Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Valla kardes dedim ya herkes herkesin fikrine saygi duymak zorunda.herkes gibi bende saygili olmak zorundayim hersey gonlunce olsun
ben saygı duymuyorum artık bir değil üç değil, halkına saygı duyan siyasetçiye saygı duyarım ben. Biri muhalefeti kovar, biri yabancı kurtarma ekiplerini kovmaya çalışır, biri elinde telefon hiç dinlemez umursamaz, biri acılı halkın karşısında pişmiş kelle gibi sırıtır v.s v.s daha çok örneklendiririm, allah belasını versin hepsinin

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
depremin siyaseti olmaz cahil kaynıyor artalık ama şuan siyasetin s si konuşulmamalı önce enkazdan insanlar çıkmalı önce bu felaketi atlatmalıyız sonra yaparsınız siyatinizi aw tüm partilerin partiler halkımızdan gelecegimizden daha değerli değil

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,449
113
ben saygı duymuyorum artık bir değil üç değil, halkına saygı duyan siyasetçiye saygı duyarım ben. Biri muhalefeti kovar, biri yabancı kurtarma ekiplerini kovmaya çalışır, biri elinde telefon hiç dinlemez umursamaz, biri acılı halkın karşısında pişmiş kelle gibi sırıtır v.s v.s daha çok örneklendiririm, allah belasını versin hepsinin
O anlamda demedim saygi duyarim diye ya.senin fikrine saygi duyarim dedim kardes.

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
depremin siyaseti olmaz cahil kaynıyor artalık ama şuan siyasetin s si konuşulmamalı önce enkazdan insanlar çıkmalı önce bu felaketi atlatmalıyız sonra yaparsınız siyatinizi aw tüm partilerin partiler halkımızdan gelecegimizden daha değerli değil
Ben siyaset konuşmuyorum dostum zaten, bunlar insan değil dostum ne siyaseti

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,449
113
Ahmet sen deprem bolgesindemiydin?

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
TİP hangi birimdesin sen dostum

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,811
25,539
113
Zaten sorun halkta değil abi adamlar kendileri şu zamanda bile birbirlerine atıp tuttuğu için millet böyle

Lyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,588
456
83
Twitterdan en azından insanlar haberleşiyordu

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,449
113
hataydayım burası baya kalabalık ama elimizden bişey gelmiyor ancak dağıtım yapıyoruz işi bilen insan sayısı az yani ekipman az hatay baya kötü
Kardes senden ricam su.nereli oldugu hangi partili oldugu hangi dili konustu onemli deil kalacak yeri olmayan kucuk cocuklu bi depremzede aileyi ortalik duzelene kdr misafir etmek istiyorum.orda cadirkentler falan vardir dal bi cadirkente sor kucuk cocuklu aile terdihimdir sorucak olurlarsa maddi durumum cok iyi deil ama ekmekgimzii bolusuruz esim ben ve 2 kiz cocugum biri 3 dieri 7 yasinda.istanbul maltepede yasiyorum.burdada ust seviye agirlama durumlari yok ama yemeklerini yerler yatacak sicak yataklari olur tuvaletleri olur kiyafetlerimizi paylasiriz elimden gelen budur.tvde izliyorum icim parcalaniyor.ikmani olan herkes bi aileyi agirlamali bence.konuyla ilgili donusunu bekliyorum.ucaklar bedava spzaten atlayip gelsinler ben havalimanindan alirim.konusmak gorusmek isteyen olursa numarami veririm arar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,449
113
Twitterdan en azından insanlar haberleşiyordu
Kotuye kullanan lavuklar yuzunden oldu.komple kapatacaklarina o kotu niyetlilerin hesaplarini askiya alabilirlerdi.evet senin dedigin acidan cok kotu oldu.ama o enkaz altindan wp twtr tiktok face gibi yerlerden yardim isteyen inanilmaz cokdu ve cogu ölduler

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,449
113
3 gun ac susuz hareketsiz ve sogukda hala canli cikiyorlar gercekden muvize.daha daha nicelerini goruruz insallah

anesth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,141
732
113
Tweeterdan iletişimin kesilmesi deprem bölgesinde olan vatandaşlar için iyi olmadı:((

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,049
2,075
113
BTK 60. Maddenin 17. Fkrasi gereği BTK erişim kısıtlaması yapıldı tiktok ve Twitter'da Cumhurbaşkanligi vasıtasıyla yazık gercekten