Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dolandırıldım !

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,954
43,550
113
Forum mal adam dolmuş sözüm sana değil bazı yorumlara @luffy69 . Böyle konular açma anlayacak kitle %30 falandır durumu

Dix77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
307
92
28
Arkadaşlar başıma bir olay geldi sizle paylaşmak istedim yıllardır bu forumdayız.15 senelik arkadaşım var cocukluktan beri arkadaşı fakat son 5 senedir ayrı şehirlerdeyiz eskisi gibi samimi değiliz ama sosyal medyadan konuşuyoruz devamlı.Bi siteden 200 tl ekleticem dedim ne çekersek ortagiz dedik.Sonra parayı kaybettim dedi daha sonra temsilci bana cekiminiz icin tebrikler dedi.1000 tl cekim yapmis bu yalancı.Daha sonra yazdığımda parayi baska siteye attim batırdım falan dedi istiosan sana 5 tl göndereyim diye dalga geçti.Miktar önemli değil bişey kaybetmem ama çok zoruma gitti içime oturdu resmen.Heryerden engelleyip arkadaşlığımı bitirdim.Sizinde yaşadığınız böyle şeyler oldumu ve benim yerimde olsa napardınız diye sormak istiyorum dostlar ?
dolandırılmak nedır google yaz ıstersen burda dolandırılma gormedım paranı alıp vermemıs gıbı durmuyor :D

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,634
2,605
113
Arkadaşlar başıma bir olay geldi sizle paylaşmak istedim yıllardır bu forumdayız.15 senelik arkadaşım var cocukluktan beri arkadaşı fakat son 5 senedir ayrı şehirlerdeyiz eskisi gibi samimi değiliz ama sosyal medyadan konuşuyoruz devamlı.Bi siteden 200 tl ekleticem dedim ne çekersek ortagiz dedik.Sonra parayı kaybettim dedi daha sonra temsilci bana cekiminiz icin tebrikler dedi.1000 tl cekim yapmis bu yalancı.Daha sonra yazdığımda parayi baska siteye attim batırdım falan dedi istiosan sana 5 tl göndereyim diye dalga geçti.Miktar önemli değil bişey kaybetmem ama çok zoruma gitti içime oturdu resmen.Heryerden engelleyip arkadaşlığımı bitirdim.Sizinde yaşadığınız böyle şeyler oldumu ve benim yerimde olsa napardınız diye sormak istiyorum dostlar ?

Bu olayın aynısını @Sandra09 denen insan müsvettesi yaptı. Dikkat edin dolandırıcıdır kendisi. @Sandra09

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113
Beyler konu amacını aşmasın..
DOLANDIRILDIM..

Sus2dkka

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
186
80
28
Gerçek dostunu kumar masasında tanırsın kumarbaz kardeşim. Kazandığında kaybolur, kaybettiğinde kapında bitiyorsa insan israfı diyip arkadaşlığını bitireceksin. Hele yalan söylüyorsa ki biz kumarbazların genel huyudur, düşman başına. Yalan herşeyi bitirir, dostluğu aşkı aileyi.. o yüzden dost hayatı yaşayan dostum, o arkadaşınla ilişiği keserek doğruyu yapmışsın, yaşın da genç heralde kumari birakmani tavsiye eder hayatında başarılar dilerim..

Beeinvaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,156
527
113
Bende Burda 2 kişiye borç verdim 2 Side daha ödemedi ikisinide engelledim WhatsAppdan ikiside muhtemelen burdalar görende adam zanneder bunlari isim versem şimdi yasak adminler izin vermiyor
Alırken öyle bir duygu sömürüsü yapıyorlarki ödemeye gelince yok akşam yok yarın filan neyse o iki kişiden o para çıkar elbet
Ömer baba niye veriyon
Bende bazen kazanıyom 100 200 dağıtıyom kafama göre
Bazen geride istiyorum atarsa canımdır atmassada sorun yok
Sonuçta ona atan benim

Beeinvaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,156
527
113
Zamanında benide 7000 lra dolandırmışlardı
18 e ilk girdiğimde pek bi lafda edememiştim
Aradan 4 5 sene geçtikten sonra bende misliyle onu dolandırılmıştım
İntikam soğuk yenen bir yemektir
Kumarbaz bir adama kardeşin dahi olsa güvenmicen

tadic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
108
37
28
H
Haklısın reis çok var boyleleri geçmiş olsun

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,887
4,955
113
Bende Burda 2 kişiye borç verdim 2 Side daha ödemedi ikisinide engelledim WhatsAppdan ikiside muhtemelen burdalar görende adam zanneder bunlari isim versem şimdi yasak adminler izin vermiyor
Alırken öyle bir duygu sömürüsü yapıyorlarki ödemeye gelince yok akşam yok yarın filan neyse o iki kişiden o para çıkar elbet
Dost asla bu tarz mecralarda borç işine girme adam zaten eline geçen parayı direkt kumara veriyor senin borcu ödemesi için kazanması gerekiyor.Kazandığım zamanlarda yakın dostlarıma şans parası atarım üstüne basa basa söylerim borç olarak atmıyorum diye onlar da kazandığında beni görür vs.Ama işin içine alacak verecek borç vs girerse sıkıntı çıkması sürpriz olmaz

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Patlat ismini Ömer baba görelim kimmiş bu babayiğitler neyi ben çalarım sen hikayeleri anlat ben tahmin ediyorum kim olduklarını da bir de senin dualı ağzından duyalım

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,451
4,427
113

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,951
757
113
Valla bu illet imamı bile zinakar yapar .....

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,951
757
113
Seni destekleyen tek kişi var mı Allah aşkına yaş 200 TL için konu acmis
Dostum adam 200 TL için konu açmamış derdini anlatmak için açmış yırtık dondan çıkar gibi neden felsefe yapıyor sun

pirlo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,680
2,392
113
Biraz da genel kültür edinelim.

Moğolistan, dünyanın sonu olarak bilinen el değmemiş bir vahşi doğa ülkesidir. Doğu Asya’da yer alan ülke, 3 milyonluk nüfusuyla dünyanın en az nüfuslu egemen devleti olurken 2024’te en çok merak edilen ülkelerden biri oluyor. Denize sınırı olmadığından dört bir yanı karayla çevrili bu ülkenin Kuzey kısmı dağlarla kaplıyken Güney kısmında Gobi Çölü yer alıyor. Bu büyüleyici destinasyon, maceraperestleri kendine çekerken göçebe kültürün zengin dokusu ve huzur veren manzarasıyla tatil rotalarına özgün bir alternatif oluyor. Öte yandan geleneksel mutfaklarını deneyimleyebileceğiniz et ve süt ağırlıklı göçebe hayatı yansıtan yiyecekler sunuyor