Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dolandırıldım !

luffy69

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
779
269
63
Arkadaşlar başıma bir olay geldi sizle paylaşmak istedim yıllardır bu forumdayız.15 senelik arkadaşım var cocukluktan beri arkadaşı fakat son 5 senedir ayrı şehirlerdeyiz eskisi gibi samimi değiliz ama sosyal medyadan konuşuyoruz devamlı.Bi siteden 200 tl ekleticem dedim ne çekersek ortagiz dedik.Sonra parayı kaybettim dedi daha sonra temsilci bana cekiminiz icin tebrikler dedi.1000 tl cekim yapmis bu yalancı.Daha sonra yazdığımda parayi baska siteye attim batırdım falan dedi istiosan sana 5 tl göndereyim diye dalga geçti.Miktar önemli değil bişey kaybetmem ama çok zoruma gitti içime oturdu resmen.Heryerden engelleyip arkadaşlığımı bitirdim.Sizinde yaşadığınız böyle şeyler oldumu ve benim yerimde olsa napardınız diye sormak istiyorum dostlar ?

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Arkadaşlar başıma bir olay geldi sizle paylaşmak istedim yıllardır bu forumdayız.15 senelik arkadaşım var cocukluktan beri arkadaşı fakat son 5 senedir ayrı şehirlerdeyiz eskisi gibi samimi değiliz ama sosyal medyadan konuşuyoruz devamlı.Bi siteden 200 tl ekleticem dedim ne çekersek ortagiz dedik.Sonra parayı kaybettim dedi daha sonra temsilci bana cekiminiz icin tebrikler dedi.1000 tl cekim yapmis bu yalancı.Daha sonra yazdığımda parayi baska siteye attim batırdım falan dedi istiosan sana 5 tl göndereyim diye dalga geçti.Miktar önemli değil bişey kaybetmem ama çok zoruma gitti içime oturdu resmen.Heryerden engelleyip arkadaşlığımı bitirdim.Sizinde yaşadığınız böyle şeyler oldumu ve benim yerimde olsa napardınız diye sormak istiyorum dostlar ?
Senin ki iyi @Umutks41 lise arkadaşı paparasını kıraladı numarayı değiştirdi engelledi sonra lavukta 2 senedir Papara yok

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,807
3,069
113
bir daha görüşme dost, sana 100 lira bile ateşlese yeterdi hadi ateşlemedi oynadım yattı kusura bakma bile diyebilirdi sövüp engelle bir daha da görüşme

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,183
1,636
113
Köy seyine rahman gitsin budami dert dostum iyi yapmış bu adiliği gerçek yüzünü görmüşsün tecrübe kazadin insanlara karşı

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,905
3,240
113
Zaten mesele para değil sana yalan söylemesi en iyisini yapmışsın

Glr75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
449
89
28
Geçmiş olsun kandırılmak çok kötü bir şey

yumlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,476
1,136
113
Site Extrabet elemanın sana aldığı bonus 200 nakit 1 kat çevrim min 500- maks 1000 çek

Extrabetin zaten normal denemesi 250 FB & 250 FS ihtiyacın varsa niye kendini kullandırttın ki alırdın sen de çekerdin çerezinden 500

Forumda iyilik akımı konusu altına şurada üyeliği olmayan var mı burada üyeliği olmayan var mı diyip link atan çıkarcılara bu yüzden kızıyoruz işte

totem344

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
208
127
43
Arkadaşlıkta en öncelikli husus güvendir güven olmayan birisi ile arkadaşlık kurulmaz kurulan arkadaşlıktan hayır gelmez kimseye

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,989
4,181
113
Merhaba,baymisin bayanmi,ona göre iki yorumum olacak..?
Nikini lütfiye diye okudum yanlışsa duzeltirmisin?
Bide 69 plakami yoksa bı göndermemi...
31 ve 69 rakamları kinayelide o yüzden...!
Profilinde neyi anlatmak istiyordun...
Neyse ben senin yerinde olsam engeli hemen açardım,,aynısını ona yasatirdim...!
IMG_20240826_160507.jpg

cyberboy2004

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
93
29
18
hahsha sanki cebinden parasini almis da dolandirildim diyor neyin kafasi bu😃 la ben bi siteden bonus aldiysam bir daha alamiyosam cevremde kim varsa ekletiyorum yada uye yapıyorum kendine kazansin iki kurus çeksin diye😃 sen önce kendi arkadasligini sorgula ulviii

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,539
6,605
113
kanka sen maddi değil manevi olarak dolandırılmışsın. ezel'in kerpeten'e her şeyi açıklarken neden lan neden diye sorduğu gibi yapış yakasına lavuğun

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,929
3,880
113
benim çocukluk arkadaşım var yeri geldi ben sokakta kaldım evini açtı kendi içmiyordu bana meyve suyu falan getiriyordu işten gelirken böyle böyle vs geçen biraz para geçti elime 10bintl hiç düşünmedem karşılıksız yardımcı oldum helal olsun neden çünkü zor zamanımda bana babamın yapmadığını yaptı buda böyle bi anımdır

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Arkadaşlık dost most yalan dolan aileden başkası palavra sallayın arkadaşlarınızı çok sıkı fıkı olmayın

luffy69

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
779
269
63
Merhaba,baymisin bayanmi,ona göre iki yorumum olacak..?
Nikini lütfiye diye okudum yanlışsa duzeltirmisin?
Bide 69 plakami yoksa bı göndermemi...
31 ve 69 rakamları kinayelide o yüzden...!
Profilinde neyi anlatmak istiyordun...
Neyse ben senin yerinde olsam engeli hemen açardım,,aynısını ona yasatirdim...!
Ekli dosyayı görüntüle 604897
Erkegim 69 ise plaka reis.Luffyde bi animasyon karateri one piece adlı animenin başrolü ünlüdür bir çok kişi bilir.

zuzu44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
142
74
28
200₺ deneme bonusu için dolandırıldım diye konu açmış geçen hafta lavuğun teki burdan dolandırdı beni amk 2.000₺ neyin kafasını yaşıyorsun ha noldu bende dün hermesbetten 10 spin aldım 4.5 K çektim

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,989
4,181
113
benim çocukluk arkadaşım var yeri geldi ben sokakta kaldım evini açtı kendi içmiyordu bana meyve suyu falan getiriyordu işten gelirken böyle böyle vs geçen biraz para geçti elime 10bintl hiç düşünmedem karşılıksız yardımcı oldum helal olsun neden çünkü zor zamanımda bana babamın yapmadığını yaptı buda böyle bi anımdır
O para çok işime yaramıştı..tkr kazanirsan gene gönder ;))))