Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dolandırıldım !

pokolsa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
288
143
43
Biraz da genel kültür edinelim.

Moğolistan, dünyanın sonu olarak bilinen el değmemiş bir vahşi doğa ülkesidir. Doğu Asya’da yer alan ülke, 3 milyonluk nüfusuyla dünyanın en az nüfuslu egemen devleti olurken 2024’te en çok merak edilen ülkelerden biri oluyor. Denize sınırı olmadığından dört bir yanı karayla çevrili bu ülkenin Kuzey kısmı dağlarla kaplıyken Güney kısmında Gobi Çölü yer alıyor. Bu büyüleyici destinasyon, maceraperestleri kendine çekerken göçebe kültürün zengin dokusu ve huzur veren manzarasıyla tatil rotalarına özgün bir alternatif oluyor. Öte yandan geleneksel mutfaklarını deneyimleyebileceğiniz et ve süt ağırlıklı göçebe hayatı yansıtan yiyecekler sunuyor
Yaw nerde mal var sürüyle buraya dadanmış

secduman

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
62
15
8
Senin ki iyi @Umutks41 lise arkadaşı paparasını kıraladı numarayı değiştirdi engelledi sonra lavukta 2 senedir Papara yok
Ben olsam arkadaşlığım bitmesin diye 500 Tl daha atardım kumar bagımlılıktır insana anasını bile sattırır abıyane tabırle affet giysin bir şans daha ver olmassa sonra yolverırsın geçmiş olsun

Honos21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,226
561
113
Arkadaşlar başıma bir olay geldi sizle paylaşmak istedim yıllardır bu forumdayız.15 senelik arkadaşım var cocukluktan beri arkadaşı fakat son 5 senedir ayrı şehirlerdeyiz eskisi gibi samimi değiliz ama sosyal medyadan konuşuyoruz devamlı.Bi siteden 200 tl ekleticem dedim ne çekersek ortagiz dedik.Sonra parayı kaybettim dedi daha sonra temsilci bana cekiminiz icin tebrikler dedi.1000 tl cekim yapmis bu yalancı.Daha sonra yazdığımda parayi baska siteye attim batırdım falan dedi istiosan sana 5 tl göndereyim diye dalga geçti.Miktar önemli değil bişey kaybetmem ama çok zoruma gitti içime oturdu resmen.Heryerden engelleyip arkadaşlığımı bitirdim.Sizinde yaşadığınız böyle şeyler oldumu ve benim yerimde olsa napardınız diye sormak istiyorum dostlar ?
Senin yerinde olsam bidaha konu acmazdim

Rellax13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
118
68
28
Dostum bende büyük bir olay sandım böyle birinin karakterini öğrenmek için 500 tln gitmiş çok mu

badoglu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,024
99
48
Kumar bağımlısı herkesin sonunda yaşayacağı şeyler.hiç arkadaşı kalmaz çok alıngan olur evden çıkmaz duruma gelir asosyal olur.ve fırsatını bulduğu herkesi dolandırır. Yani ödünç alır ama asla veremez :)

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
200 liralik dostluklar kurmayin

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,950
6,762
113
Dolandırılma olayi bazılarına komik geliyor da kendi başlarına gelince de veryansın ediyor.

Tum İyi niyetin ile borç ver dolandirsinlar gülünç duruma sokarlar.
Borç verme ciddiyetsiz bir tavır ile sen gül onlara senden kötüsü yok.

Herkes meşrebine göre tavır takınıyor. 200 de olsa 20 de olsa iyi etmişsin paylaşmakla. Bir söz vardır. Söylemeyip kulunç olacağıma söyleyip gülünç olurum.

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,950
6,762
113
Dolandırılma olayi bazılarına komik geliyor da kendi başlarına gelince de veryansın ediyor.

Tum İyi niyetin ile borç ver dolandirsinlar gülünç duruma sokarlar.
Borç verme ciddiyetsiz bir tavır ile sen gül onlara senden kötüsü yok.

Herkes meşrebine göre tavır takınıyor. 200 de olsa 20 de olsa iyi etmişsin paylaşmakla. Bir söz vardır. Söylemeyip kulunç olacağıma söyleyip gülünç olurum.
Bir tane bet sitesi buradaki herhangi bir üyenin 200 TL sine çöksün adam konu açar, böğürür, sayfalarca. Burada da adama 200 TL için konu mu açılır derler.

Huseyin7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
610
212
43
Arkadaşlar başıma bir olay geldi sizle paylaşmak istedim yıllardır bu forumdayız.15 senelik arkadaşım var cocukluktan beri arkadaşı fakat son 5 senedir ayrı şehirlerdeyiz eskisi gibi samimi değiliz ama sosyal medyadan konuşuyoruz devamlı.Bi siteden 200 tl ekleticem dedim ne çekersek ortagiz dedik.Sonra parayı kaybettim dedi daha sonra temsilci bana cekiminiz icin tebrikler dedi.1000 tl cekim yapmis bu yalancı.Daha sonra yazdığımda parayi baska siteye attim batırdım falan dedi istiosan sana 5 tl göndereyim diye dalga geçti.Miktar önemli değil bişey kaybetmem ama çok zoruma gitti içime oturdu resmen.Heryerden engelleyip arkadaşlığımı bitirdim.Sizinde yaşadığınız böyle şeyler oldumu ve benim yerimde olsa napardınız diye sormak istiyorum dostlar ?
Bu forumda @Tanjuk39 diye bı lavuk var. Telefonum kapanacak nolur kardeşim yardım et dedi borç verdik. Bidahada alamadım parayı. 3600 TL faturası vardı. Kaç tane numaradan aradım. Su iç üstüne yazdı bı ara. Böyle bı o..pu evladı @Tanjuk39

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113
Mal senin babandır davar oğlu davar.
Yırtık dondan çıkar gibi tanımadığım etmediğim kendisi ile alakası dahi olmayan bir paylaşıma hakaret etme hakkını kendinde bulma cüretini gösteren bit yavrusu seni.
NOT : Senin güttüğün koyun kadar bizim çoban zitmişiliğimiz var kendine dikkat et evlat her an arkanda belirebilirim.
Pirlom sakın kardom

Huseyin7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
610
212
43
Bu forumda @Tanjuk39 diye bı lavuk var. Telefonum kapanacak nolur kardeşim yardım et dedi borç verdik. Bidahada alamadım parayı. 3600 TL faturası vardı. Kaç tane numaradan aradım. Su iç üstüne yazdı bı ara. Böyle bı o..pu evladı @Tanjuk39
Biraz önce başka bı numaradan aradım ama avrat sovdum. Mahkeme yoluyla fazlasıyla alcam o.pu evladından. Konuşmalar duruyor zaten

nightdreams

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
333
58
28
1000 lira için düzenbazlığını ortaya çıkarmış yat kalk şükret,sen doğru davranmışsın doğru kalmaya devam et kardeşim her şerde bir hayır vardır 1000 lira kimseyi zengin etmez ama onu senin gibi güvenilir birinden etti böyle düşnü

efkalade1

Totemist
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,393
3,767
113
@Fterim1905 bana 2-2 ayrı kupon verdi şikeli dedi evi köyü sattım bastım arıyorum açmıyor.

Mkrc53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,309
4,367
113
Arkadaş dediğin insanın fiyatı 1000 TL :)
Dert etme ;)

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
Bende Burda 2 kişiye borç verdim 2 Side daha ödemedi ikisinide engelledim WhatsAppdan ikiside muhtemelen burdalar görende adam zanneder bunlari isim versem şimdi yasak adminler izin vermiyor
Alırken öyle bir duygu sömürüsü yapıyorlarki ödemeye gelince yok akşam yok yarın filan neyse o iki kişiden o para çıkar elbet
Dostum cok var forumda boyle karaktersizler 100 200 almak icin nasil yirtiniyorlar sonra kayip