Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Antalya 5 Yıldızlı Otelde İş İlanı

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,728
3,518
113
Sen antalyadamisin turizm.isindemisin 20 k veren bir otel varsa söyle ben restaurant şefliğini bırakıp Stewart olarak ise baslayim insanların aklını karıştırmayın bulaşıkçı ne extrasi alıyormuş ben 96 dan beri antalyadayim Turizmden emekli oldum senin dediğin paraları Stewart a veren bir otel ne duydum.ne.gordum Maxx Royal Gloria serenity regnum calista susesi gibi otellerde çalıştım senin dediğin paraları bahşiş hariç normal maaş la alan bırak bulasikciyi restaurant kaptanı bile yok
Susesinde 2 yıl animatörluk yaptım

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,728
3,518
113
abi bende buralıyım acenta işi yapıyorum otellerle çalışıyorum yaz kış şuan da maxx royalda bi garson yazın sezonda 100 k alıyo bahşişlerle ortalama bellboyu saymıyorum bile
Reis ne 100ksi abartmayın gözünüzü seveyim.. Turizm sektöründe çalışan adama sorun en çok bahşişi ya çocuk kulübü ya animasyon yada belboy alır.. Garson 100kyi maxx royalde olsa Rixos da almaz alamaz 1 sezonda yarısı belki.. Benim en çok aldığım sezon son sezonumdu yine o kadarı görmedim oda da kemerin en iyi oteliydi bilen bilir Amsterdam City ( Orange County ) Turizmin en kıral departmanı Resepsiyon ve Animasyondur.

hseyinerdognn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
450
227
43
Yok dost sen cebine atıyon demedim
Ama kötü bir maaşı iyi gibi lanse ediyorsun trol gibi bulasiga dokunmayan bulaşıkçıyim diyorsun ben 2008 2009 da başladım otel sektörüne öyle bisey yok
kardeşim tabakları box a diziyorsun, tabanca var tazyikli su sıkıyorsun, sonra raylı sistemle makinenin içine atıyorsun yani elinle yıkama yok tek sıkıntısı antalya sıcağı başka bişey yok ortam gırgır şamata bilirsin

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
kardeşim tabakları box a diziyorsun, tabanca var tazyikli su sıkıyorsun, sonra raylı sistemle makinenin içine atıyorsun yani elinle yıkama yok tek sıkıntısı antalya sıcağı başka bişey yok ortam gırgır şamata bilirsin
Aynen gir gir şamata kendini las ve hasta kumar masasında gibi hissediyon

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Steweart in nasıl bir ekstrası olabilir?
Öyle bi yerde öyle bi otelde maaş asgari ücrete göre en az 15k olur her işletme sigortalı çalışanına yolu yemeği agi parası vermek zorundadır bu sektörde bulaşıkçı da bahşiş alır aylık kazancı ortalama en az 20ye çıkar

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,521
4,548
113
Temmuz 1de tatile gelecegim oraya şuan afrikadayim teşekkürler RTE dolar 25

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
abi bende buralıyım acenta işi yapıyorum otellerle çalışıyorum yaz kış şuan da maxx royalda bi garson yazın sezonda 100 k alıyo bahşişlerle ortalama bellboyu saymıyorum bile
7 sene çalıştım Maxx royalde sen son ordan çıktım emekli oldum garson için doğru bı garson demeyelimde bı tane abimiz vardı 0 ingilizce 0 ruscayla günlük en az 50 dolar alıyordu onun için o 100 k geçerli bizimkilerde yaklasiyordu maxx royal ve garson evet tabi bellboy Butler katcilar misafir iliskilerindekiler onlar bizi katliyordu ama kuru maaş en baba veren otel baruttur 13600 maxx lar dil parası ile geçer onları kuru maaşı barutu geçmez

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,728
3,518
113
Öyle bi yerde öyle bi otelde maaş asgari ücrete göre en az 15k olur her işletme sigortalı çalışanına yolu yemeği agi parası vermek zorundadır bu sektörde bulaşıkçı da bahşiş alır aylık kazancı ortalama en az 20ye çıkar
Gözünü seveyim nasıl bahşiş alıyorlar misafirlerin önünde mi bulaşık yıkıyorlar nasıl alabilir bahşiş 😏

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Gözünü seveyim nasıl bahşiş alıyorlar misafirlerin önünde mi bulaşık yıkıyorlar nasıl alabilir bahşiş 😏
Sizin çalıştığınız yerlerde vermiyo olabilirler elini vicdanına koy tum hizmet sektorunde tum pisligini çeken insanlarin bahsis almasi kadar normal bişey var mi ? Mutfaka havuz sistemli tip boxtan payını alır almalıdır

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,728
3,518
113
Sizin çalıştığınız yerlerde vermiyo olabilirler elini vicdanına koy tum hizmet sektorunde tum pisligini çeken insanlarin bahsis almasi kadar normal bişey var mi ? Mutfaka havuz sistemli tip boxtan payını alır almalıdır
Yukarda da söyledim turizm sektörünün en iğrenç departmanı Stewart ve Meydandir.. En keyiflisi eğlencelisi animasyon departmanı umarım o bahşişleri alıyorlardir

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,728
3,518
113
Yukarda da söyledim turizm sektörünün en iğrenç departmanı Stewart ve Meydandir.. En keyiflisi eğlencelisi animasyon departmanı umarım o bahşişleri alıyorlardir
Alanyada İslami konsepte başladım animasyona sonra kendimi geliştireceğimi düşünerek mix otele attım 7 yıl boyunca yaz kış Antalya'da kaldım.. ileri derecede İngilizce ve Rusça öğrendim Ukrayna, Rusya, Azerbaycan a gittim.. Atama geldi memuriyete attik.. Yaşı küçük olan arkadaşlara tavsiyem kendilerini bu departmanlarda değilde animasyon departmanına atmaları misafirden farkın yok.. sadece çalışma saatleri geniş eğlenmeyi seviyorsa gece 4de kız arkadaşıyla discodan çıkar sabah 10da iş olur en kötü yanı bu .

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,728
3,518
113
Alanyada İslami konsepte başladım animasyona sonra kendimi geliştireceğimi düşünerek mix otele attım 7 yıl boyunca yaz kış Antalya'da kaldım.. ileri derecede İngilizce ve Rusça öğrendim Ukrayna, Rusya, Azerbaycan a gittim.. Atama geldi memuriyete attik.. Yaşı küçük olan arkadaşlara tavsiyem kendilerini bu departmanlarda değilde animasyon departmanına atmaları misafirden farkın yok.. sadece çalışma saatleri geniş eğlenmeyi seviyorsa gece 4de kız arkadaşıyla discodan çıkar sabah 10da iş olur en kötü yanı bu .
@SULLY ve şuan turizm sektöründe olan arkadaşlar bilir animasyon departmanını sevmezler çünkü onlardan daha rahatı yoktur otelde

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,027
4,227
113
Antalya belek bölgesinde 12 ay açık olan 5 yıldızlı otelde çalışacak (sezonluk veya kalıcı) bay bayan temizlik ve bulaşık personeline ihtiyaç vardır
12.500 maaş ssk ve tüm haklar mevcuttur,
şehir dışından gelenlere lojman ev vardır.
lütfen gerçekten işe ihtiyacı olan kişiler ulaşsın.
Ekip şefi : 0552 541 84 70

dostlar ben şuan çalışıyorum ev denize sıfır
tüm öğün yemek otelden mesai saatinde olmasanız bile ortalık rus kaynıyor ben memnunum sizde gelmek istersiniz diye paylaştım..
kişisel gider dışında hiç bir masrafınız yok
Sa hocam müsaitsen arayabilirmiyim

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,027
4,227
113
Ben çalışmak isterim işsizim sivastan geleceğim

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,534
113
Hadi buyur burdan yak :( Rusya da darbe oluyormus. Bizim derdimiz bize yetmiyormus gibi birde simdi bunla ugras. Eger olaylar buyurse fakirde olsa Ruslarin turizmd katkisi buyuk. Petrol fiyatlarinda firlar simdi. İc savastan kacan 10 milyon multeci de gelir filan. Allah'im sen bizi koru