Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Betunlim 100 TL Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,776
5,578
113
brezilyalılar ve bizim ülkenin adamı yetinmeyip sürekli multiye başvuruyor çoğu site kapalı bu ülkelere sırf bu sebepten uslu dursa bizim millet güzel siteler ülke pazarına girecek faydalanacak herkes

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Mülteci diye kimseye hakaret etmeye gerek yok süresi vardı 00.00 kadar bitti he sen millete mülteci derken demek ki bir mülteci de sensin isyan ettiğine göre
Knk bu duruma düşmemizin sebebi göçmenler olduğu için bi anlık sinirle söylemiştir hangi ülkede savaş çıksa bize geliyorlar her seferinde de dahada fakirleşiyoruz eskiden takılanlar bilir bonus konusu açılırdı bağlanırdın mesela 30 kişi olurdu sırada şimdi bir paylaşılıyor bonus bitene kadar 3 4 bin kişi sırada akşama kadar bide bunların Multiciler çıktı 4 er 5 er hesap vs biraz önce gördük adamlar az daha devam ettirseydi bonusu site kullanılmayacak hale gelecekti nerdeyse.

ShakeLarkin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,133
2,390
113
Şaka Maka burda çektiğimiz 300-500 TL 100 dolar bile etmiyor alışveriş sepetini yarım doldursak 500 ü geçiyor bizde 500 çektik diye seviniyoruz sadece 500 TL nin adı var işlevi pek yok

Kasator

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
200
104
28
Harbiden efsane site 900 oldu bakalım ödenir mi bizimkide yarın çekim vercem

Kasator

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
200
104
28
Şaka Maka burda çektiğimiz 300-500 TL 100 dolar bile etmiyor alışveriş sepetini yarım doldursak 500 ü geçiyor bizde 500 çektik diye seviniyoruz sadece 500 TL nin adı var işlevi pek yok
Trde yaşıyorsun senin dışında Afgan suriyell pakistanlı rahat

Kadersiz68

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,175
490
83
Payfix cüzdan adresi diyor
Payfix numarası oluyor demi

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Geçende evin tüm ihtiyaçlarını aldık 3 k ya yaklaştı aslında ucuza kaçtım ucuza kaçmasak ne olacak bilmiyorum 500 e vs hikaye hadi içelim desen aldıkların 500 ü geçer 2 kişi saçma sapan herşey

BARON67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,202
1,218
113
Beyler bende çekim verdim kupon bozdurduydum sıkıntı olur mu ki

Kadersiz68

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,175
490
83
Cümleten hayırlı geceler geceniz güzel olsun

Golge12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
985
315
63
Bakım dan sonra bonusu alabilen var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...