Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dolandırıldım !

Huseyin7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
610
212
43
Bu forumda @Tanjuk39 diye bı lavuk var. Telefonum kapanacak nolur kardeşim yardım et dedi borç verdik. Bidahada alamadım parayı. 3600 TL faturası vardı. Kaç tane numaradan aradım. Su iç üstüne yazdı bı ara. Böyle bı o..pu evladı @Tanjuk39
Dikkat edin böyle o.pu çocuklarına. Elidenki 2500ude bana yardımcı oldu 200 TL çekim için. 5000 TL cektim yarısını ona atmıştım.

Ekli dosyalar

BonnieParker

Rus Mafyası
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,267
818
113
Arkadaşlar başıma bir olay geldi sizle paylaşmak istedim yıllardır bu forumdayız.15 senelik arkadaşım var cocukluktan beri arkadaşı fakat son 5 senedir ayrı şehirlerdeyiz eskisi gibi samimi değiliz ama sosyal medyadan konuşuyoruz devamlı.Bi siteden 200 tl ekleticem dedim ne çekersek ortagiz dedik.Sonra parayı kaybettim dedi daha sonra temsilci bana cekiminiz icin tebrikler dedi.1000 tl cekim yapmis bu yalancı.Daha sonra yazdığımda parayi baska siteye attim batırdım falan dedi istiosan sana 5 tl göndereyim diye dalga geçti.Miktar önemli değil bişey kaybetmem ama çok zoruma gitti içime oturdu resmen.Heryerden engelleyip arkadaşlığımı bitirdim.Sizinde yaşadığınız böyle şeyler oldumu ve benim yerimde olsa napardınız diye sormak istiyorum dostlar ?
Bana gelseydin bölüşürdük knk 😂

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,807
3,069
113
Dikkat edin böyle o.pu çocuklarına. Elidenki 2500ude bana yardımcı oldu 200 TL çekim için. 5000 TL cektim yarısını ona atmıştım.
Dost burada mesaj sayısı az olan, üyeliği yeni sadece bonus kovalayan tipler varken nasıl güveniyorsunuz şu tiplere anlamadım, hadi forumda bilinen birine gönderirsin adam yamuk yapar falan neyse derim de dost siz de harbi aranıyorsunuz

15Dilek15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
191
43
En yakın arkadaşım ben oynadıkça heveslendi slot oynamaya başladı. 6 7 aydır falan oynuyor yatırım yaptığı siteler benim ona söylediklerim oluyor. Geçenlerde akşam otururken canımız sıkıldı yatırım yapalım dedik. Nerede oynayacaksın dedi bu sefer timebete yatırım yapacağımı söyleyince o da Google’dan timebete girmiş üyeliğin var mıydı dedim varmış baksana giriş yaptım hesapta da 40 kuruş varmış dedi. Şüphelendim çünkü o benim söylediğim sitelere üye olur timebete üye olduğunu hatırlayamadım. Telegramdan timebetin domaini kontrol ettim bi hata yok tamam dedim doğru yatırımı yaptı hesapta para görünmüyor deyince aklım başıma geldi dolandırıldığını anladım domain gerçek sitenin domaini ile aynı tek fark gerçek site de timebet sahtesinde tımebet yazıyo olması. Hiçbişey söylemedi beni suçlamadı ama ben Kendimi öyle kötü hissettim ki neticede o yeni ben kontrol ettim onay verdim yatırımı öyle yaptı. O gece çekim yaptım dolandırıldığı miktarı gönderdim zorla geri göndermemeye ikna ettim. 500 lira para iki arkadaşın arasında bu tarz şeylerin lafı olmaması lazım. Anladığım kadarıyla sen sana yalan söylenmesine içerlemişsin. Beni yanlış anlama ama en başta senin yaptığında yanlış sana 200 ekleteyim yarısını bana ver bana çok doğru gelmedi. Burda akşama kadar kendilerine gelen kodları paylaşan insanlar var hiçbişey beklemeden. Arkadaşım söylediğim sitelere üye oldu yatırımda yapıyo daha bir tanesinden arkadaşlık bonusu bile almadım ben. Arkadaşlık ilişkileri konu kumar para ya da başka herhangi bişey ne olursa olsun çıkarsız olmalı.