Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Güçlü Ailelerin Dünyayı Yönetmesi

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,401
1,479
113
İşte mesele orda yatıyor bu işte şahıslar yok planlar vardır kişiler şahıslar değişsede adamların planı hiç sekdeye uğramadan devam ediyor
Bana ne dostum hepimizin gideceği yer aynı. Sadece piramidin tepesindekiler egolarını tatmin edip kendilerini özel zannetmeye çalışıyorlar. Dini inancı olan bir insan değilim. Nihilistim. Bana göre ölümden sora boşluktan hiçlikten başka birşey de yok. Bu dünyadaki hiçbirşey, sonsuzluğun karşısında bir anlam ifade etmiyor. Bunu piramidin en tepesindeki şahıs ta bal gibi biliyor. İstediği kadar kendini tatmin edebilir. Gideceğimiz yer aynı

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,665
1,786
113
Türkiye tohumu İsrailden aliyor turkiye tohum üretebilecek kapasitede olduğu halde bile
SİZCE NEDEN?

turkiyede tütün ekimi sinirlandirildi neden ve nicin arastirirsaniz bulursunuz tarihiler falan

Lütfen her denilen şeyi hemen kabul etmeyin biraz sorgulayın gerçekleri

İsrail neden dokunalamaz neden herkes onu destekliyor bir araştırın ?

Bana kafayı yedi demek yerine

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,669
837
113
Türkiye tohumu İsrailden aliyor turkiye tohum üretebilecek kapasitede olduğu halde bile
SİZCE NEDEN?

turkiyede tütün ekimi sinirlandirildi neden ve nicin arastirirsaniz bulursunuz tarihiler falan

Valla kafayı kumarda yemek yerine burda yeyin demiş adam kısaca anlamayan anlamasın sen bosver

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
Güç dediğin para
Para kimde varsa o yönetir
Bu da parayla şerefini satan, karısını pazarlayan dünyada neden şaşılsın.
Paraya herkes gtünü bile verir.
Sadece miktarı değişir..

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,401
1,479
113
SİZCE NEDEN?

Bana deseler ki gel dünyayı sen yönet. Hiç kusura bakma uğraşamam. Bütün gün bira içip yan gelip yatmak daha kolayıma geliyor derim 😁 Ciddiyim bu arada

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,665
1,786
113
JOHN KENNEDEY ESKI ABD BAŞKANI

İsraile eskisi kadar destek verilmeyeceğini
Doların sadece merkez bankasının basacagini söyledi

Ve Kennedy bu sözlerinden 4 ay sonra suikast ile öldürüldü ?

Belgeselleri mevcut araştirabilirsiniz dostlarım

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,824
76,322
113
Bana deseler ki gel dünyayı sen yönet. Hiç kusura bakma uğraşamam. Bütün gün bira içip yan gelip yatmak daha kolayıma geliyor derim 😁 Ciddiyim bu arada
Yav dünyayı bırak 20 kişinin çalıştığı yeri bile yönetmek meziyet ister zeka kararlılık bir çok konuya hakim olman lazım zaten istesende yapamazsın

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Bana ne dostum hepimizin gideceği yer aynı. Sadece piramidin tepesindekiler egolarını tatmin edip kendilerini özel zannetmeye çalışıyorlar. Dini inancı olan bir insan değilim. Nihilistim. Bana göre ölümden sora boşluktan hiçlikten başka birşey de yok. Bu dünyadaki hiçbirşey, sonsuzluğun karşısında bir anlam ifade etmiyor. Bunu piramidin en tepesindeki şahıs ta bal gibi biliyor. İstediği kadar kendini tatmin edebilir. Gideceğimiz yer aynı
Nihilistim nedır dost tarikat mı oda

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,665
1,786
113
JOHN KENNEDEY ESKI ABD BAŞKANI

İsraile eskisi kadar destek verilmeyeceğini
Doların sadece merkez bankasının basacagini söyledi

Ve Kennedy bu sözlerinden 4 ay sonra suikast ile öldürüldü ?

Belgeselleri mevcut araştirabilirsiniz dostlarım

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,782
44,761
113
Öldürme teşebbüsü diye birşey yok tiyatro vardır. malum bir liderin cezaevine girme mağduriyet edebiyatı neydi ise trump unda aynı edebiyat keskin nişancılar karavana yapmazlar
Kardes o adam bi yandan konusuyor bi yandan vucudu nareket halinde tabiki ve atis yapilmadan sadece 1 sn once adam kafasini hafif saga dogeu ceviriyor ve o sirada mermiyi yiyor belkide adam tam kafaya nisan alabildi ama hedef nareketli oldugu icin mermi ona gelene kadar hedef yer deisince kaeavana oldu yani hereket halinde olmasa ölmustu.hic bi siyasetci bu sekilde ayak yapmaz resmen canini ortaya koymaz ve nisanci 400 500 metre uzakdan ates ediyor.sen şaşirmissin bnce

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,782
44,761
113
Nihilistin acilimi nedir bro?bnde ondanim galiba 😁

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,824
76,322
113
Kardes o adam bi yandan konusuyor bi yandan vucudu nareket halinde tabiki ve atis yapilmadan sadece 1 sn once adam kafasini hafif saga dogeu ceviriyor ve o sirada mermiyi yiyor belkide adam tam kafaya nisan alabildi ama hedef nareketli oldugu icin mermi ona gelene kadar hedef yer deisince kaeavana oldu yani hereket halinde olmasa ölmustu.hic bi siyasetci bu sekilde ayak yapmaz resmen canini ortaya koymaz ve nisanci 400 500 metre uzakdan ates ediyor.sen şaşirmissin bnce
Balistik raporlarına göre milimle yırtmış bilmiyoruz tabi kim hazırladı

yolcu0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
353
102
43
Evet Beyler Saat 21.00 dan bu saate kadar bu ailelerle ilgili videolar izliyorum komplo teoriside deniyor

Rothschild.

Rockefeller.

Dünyayı bu ailelerin yönetigi söyleniyor iyice paranoyak oldum ve bu ailelerin dünyayı yonetigine inanmama az kaldı

Canı sıkılan gelsin bu konu hakkında konuşalım
Onların üstü var onlar dünyayı yönetiyor. Üstünde ki ler bunları böcek gibi görüyor.
Child feller felan da kimmiş onların yanında.
Gerçeği istiyorsan dünyayı insan varlığı yönetmiyor. Öne sürülmüş piyonlar child ve fellerdir. Dünyada ne kadar kötülük olursa o kadar uzun insanlık ırkı yaşar ne zaman insanlık doğru düzgün iyi oluşuma kayarsa o zaman dünyanın sonu gelir. Tabi bu yönelme insanlığın hem elinde hem elinde değil. Bu yüzden kafaya takma sadece bizler boşa yaşıyoruz 😂

yolcu0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
353
102
43
Evet Beyler Saat 21.00 dan bu saate kadar bu ailelerle ilgili videolar izliyorum komplo teoriside deniyor

Rothschild.

Rockefeller.

Dünyayı bu ailelerin yönetigi söyleniyor iyice paranoyak oldum ve bu ailelerin dünyayı yonetigine inanmama az kaldı

Canı sıkılan gelsin bu konu hakkında konuşalım
Defalarca dünya dışı varlıklarla iletişime geçtim.kucuklugumden beri hala sürmekte. Tek bildiğim boşa yaşıyoruz ölmek ve boyut değiştirmek için gün sayıyorum. Tabi ki dünyada ki kişilerin görevi var görevi bitirmek lazım. Yoksa diğer boyutu unut tekrar dünyada teste tabi kalacaksın 😂

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,665
1,786
113
Küresel sistemde ilaç baronları vardır

Mutlaka belgeselini izlemenizi tavsiye ederim.