum var nüfus müdürlüğünde 1 haftaya çıkacak inşallah pasaport.Oturum izni içinde istek yapıldı oradaki aileden birde evlilik işlemleri için bir kaç bir şey ayarladım tıkırında ilerledi.Daha önce hiç yurt dışına çıkmadım çıkan bilen dostlar varsa fikirleriniz benim için önemli dostlarım.Dil olarak çok kötü seviyedeyim nasıl olur öğrenebilir miyim ne yapılır sizlerden tavsiye bekliyorum arkadaşlar :)Ekli dosyayı görüntüle 149661
Dil öğrenirsin dost yolun açık olsun

sinansrml63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,451
1,581
113
Almanyada rahatca yasal olarak da kumarini oynayabilirsin 😂😂😂

semy2050

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,391
341
83
dostum kibirlenmek gibi olmasın yanlışta anlaşılmasın ama ben 6 tane ülke gezdim. bunların içinde arap ülkeside var avrupa ülkeside sovyet ülkeside. bizim ülkemizin insanı her yerde cok ayıktır. bulunduğumuz konumla alakalı olarak o kadar sorunlar yaşıyoruzki bir şekilde formül üretebiliyoruz artık sorunlar bizim için normal şeyler. diğer ülke insanları gibi gündemimiz, sorunlarımız standart değil. o yüzden türkler gittiği hiçbir yerde zorluk cekmez. tek zorluk cekeceğin nokta dil konusu. onuda zaten sürekli insanlarla diyalog halinde olacağın bir işte olduğun için diğer insanlara nazaran daha kolay atlatacağını düşünüyorum. almanya gibi cok fazla milletin yaşadğı bir ülkedede kimse sana kalkıp ırkını sormaz. sen o diyaloglara girmediğin sürece türkmüş ingilizmiş arnavutmuş vs. gibi ön yargılarda bulunmaz.

RABB'im utandırmasın kardeşim. Kalbinin ekmeğini yersin inşallah.

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
dostum kibirlenmek gibi olmasın yanlışta anlaşılmasın ama ben 6 tane ülke gezdim. bunların içinde arap ülkeside var avrupa ülkeside sovyet ülkeside. bizim ülkemizin insanı her yerde cok ayıktır. bulunduğumuz konumla alakalı olarak o kadar sorunlar yaşıyoruzki bir şekilde formül üretebiliyoruz artık sorunlar bizim için normal şeyler. diğer ülke insanları gibi gündemimiz, sorunlarımız standart değil. o yüzden türkler gittiği hiçbir yerde zorluk cekmez. tek zorluk cekeceğin nokta dil konusu. onuda zaten sürekli insanlarla diyalog halinde olacağın bir işte olduğun için diğer insanlara nazaran daha kolay atlatacağını düşünüyorum. almanya gibi cok fazla milletin yaşadğı bir ülkedede kimse sana kalkıp ırkını sormaz. sen o diyaloglara girmediğin sürece türkmüş ingilizmiş arnavutmuş vs. gibi ön yargılarda bulunmaz.

RABB'im utandırmasın kardeşim. Kalbinin ekmeğini yersin inşallah.
Güzel yorumun tavsiyen için teşekkür ediyorım kardeşim çok sağol :)

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113

Klan123

Her Zaman Zirvede Bırak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,525
955
113
Hepinize güzel dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum dostlarım.Allah hepinize güzel gönlünüzdekini nasip etsin
Hayırlı olsun dostum ben 5 sene önce gitmiştim krefelde güzel ama bi zamanda sonra sıkıyor türkiyeyi arıyorsun yani sıkılmayı atlatırsan güzel şeyler yaparsın bol bol bira iç:D

Milito41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
574
223
43
Hayırlı olsun kardeşim. Biz nasıl gidicez beyler ben 16 saat çalışmaya razıyım fakat gitme imkanı yok ulan ne şanslı adamsın be o kadar kıskanıyorum ki anlatmam

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
Allah utandırmasın yolun açık olsun dostum güzel günler seni bekler

ronaldo44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,691
1,012
113
Sevindim hemşerim senin adına inşallah hayırlara vesile olur sen git hayırlısıyla bı yerleş bizede bı umut olursun belki :)

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Herkese selamın aleyküm dostlar.Uzundur kovaladığım bir iş vardı şükür hayırlara vesile oldu.Anne tarafımın tamamı Almanyada ikamet etmekte.Hepsi Türklüğe yakışır restorant sahipleri 😄 Dayım sağolsun vesile oldu Almanyaya gidip orada kurulu bir restoranta bakacağım Allah izin verirse.Bugün pasaport ücretlerini falan hallettim yarınada randevum var nüfus müdürlüğünde 1 haftaya çıkacak inşallah pasaport.Oturum izni içinde istek yapıldı oradaki aileden birde evlilik işlemleri için bir kaç bir şey ayarladım tıkırında ilerledi.Daha önce hiç yurt dışına çıkmadım çıkan bilen dostlar varsa fikirleriniz benim için önemli dostlarım.Dil olarak çok kötü seviyedeyim nasıl olur öğrenebilir miyim ne yapılır sizlerden tavsiye bekliyorum arkadaşlar :)Ekli dosyayı görüntüle 149661
Dostum sen tavsiye falan istemiyorsun....resmen sevinç delisi olmussun ve paylaşmak.istemissin :) hayirlinolsun arkadaşım üzerine düştü baya dilin 1 yılda çatır catirdi istersen olur yani..yolun açık olsun