Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dolandırıldım !

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,451
4,427
113
Bende Burda 2 kişiye borç verdim 2 Side daha ödemedi ikisinide engelledim WhatsAppdan ikiside muhtemelen burdalar görende adam zanneder bunlari isim versem şimdi yasak adminler izin vermiyor
Alırken öyle bir duygu sömürüsü yapıyorlarki ödemeye gelince yok akşam yok yarın filan neyse o iki kişiden o para çıkar elbet

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,989
4,181
113
Erkegim 69 ise plaka reis.Luffyde bi animasyon karateri one piece adlı animenin başrolü ünlüdür bir çok kişi bilir.
Eyvallah kardeşim...bence bu tür olaylara karşı bı alışkanlık hormonu olmalı insanın...hayatımızın her döneminde yer yer rastlanıyor..boşver takma,en güzeli uzaklaşmıştır en iyisini yapmissin

Leclerc16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,648
762
113
Arkadaşlar başıma bir olay geldi sizle paylaşmak istedim yıllardır bu forumdayız.15 senelik arkadaşım var cocukluktan beri arkadaşı fakat son 5 senedir ayrı şehirlerdeyiz eskisi gibi samimi değiliz ama sosyal medyadan konuşuyoruz devamlı.Bi siteden 200 tl ekleticem dedim ne çekersek ortagiz dedik.Sonra parayı kaybettim dedi daha sonra temsilci bana cekiminiz icin tebrikler dedi.1000 tl cekim yapmis bu yalancı.Daha sonra yazdığımda parayi baska siteye attim batırdım falan dedi istiosan sana 5 tl göndereyim diye dalga geçti.Miktar önemli değil bişey kaybetmem ama çok zoruma gitti içime oturdu resmen.Heryerden engelleyip arkadaşlığımı bitirdim.Sizinde yaşadığınız böyle şeyler oldumu ve benim yerimde olsa napardınız diye sormak istiyorum dostlar ?
Para ve kumar arkadaşlık falan tanımaz..Geçmiş olsun.

luffy69

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
779
269
63
200₺ deneme bonusu için dolandırıldım diye konu açmış geçen hafta lavuğun teki burdan dolandırdı beni amk 2.000₺ neyin kafasını yaşıyorsun ha noldu bende dün hermesbetten 10 spin aldım 4.5 K çektim
Dostum yaşın kucuk galiba anlayamiyorsun burda miktar onemli degil 500 lira beni zenginde yapmaz fakirde kandirilma duygusu koyuyor bunu anlatmaya calsiiyorum

tanergrsu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,633
2,112
113
Bu birsey mi benim arkadaşım arkadasiyla ortak kasa yapiyor cocukla 300k yapiyorlar bets10 belge istiyor çocuğun hesap diye oynuyorum ayaklarina parayi batirdim diyor buda inanıyor 3 5 ay sonra çocuk yaninda hesaba giriyor buda alıp cekim geçmişine bakıyor meğer parayi cekmis yemiş yani kim olursa olsun ne ortak kasa ne birine sifreni ver nede birinin parasıyla kumar oyna varsa kendinin oyna yoksa da yapacak biesey yok

luffy69

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
779
269
63
Bu birsey mi benim arkadaşım arkadasiyla ortak kasa yapiyor cocukla 300k yapiyorlar bets10 belge istiyor çocuğun hesap diye oynuyorum ayaklarina parayi batirdim diyor buda inanıyor 3 5 ay sonra çocuk yaninda hesaba giriyor buda alıp cekim geçmişine bakıyor meğer parayi cekmis yemiş yani kim olursa olsun ne ortak kasa ne birine sifreni ver nede birinin parasıyla kumar oyna varsa kendinin oyna yoksa da yapacak biesey yok
Dogru soyluyorsun kendimde kumar oynuyorum ama kumar en baba adamı bile yalancı dolandirici yapabiliyor sahsen ben kumar oynayan adama ne borc veririm ne bise

tanergrsu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,633
2,112
113
Dogru soyluyorsun kendimde kumar oynuyorum ama kumar en baba adamı bile yalancı dolandirici yapabiliyor sahsen ben kumar oynayan adama ne borc veririm ne bise
Vallah ben bazen veriyorum ama borc olarak değil al diyorum 1k kupon yap tutarsa kariya gideriz diyom oyle veriyorum eskiden forumda dagitirdim simdi etrafımda herkes oynuyor arkadaşlara veriyorum onlar aynı şekil tutturan al 1k sende kupon yap mevzusu oluyor en guzeli boyle

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113
Arkadaşlar başıma bir olay geldi sizle paylaşmak istedim yıllardır bu forumdayız.15 senelik arkadaşım var cocukluktan beri arkadaşı fakat son 5 senedir ayrı şehirlerdeyiz eskisi gibi samimi değiliz ama sosyal medyadan konuşuyoruz devamlı.Bi siteden 200 tl ekleticem dedim ne çekersek ortagiz dedik.Sonra parayı kaybettim dedi daha sonra temsilci bana cekiminiz icin tebrikler dedi.1000 tl cekim yapmis bu yalancı.Daha sonra yazdığımda parayi baska siteye attim batırdım falan dedi istiosan sana 5 tl göndereyim diye dalga geçti.Miktar önemli değil bişey kaybetmem ama çok zoruma gitti içime oturdu resmen.Heryerden engelleyip arkadaşlığımı bitirdim.Sizinde yaşadığınız böyle şeyler oldumu ve benim yerimde olsa napardınız diye sormak istiyorum dostlar ?
Bu hayatta herseye hazırlıklı olmak lazım ölmeye gebermeye falan filana

Mtn33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
522
424
63
15 Senelik arkadası nasıl bir mantık kalkıpta buraya anlatıyorsun bilemiyorum 200 tl yi 1000 yapmıslarda falanda filanda

red1990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
547
270
63
Bunun için konu mu açtın ya ne terbiyesiz adamsın

betkorkmaz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,704
1,098
113
200 liraya ağlayacak kumarbazlara mı dert yanıyorsun dostum, aynısını bunlar 15 yıl olmadan yapardı merak etme.

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,855
6,647
113
Herkes kendine yakışanı yapar dost . Takma kafana . O 1k kazandı ama senin gibi bir dostu kaybetti. Salla gitsin.

betkorkmaz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,704
1,098
113
o kadar senelik arkadaşın her türlü doğru olanı yapmasa da gerçeği söylemesi gerekir ama herkes zor zamanlardan geçebiliyor, dalga geçmesi samimiyetsiz olmuş, kalbinde bitmiştir belki arkadaşlığınız

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,855
6,647
113
Bende Burda 2 kişiye borç verdim 2 Side daha ödemedi ikisinide engelledim WhatsAppdan ikiside muhtemelen burdalar görende adam zanneder bunlari isim versem şimdi yasak adminler izin vermiyor
Alırken öyle bir duygu sömürüsü yapıyorlarki ödemeye gelince yok akşam yok yarın filan neyse o iki kişiden o para çıkar elbet
Biri benim arkadaşlar. Bilmeyenler için

kartal17000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,206
426
83
Bende çok nakit bonus eklettim hep beni engellediler maksat iyilik olsun kardeş payı yapalım dedik kazandığı halde engellediler

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,424
3,984
113
Tecrübe ibret almak için çok önemli.Lakin biz bir türlü akillanmiyoruz.Mazosist geyşalara döndük.Ne kadar hard yuklenilirse o kadar doyuma ulaşıyoruz.Simdi bunu yadirgamayin, bizde ( konuyu saptirmayalim ) din, örf ve adetlerimiz, ayrıca millet olarak karakter özelliğimizden kaynaklı duygusallik, vurdumduymazlık, affedicilik ve balık hafızası var.Kani bozuk tabir edilen bu zümre mensupları da bunu her fırsatta fırsata çeviriyor.Kisaca demem şu ki ; eşeği her zaman sağlam kazığa bağlamak gerek, unutmadan iki söz daha : bin düşün bir karar ver, empatiyi her daim aklında bulundur.Bu 3 silah seni her savaşta kazanan taraf kılacaktır.Affetmek hiçbir zaman çözüm olamaz.Dinlediginiz için teşekkürler canlarım