Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Türkiye 'de Deprem..

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Kardes senden ricam su.nereli oldugu hangi partili oldugu hangi dili konustu onemli deil kalacak yeri olmayan kucuk cocuklu bi depremzede aileyi ortalik duzelene kdr misafir etmek istiyorum.orda cadirkentler falan vardir dal bi cadirkente sor kucuk cocuklu aile terdihimdir sorucak olurlarsa maddi durumum cok iyi deil ama ekmekgimzii bolusuruz esim ben ve 2 kiz cocugum biri 3 dieri 7 yasinda.istanbul maltepede yasiyorum.burdada ust seviye agirlama durumlari yok ama yemeklerini yerler yatacak sicak yataklari olur tuvaletleri olur kiyafetlerimizi paylasiriz elimden gelen budur.tvde izliyorum icim parcalaniyor.ikmani olan herkes bi aileyi agirlamali bence.konuyla ilgili donusunu bekliyorum.ucaklar bedava spzaten atlayip gelsinler ben havalimanindan alirim.konusmak gorusmek isteyen olursa numarami veririm arar
reis antalyadaki tüm oteller açıldı orayada giden gidebilir yani isteyenleri götürüyorlar çadırda kalanlar var enkazlar kalkmadan kimse burdan gitmek istemiyor çoğu kişinin eşi dostu enkaz altında nasıl gitsinler

Jamiryoo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,431
2,458
113
Burda ki herkes ne kadar boş konuşuyor ya orda olan biri olarak diyorum ki askeri de orda afat da umke de hiç bir ev boş değil her en kaz da yardım için insanlar var gözle görmeden burdan duyma laflarla boş boş konuşmasın kimse orda o kadar insanın canı gitmiş o kadar çok kişinin canı yanmis tek derdiniz baştaki olmuş bende sevmem etmem kendisi ama bir kere de birşeyi siyasete çekmeyin arkadaş ya görün de konuşun aç susuz günlerdir uykusuz çalışan binlerce kişi var orda hepiniz içi bomboş adamlarsaniz isteyen istediğini desin bana umrumda değil ama bu acı zamanda bu siyaset size hiç yakışmıyor gelin buraları görün de utanın biraz

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Burda ki herkes ne kadar boş konuşuyor ya orda olan biri olarak diyorum ki askeri de orda afat da umke de hiç bir ev boş değil her en kaz da yardım için insanlar var gözle görmeden burdan duyma laflarla boş boş konuşmasın kimse orda o kadar insanın canı gitmiş o kadar çok kişinin canı yanmis tek derdiniz baştaki olmuş bende sevmem etmem kendisi ama bir kere de birşeyi siyasete çekmeyin arkadaş ya görün de konuşun aç susuz günlerdir uykusuz çalışan binlerce kişi var orda hepiniz içi bomboş adamlarsaniz isteyen istediğini desin bana umrumda değil ama bu acı zamanda bu siyaset size hiç yakışmıyor gelin buraları görün de utanın biraz
Reis orda diye bir şey yok 10 şehirde bu çok büyük sen bir yerdesindir 9 yer daha var

Jamiryoo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,431
2,458
113
Reis orda diye bir şey yok 10 şehirde bu çok büyük sen bir yerdesindir 9 yer daha var
Hatay da yardım yok diyorsunuz atıp tutuyorsunuz abi bir görseniz burda ki yardım eden kurumları ağzınız açık kalır kendin diyorsun bir orası yok her yere yetişmek kolay değil yardımlar bile anca bugün düzgün gelmeye başladı yolların halini havaalanının hallerini gördünüz mü de böyle konuşuyorsunuz herkes burda herkesin içi rahat olsun

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,599
5,133
113
Siyasi degil tamamiyle vicdani dusunun. Siyaset yapilacak zamanda gelecek ama simdi degil hic sirasi değil. Elbet bu ihmallerin şov yapanlarin bu krizi firsata cevirenlerin herkesin hesap verecegi gun gelecek.

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,311
28,016
113
depremin siyaseti olmaz cahil kaynıyor artalık ama şuan siyasetin s si konuşulmamalı önce enkazdan insanlar çıkmalı önce bu felaketi atlatmalıyız sonra yaparsınız siyatinizi aw tüm partilerin partiler halkımızdan gelecegimizden daha değerli değil
Ya bırak ahmo Herzaman aynı terane sel olur yangın olur deprem olur Bugün siyaset günü değil derler millet eleştirmesin diye haber kanallarına sosyal mecraya Yasak getirenleri konuşmuycakta neyi konuşacak.bu millet Yangın olur koş halk deprem olur Koş halk,darbe olur koş halk Elbette devletim için Herşeyi yaparım ama artık bunların herşeyi halka yüklemesinden gına geldi Havadan sudan vergi alan hükümet Her felakette Millete IBAN atıyor birileri bunları konuşmadığı için bunlar bukadar rahat Lanet olsun haramzadelere Lanet olsun bu evleri diken mütahitlere Buna izin verenlere yazık değil mi bu millete.

Jamiryoo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,431
2,458
113
Ya bırak ahmo Herzaman aynı terane sel olur yangın olur deprem olur Bugün siyaset günü değil derler millet eleştirmesin diye haber kanallarına sosyal mecraya Yasak getirenleri konuşmuycakta neyi konuşacak.bu millet Yangın olur koş halk deprem olur Koş halk,darbe olur koş halk Elbette devletim için Herşeyi yaparım ama artık bunların herşeyi halka yüklemesinden gına geldi Havadan sudan vergi alan hükümet Her felakette Millete IBAN atıyor birileri bunları konuşmadığı için bunlar bukadar rahat Lanet olsun haramzadelere Lanet olsun bu evleri diken mütahitlere Buna izin verenlere yazık değil mi bu millete.
Bırakın bu ayakları bir siz ya bırakın Allah aşkına klavye den yazagina gel burda yardim et o zaman boş yapma birader ne görüyorsunuz da biliyorsunuz

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,811
25,539
113
Hatay da yardım yok diyorsunuz atıp tutuyorsunuz abi bir görseniz burda ki yardım eden kurumları ağzınız açık kalır kendin diyorsun bir orası yok her yere yetişmek kolay değil yardımlar bile anca bugün düzgün gelmeye başladı yolların halini havaalanının hallerini gördünüz mü de böyle konuşuyorsunuz herkes burda herkesin içi rahat olsun
Yardımlara lafımız yok enkazlara gitmediklerine söylüyoruz belediye başkanı kendi söylüyor daha %3üne ulaşıldı diye yalanmı söylüyor Adam şimdi

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
evet yazıklar olsun ama demek istediğim enkazın altında insanlarımız can çekişirken o kötü bu kötü dememiz yanlış hepsi kötü bence ama bunları konuşmanın zamanı değil keşke elimizden fazlası gelsede yapsak

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,449
113
reis antalyadaki tüm oteller açıldı orayada giden gidebilir yani isteyenleri götürüyorlar çadırda kalanlar var enkazlar kalkmadan kimse burdan gitmek istemiyor çoğu kişinin eşi dostu enkaz altında nasıl gitsinler
Onlarda hakli ne diyimki.boyle caresiz kaldik biseyler yapmak istiyorum aklima bu geldi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,174
44,449
113
Abi 3 cocuk cikarildi cok usuyorum ellerim bembeyaz olmus evimize gedelim diyor babasina.cikarildigi yerin evi oldugunu bile bilmiyorki kahroluyorum ya perisan oldum cok uzgunum 😢

Jamiryoo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,431
2,458
113
Yardımlara lafımız yok enkazlara gitmediklerine söylüyoruz belediye başkanı kendi söylüyor daha %3üne ulaşıldı diye yalanmı söylüyor Adam şimdi
Dostum her enkazın başında var yardım o kadar kolay mı kaç katlı bina yerle bir olmuş en alta girmek kolay mı gelin yaşayın

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
haluk levent tin depremzedeler için yaptıgını ne muhalifler yaptı nede iktidar çok büyük adam sayesinde binlerce can kurtuldu .

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
9 yer daha ve na kadar bölge bide o var biz hiçbirşey görmüyoruz Aynen
Dünyadan o kadar yardım gelmesine dahi yetmiyor daha yeni ulaşılan binalar bile var köyleri ilçeleri var bu afet bir ilk kimse böyle bir şey görmemiş şehirlerde ev kalmamış resmen ayakt duranlarda üflesen göçecek gibi duruyor