Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Güçlü Ailelerin Dünyayı Yönetmesi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Abi forumda ne kadar aklini kacirmis insan var yahu.vallahi cok sasiriyorum olanlara.adam dunya disi varliklarla iletisime gectim ekvadordayim diyor.trde yokmu la o elemanlardan

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Kanka parasizlikdan sasirdi millet.su sacma sapan konu bile 5 sayfa olmus.ac bi rollde millet kafayi daitsin enerjinisini bosaltsin
Sabah akşam arıyor alacaklılar dayı bir aktarma yapalım dedik eşi dostu da bitirdik geçen komple patladık forumdan borç yapmazdım borçlandım arkadaşlara IMG_2374.jpeg

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Abi forumda ne kadar aklini kacirmis insan var yahu.vallahi cok sasiriyorum olanlara.adam dunya disi varliklarla iletisime gectim ekvadordayim diyor.trde yokmu la o elemanlardan
biz ne güzel ailelerden konuşuyorduk ekvadordayim demeye başladı:)

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,060
3,686
113
beyler aslında illuminati, dünyayı yöneten aileler gibi saçma sapan şeyler yok dünyada. Bunlar tamamen yalandan ibaret bir teoridir herhangi bir kesinliği yoktur internette bir çok şey okumuş olabilirsiniz bunlar hakkında ama kesinliği aynı tanrı gibi kanıtlanamamıştır kısaca inanıp kendi kendinize kafanızı yormanıza gerek yok .

dipnot: corinthians ev 1,5 üst gelmezse yarın haberlerdeyim

yolcu0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
331
95
28
beyler aslında illuminati, dünyayı yöneten aileler gibi saçma sapan şeyler yok dünyada. Bunlar tamamen yalandan ibaret bir teoridir herhangi bir kesinliği yoktur internette bir çok şey okumuş olabilirsiniz bunlar hakkında ama kesinliği aynı tanrı gibi kanıtlanamamıştır kısaca inanıp kendi kendinize kafanızı yormanıza gerek yok .

Bende onu diyorum var ama piyon sadece algı

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113

Yani tanriyada inanmiyon anladım ben bu cümleden

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,060
3,686
113
Bende onu diyorum var ama piyon sadece algı
görmediğin hiçbir şeye inanma bu hayatta kardeşim büyük hata yaparsın kendi kendini hasta edersin . Dini konular kisi ile tanrısı arasında olan şeyler buna bir sözüm yok herkes istediğine inanabilir bende muslumanım elhamdülillah ancak bilimsel olarak kesinliği kanıtlanamamış şeylere inanmayın dini konular dışında