Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,556
1,309
113
Twitter kısıtlanması en.doğru karar
Artik iyice abarttılar bu afet ya yazıktır gercekten algı yapan mi derseniz yok rt kasmak için paylaşım mı dersiniz
Millet kafayı yemiş
Twiter da rt yapınca millet hemen oraya yardıma mi koşuyor
Ya afad var devlet var herkes koşturuyor görüyoruz biz de orada olmasak birşey yapamasanda algı yapılmaz yazıklar olsun

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,437
3,990
113
Twitter ve Tiktok ikisi de engellendi. Twitter hiç girmiyor , Tıktok dönüyor. İşlerine gelmeyince engellediler , isyan büyük çünkü.

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,556
1,309
113
Twitter ve Tiktok ikisi de engellendi. Twitter hiç girmiyor , Tıktok dönüyor. İşlerine gelmeyince engellediler , isyan büyük çünkü.
Ben de rahat giriyor ama ben şahsi görüşüm engellemesi yönünde ne oluyor twiter da paylaşım yapamayinca rahat olamiyormusun
Ne tuhaf insanlarsiniz ya
Gerçekten yazıklar olsun
Twiter olmasa yardim olmayacak mi?
Ne olacak aklım almıyor
Afad devlet ahbap isi gücü twitera bakıp öylemi yardıma koşuyor
Ya bırakın allah aşkına millet koşturuyor bari siz birşey yapamiyorsan sus bekle dua et.
100 bin kişi var orada ne hengame var tahmin edebikiyormusun
99 depremi yaşamış biri olarak ya as sakin olun varsa paran yardim istersen edersin yoksa sus bekle ya...

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
10 yaşında çocukta bile VPN var artık aw mal bunlar ya, bugün ciddi bir karar aldım. 30 yıllık 35 yıllık arkadaşlarım da dahil akepeli olan cumhur ittifakına oy veren kim varsa hayatımdan çıkartıyorum. Çünkü hala bu hükümeti savunan insan ya aptaldır ya hain, benimde ikisiyle de işim olmaz... Burada ki aptallarda engellesin beni bi zahmet

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,177
44,450
113
Cunku twtrda cok bos isler donuyor kardes, cok kalles insanlar var orda.sadece onlari engelleyemiycekleri icin komple kapatmislar

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,556
1,309
113
10 yaşında çocukta bile VPN var artık aw mal bunlar ya, bugün ciddi bir karar aldım. 30 yıllık 35 yıllık arkadaşlarım da dahil akepeli olan cumhur ittifakına oy veren kim varsa hayatımdan çıkartıyorum. Çünkü hala bu hükümeti savunan insan ya aptaldır ya hain, benimde ikisiyle de işim olmaz... Burada ki aptallarda engellesin beni bi zahmet
oğlum sen zaten normal.değilsin acil hastaneye git.psikiyatriye gorunmen lazim

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,177
44,450
113
Belki bigun o akpli aptal dediklerinin elinde olur senin hayatinda.simdi akpli deprem altindaki akpli chpli yada chpli akpli diye seciyormudur sence?bunlari bi dusun derim.karar senin hersey gonlunce olsun derim.benim sabit partim yok ve kendi karnini bile zor doyuran biriyim suan bi aileyi yaza kdr gerrkirse kisa kadar misafir etme cabam var akpli chpli olmasi fark etmez oda insan oda can tercih kendisinindir

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,494
18,652
113
Tebrikler dost yakışır doğru bir karar

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
69,188
24,700
113
Allaha emanet dost senın kararın saygı duyuyorum

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,556
1,309
113
Belki bigun o akpli aptal dediklerinin elinde olur senin hayatinda.simdi akpli deprem altindaki akpli chpli yada chpli akpli diye seciyormudur sence?bunlari bi dusun derim.karar senin hersey gonlunce olsun derim.benim sabit partim yok ve kendi karnini bile zor doyuran biriyim suan bi aileyi yaza kdr gerrkirse kisa kadar misafir etme cabam var akpli chpli olmasi fark etmez oda insan oda can tercih kendisinindir
Dostum gerçekten bazı kişiler in yazdığından ben utanıyorum ya su durumda bile hala yok akp chp yok su yok bu
Kemal.kilicdsroglu gibi çıkıp provakosyon yok gelsin bizi tutuklasın yok sunu bunu yapsın ya varsa gücün yap çık bizde buraları yapıyoruz yardim.ediyoruz su bu de. Sakin olalım de valla.billa tiksiniyorum su konuşmalardan sürekli kinli sürekli rant yazıklar olsun

Yok deprem.vergileri nerde yok bilmem ne ya devlet yardim.etmeyecez mi diyor anlamıyorum ya van a yapılanlar ortada elbet buralara yapar
Yüzyılın afeti deniliyor ya bırakın herkes islerini yapma ya çalışsın varsa gücün bir isin ucundan tut yoksa susarsın bunlar nasıl zihniyet

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Dostum bende öyle düşünüyordum da sonu yok, her felakette, her ibnelikte çakallıkta bunlar var. Milletvekili habibe öçal videosunu aç izle, ekremi kovuyor adıyamandan ne işin var burada ingiliz uşağı defol diye kovuyor. Bunlar kötü kardeşim gerçekten kötüler. Ve bende bu kötülükleri göremeyecek kadar aptal veya görmek istemeyen hainlerle muhatap olmak istemiyorum artık

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
69,188
24,700
113
Dostum bende öyle düşünüyordum da sonu yok, her felakette, her ibnelikte çakallıkta bunlar var. Milletvekili habibe öçal videosunu aç izle, ekremi kovuyor adıyamandan ne işin var burada ingiliz uşağı defol diye kovuyor. Bunlar kötü kardeşim gerçekten kötüler. Ve bende bu kötülükleri göremeyecek kadar aptal veya görmek istemeyen hainlerle muhatap olmak istemiyorum artık
Dost dogru haber bıle degıl ornegın bı yerden bakarsan yalan haberı anlayamazsın

Lyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,588
456
83
O yüzden bu haldeyiz ya işte
Tamam hacı sen inanma , adamlar zaten mal milyarlarca dolar harcayıp ABD'de haarp üssü kurdular gemisine yerleştirdi boşuna buna para yatırıyor, bizde daha 7 şiddetine depreme dayanacak ev yapamıyoruz,

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,177
44,450
113
Dostum gerçekten bazı kişiler in yazdığından ben utanıyorum ya su durumda bile hala yok akp chp yok su yok bu
Kemal.kilicdsroglu gibi çıkıp provakosyon yok gelsin bizi tutuklasın yok sunu bunu yapsın ya varsa gücün yap çık bizde buraları yapıyoruz yardim.ediyoruz su bu de. Sakin olalım de valla.billa tiksiniyorum su konuşmalardan sürekli kinli sürekli rant yazıklar olsun

Yok deprem.vergileri nerde yok bilmem ne ya devlet yardim.etmeyecez mi diyor anlamıyorum ya van a yapılanlar ortada elbet buralara yapar
Yüzyılın afeti deniliyor ya bırakın herkes islerini yapma ya çalışsın varsa gücün bir isin ucundan tut yoksa susarsın bunlar nasıl zihniyet
Twtrin kapanma sebebide bu isde asilsiz haberler yapip milleti galayana getirmeye ugrasanlar var yok yagma var yok yol yapti yol yarildi bilmem ne boyle sacma salak seyler var ben kimseyi savunmuyorum kimse yanlis anlamasin ama bu aptalca bos paylasimlara gicigim.ne bos insanlariniz elinize ne geciyor.he bu arada konuyla ilgili fikrimide tekrar soyleyeyim yikimin bu kdr agir olu sayisinin bu kdr fazla olma sebebi malzemeden calan kansiz muteahitler ve buna bil bile goz yuman yetkililerdir.he deprem vergisine gelince daha onceki afetlerde nasil rizede vanda herkese ev yapilip verildiyse yine verilcekdir ki bunun aciklamasida zaten yapildi.deprem vergisi arayanlara deprem vergisi o yapilacak evlerde.ya mk du durumda millet neyin pesinde vallahi hayret ediyorum dedigim gibi sabit fikrim yok ama chplilerin cogu fanatik ve kendi partisinden olmayanlara kin besliyorlar bilsigin nefret ediyorlar aklim almiyor yahu hatta bu akplilerden nefret edenleri muhtemelen bi akpli cikarmistir enkazdan.fanatik siyasetcileri hic sevmiyorum

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Dost dogru haber bıle degıl ornegın bı yerden bakarsan yalan haberı anlayamazsın
yav nursel reyhanlıoğlu veya habibe öçal ne farkeder, zihniyet aynı işte. Bunlar kötü insanlar, heryerlerinden kötülük fışkırıyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,177
44,450
113
Valla kardes dedim ya herkes herkesin fikrine saygi duymak zorunda.herkes gibi bende saygili olmak zorundayim hersey gonlunce olsun

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Twtrin kapanma sebebide bu isde asilsiz haberler yapip milleti galayana getirmeye ugrasanlar var yok yagma var yok yol yapti yol yarildi bilmem ne boyle sacma salak seyler var ben kimseyi savunmuyorum kimse yanlis anlamasin ama bu aptalca bos paylasimlara gicigim.ne bos insanlariniz elinize ne geciyor.he bu arada konuyla ilgili fikrimide tekrar soyleyeyim yikimin bu kdr agir olu sayisinin bu kdr fazla olma sebebi malzemeden calan kansiz muteahitler ve buna bil bile goz yuman yetkililerdir.he deprem vergisine gelince daha onceki afetlerde nasil rizede vanda herkese ev yapilip verildiyse yine verilcekdir ki bunun aciklamasida zaten yapildi.deprem vergisi arayanlara deprem vergisi o yapilacak evlerde.ya mk du durumda millet neyin pesinde vallahi hayret ediyorum dedigim gibi sabit fikrim yok ama chplilerin cogu fanatik ve kendi partisinden olmayanlara kin besliyorlar bilsigin nefret ediyorlar aklim almiyor yahu hatta bu akplilerden nefret edenleri muhtemelen bi akpli cikarmistir enkazdan.fanatik siyasetcileri hic sevmiyorum
Ben chpli değilim kardeşim bil istedim. Partizanlık yapacak değilim, söylediğim tek şey bunlar kötü, kötülük fışkırıyor heryerlerinden